07262024جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

آرشیو اخبار مجموعه اجتماعی

مؤسسه ی بهزیست باران شوش دوره های آموزش شاد زندگی کردن را آغاز کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مؤسسه ی بهزیست باران وابسته به اداره ی بهزیستی و با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، دوره ی آموزش اثر مرکب  ر یک زندگی شاد را آغاز شد .


نجاتی در جلسه ی کمیته ی حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست گفت : حرس درختان آری قطع درختان هرگز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 23 فروردین 1395 ساعت 10:45 ، نخستین جلسه ی کمیته ی حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست  در سالن اجتماعات فرمانداری شوش برگزار شد .

 

 

 

به بهانه آغاز سال نو و خرید شب عید

احمد معین

درهر سرزمین و فرهنگ مردمانش، روزهای خاصی در تقویم رسمی یا عرفی شان هست که شور و هیجان خاصی در جامعه به وجود می آورد و باعث می شود مردم به بازار بروند و لباس نوبرای خود و اسباب و اثاثیه جدید برای منزل بخرند . 

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش روز چهارشنبه 6 خرداد 1394 ساعت 9:30  با موضوع «مدیریت  معدن دفع زباله های شهر شوش در سالن اجتماعی فرماندار این شهرستان برگزار شد .

 

حمایت مدیر گروه نمایش اندیشه ی شهرستان شوش از محیط زیست

به قلم ـ امین رحیمی

ساعت 20:45 دقیقه چهارشنبه 9 اسفندماه 1396 وقتی جهت دیدن نمایش حکایت ناتمام یک زن به کارگردانی عباس کرم الهی مدیر گروه تئاتر اندیشه رفته بودم ، این کارگردان با گفتن یک جمله ی زیبا هم یک فرهنگ سازی را آغاز نمود و هم از محیط زیست حمایت نمود .

ریزگردها و یا به عبارتی گرد و غبارها ، تن های سالم را هم از پا در می آورد

عباس کرم الهی

ریزگرد چه محلی باشد و چه میهمان ناخوانده ی خارج از کشور ، نفس ها را در سینه ها حبس می کند و تا زمانی که پایتخت نشینان به فکر قلب ایران نباشند هر چند روز یه بار می بایست این ریزگردها را تحمل کنیم. 

کاشت 35 نهال در شوش ، همزمان با روز مقاومت و پایداری دزفول

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ احمد حامدی پور

روز پنجشنبه 4 خرداد 1396 به همت جمعیت درختکاری و نگهداری بهاران امید و با همکاری انجمن توانجویان(معلولین) ، هم زمان با روز مقاومت و پایداری دزفول ، با حضور جمعی از اهالی کوی ابوذرو شهرک دانیال و بیش از 10 نفر از متولدین خرداد ، 35 نهال در شوش کاشته شد .

تجمع اعتراضی ناشنوایان آوای مهر امید مقابل اداره بهزیستی شهرستان شوش

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

اعضای هیئت  موسسه ناشنوایان در اعتراض به بیکاری ، نداشتن مسکن و عدم توجه مسئولین به مطالبات شأن مقابل اداره بهزیستی تجمع و با پلاکاردهایی فریاد زبان خاموش خود را به تصویر کشیده بودند به نمایش گذاشتند.

به مناسبت هفته ی معلم در دبستان نجمه ی منطقه ی شاوور درختکاری شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکاس ـ نصره ظهری زاده

به همت انجمن توانجویان(معلولان) و جمعیت درختکاری و نگهداری بهاران امید شهرستان شوش به مناسبت هفته ی معلم در دبستان نجمه ی منطقه ی شاوور درختکاری شد .

گره آب رسانی به چهارروستای بخش مرکزی به دست فرمانداربازشد.

فرماندار شوش گفت:گره بی آبی سه هزار خانوار درچهار روستای بخش مرکزی شوش به دست فرمانداربازشد و طی یک ماه توزیع برق و آبفا شو‌ش در اقدامی مشترک مشکل برق ایستگاه پمپاژ چهار روستای این شهرستان را برطرف کنند

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست