10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در میدان صبحگاه نیروی انتظامی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی که به خاطر آیین عزاداری های دهه ی آخر ماه صفر با چند روز تأخیر ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شامل « درجه داران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی » با حضور امام جمعه ، نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر شوش در میدان صبحگاه نیروی انتظامی شهرستان شوش برگزار شد .


امان از دست سارقان ادبی

به قلم : عباس کرم الهی

این روزها مثل آب خوردن حاصل زحمات اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش توسط برخی دیگر از نشریات الکترونیکی و متنی کپی شده و بدون این که به منبع آن اشاره شود ، در معرض دید عموم قرار می گیرد .

 

دیدار معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سجاد عبیدی پور

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شوش با سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و در مورد برنامه ریزی برای نقاط پر تردد در آخرین چهارشنبه ی سال گفتگو نمود .

همایش هم اندیشی با سران ایلات و عشایر شوش در سالن امور تربیتی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شوش روز سه شنبه 3 شهریور 1394 با 45 دقیقه تأخیر همایش هم اندیشی با سران ایلات و عشایر « عرب و لر  » شهرستان شوش  در سالن امورتربیتی این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

غرس سه نهال توسط فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش به مناسبت هفته ی درختکاری

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به گزارش شوش نیوز ؛ به مناسبت هفته ی درختکاری ساعت 10 صبح روز شنبه 16 اسفندماه 1399 سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش ، رئیس اداره ی منابع طبیعی و آبخیزداری و حجت الاسلام زرگانی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی به یاد و خاطره ی سه شهید انتظامی این شهرستان « شهید مصطفی عزیزی ـ شهید عباس نادری و شهید رضا صیادی » سه نهال در محوطه ی ستاد فرماندهی غرس شد .

در این مراسم سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش به اهمیت درختکاری از نظر اسلام اشاره کرد و گفت : درخت مظهر زیبایی و حیات و یکی از زیباترین و پرثمرترین نعمت‌های بیکران خداوند است که بخش مهمی از نیازهای انسان را برآورده می‌سازد.


وی افزود : شش چیز است که پس از وفات مومن به او ملحق می‌شود و ثوابش به او می‌رسد: «فرزندی که برای او استغفار کند و قرآن و مصحفی که از خود به جای گذارد و مردم آن را تلاوت کنند و درختی که بکارد و صدقه آبی که جاری گرداند و چاه آبی که بکند و سنتی که پس از مرگ او به آن اخذ و عمل شود.» براساس این حدیث از اعمال ماندگار مومنان که حتی پس از مرگ مومن برایش سود و اجر الهی پایدار دارد، درختکاری است. باید سیره ی عملی و رفتار و گفتار پیامبر (ص) و امامان (ع) در درختکاری اسوه و الگوی مسلمانان قرار گیرد و درختکاری در بین مسلمانان رواج یابد. درختکاری عمل صالح و مستحب الهی است.


در ادامه مهندس دوستی رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان شوش گزارشی را در خصوص اقدامات انجام شده در این ایام بیان نمودند .

نیروی انتظامی شوش از 6 نفر از خبرنگاران تجلیل کرد

علیرضا کریمی ـ خبرنگار شوش نیوز

طی مراسمی به مناسبت هفته ی  خبرنگار، ، روز چهارشنبه 21 مرداد 1394 ساعت 12:30  مراسم تجلیل    از شش نفر از خبرنگاران بنا به دعوت قبلی  در دفتر جانشین فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد .

 

 

 

بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شده است

فرماندار شهرستان شوش گفت: از ابتدای امسال تاکنون  بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع صنعتی و سنتی کشف و در این رابطه تعداد 150 نفر از عمده و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده اند.

پیام نوروزی سرهنگ بهاوند فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شوش

نوروز آغاز بهار ، مظهر رستاخیزدوباره  طبیعت و شکوه است ، که به آدمی پیام زندگی دوباره ی معاد ، غبارروبی دل ، تحول در افکار و رفتار ، تدبر ، تفکر و پیام رستن و به خدا پیوستن را می دهد .

جشن گلریزان شهر شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 14 تیرماه 1395 ساعت 9:30 صبح ، مراسم جشن گلریزان با حضور جمعی از خیرین و مسئولین سیاسی و قضایی شهرستان های شوش و دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

برای جلوگیری از تخلف شخصا مرتکب تخلف نشویم

امروز دوشنبه 4 اسفند 1393 ساعت 11 قبل از ظهر عبدالزهرا برهانی یکی از همکارانمان که از اصفهان به شهر خویش یعنی شوش می آید جلوی چشم خود شاهد سربازی می شود که برای جلوگیری از تخلف  یک موتور سوار ، شخصاً همان تخلف را انجام می دهد .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست