07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

هشدارهای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان( قسمت سوم)

پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز از دیروز هشدارهای معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان را آغاز نمود ؛ در قسمت سوم به « باندهای فروش و توزیع ماری جوانا» می پردازیم .


هشدارهای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان( قسمت دوم)

پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز از دیروز هشدارهای معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان را آغاز نمود ؛ در قسمت دوم به « آسیب های فضای مجازی برای کودکان» می پردازیم .

دیدار معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سجاد عبیدی پور

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شوش با سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و در مورد برنامه ریزی برای نقاط پر تردد در آخرین چهارشنبه ی سال گفتگو نمود .

هشدارهای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان

پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز از این به بعد در نظر دارد روزانه یکی از هشدارهای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان را جهت آگاهی مردم ولایتمدار شوش دانیال(ع) منتشر نماید ، امروز در نظر است پیرامون «نحوه تشخیص درگاه پرداخت جعلی از درگاه پرداخت امن » با شما مخاطبین مطالبی را در میان بگذاریم .

غرس سه نهال توسط فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش به مناسبت هفته ی درختکاری

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به گزارش شوش نیوز ؛ به مناسبت هفته ی درختکاری ساعت 10 صبح روز شنبه 16 اسفندماه 1399 سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش ، رئیس اداره ی منابع طبیعی و آبخیزداری و حجت الاسلام زرگانی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی به یاد و خاطره ی سه شهید انتظامی این شهرستان « شهید مصطفی عزیزی ـ شهید عباس نادری و شهید رضا صیادی » سه نهال در محوطه ی ستاد فرماندهی غرس شد .

در این مراسم سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش به اهمیت درختکاری از نظر اسلام اشاره کرد و گفت : درخت مظهر زیبایی و حیات و یکی از زیباترین و پرثمرترین نعمت‌های بیکران خداوند است که بخش مهمی از نیازهای انسان را برآورده می‌سازد.


وی افزود : شش چیز است که پس از وفات مومن به او ملحق می‌شود و ثوابش به او می‌رسد: «فرزندی که برای او استغفار کند و قرآن و مصحفی که از خود به جای گذارد و مردم آن را تلاوت کنند و درختی که بکارد و صدقه آبی که جاری گرداند و چاه آبی که بکند و سنتی که پس از مرگ او به آن اخذ و عمل شود.» براساس این حدیث از اعمال ماندگار مومنان که حتی پس از مرگ مومن برایش سود و اجر الهی پایدار دارد، درختکاری است. باید سیره ی عملی و رفتار و گفتار پیامبر (ص) و امامان (ع) در درختکاری اسوه و الگوی مسلمانان قرار گیرد و درختکاری در بین مسلمانان رواج یابد. درختکاری عمل صالح و مستحب الهی است.


در ادامه مهندس دوستی رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان شوش گزارشی را در خصوص اقدامات انجام شده در این ایام بیان نمودند .

فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج شهید دانش با فرمانده ی نیروی انتظامی شوش دیدار و گفتگو نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ میلاد جلالی

به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی فرمانده ی حوزه مقاومت بسیج شهید سید محمدکاظم دانش ونیروهای تخت امر به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی  با فرمانده و پرسنل کلانتری ۱۱ شوش دیدار و گفتگو نمود .

بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شده است

فرماندار شهرستان شوش گفت: از ابتدای امسال تاکنون  بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع صنعتی و سنتی کشف و در این رابطه تعداد 150 نفر از عمده و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده اند.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در میدان صبحگاه نیروی انتظامی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی که به خاطر آیین عزاداری های دهه ی آخر ماه صفر با چند روز تأخیر ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شامل « درجه داران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی » با حضور امام جمعه ، نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر شوش در میدان صبحگاه نیروی انتظامی شهرستان شوش برگزار شد .

جشن گلریزان شهر شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 14 تیرماه 1395 ساعت 9:30 صبح ، مراسم جشن گلریزان با حضور جمعی از خیرین و مسئولین سیاسی و قضایی شهرستان های شوش و دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

امان از دست سارقان ادبی

به قلم : عباس کرم الهی

این روزها مثل آب خوردن حاصل زحمات اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش توسط برخی دیگر از نشریات الکترونیکی و متنی کپی شده و بدون این که به منبع آن اشاره شود ، در معرض دید عموم قرار می گیرد .

 


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست