09302020چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شده است

فرماندار شهرستان شوش گفت: از ابتدای امسال تاکنون  بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع صنعتی و سنتی کشف و در این رابطه تعداد 150 نفر از عمده و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده اند.


جشن گلریزان شهر شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 14 تیرماه 1395 ساعت 9:30 صبح ، مراسم جشن گلریزان با حضور جمعی از خیرین و مسئولین سیاسی و قضایی شهرستان های شوش و دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

پیام نوروزی سرهنگ بهاوند فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شوش

نوروز آغاز بهار ، مظهر رستاخیزدوباره  طبیعت و شکوه است ، که به آدمی پیام زندگی دوباره ی معاد ، غبارروبی دل ، تحول در افکار و رفتار ، تدبر ، تفکر و پیام رستن و به خدا پیوستن را می دهد .

امان از دست سارقان ادبی

به قلم : عباس کرم الهی

این روزها مثل آب خوردن حاصل زحمات اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش توسط برخی دیگر از نشریات الکترونیکی و متنی کپی شده و بدون این که به منبع آن اشاره شود ، در معرض دید عموم قرار می گیرد .

 

برای جلوگیری از تخلف شخصا مرتکب تخلف نشویم

امروز دوشنبه 4 اسفند 1393 ساعت 11 قبل از ظهر عبدالزهرا برهانی یکی از همکارانمان که از اصفهان به شهر خویش یعنی شوش می آید جلوی چشم خود شاهد سربازی می شود که برای جلوگیری از تخلف  یک موتور سوار ، شخصاً همان تخلف را انجام می دهد .

همایش هم اندیشی با سران ایلات و عشایر شوش در سالن امور تربیتی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شوش روز سه شنبه 3 شهریور 1394 با 45 دقیقه تأخیر همایش هم اندیشی با سران ایلات و عشایر « عرب و لر  » شهرستان شوش  در سالن امورتربیتی این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

دومین جلسه ستاد نوروزی شهرستان شوش برگزارشد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

دومین جلسه ستاد  نوروزی شهرستان شوش به منظور آمادگی ادارات جهت پذیرایی از میهمانان نوروزی و راهیان نور در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

نیروی انتظامی شوش از 6 نفر از خبرنگاران تجلیل کرد

علیرضا کریمی ـ خبرنگار شوش نیوز

طی مراسمی به مناسبت هفته ی  خبرنگار، ، روز چهارشنبه 21 مرداد 1394 ساعت 12:30  مراسم تجلیل    از شش نفر از خبرنگاران بنا به دعوت قبلی  در دفتر جانشین فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست