07252024پنج شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

فرماندار شوش گفت: این شهرستان در نرخ باروری و ازدواج جزئ شهرستان های دارای رتبه برتر در استان خوزستان است.

به گزارش شوش نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش؛ مهندس محسن حویزه در جلسه جوانی جمعیت با حضورمهندس لطیفی مجد معاون برنامه ریزی فرمانداری،مهندس حسینی نیک بخشدارمرکزی ،مهندس خزائی بخشدارفتح المبین،رییس دادگستری و مدیران دستگاه های اجرایی افزود:کسب این جایگاه نشاندهنده این است که بزرگان، طوایف و نهادهای مرتبط با خانواده و جوانی جمعیت به درستی به وظیفه خود عمل کرده اند‌ و انتظار میرود همچنان در این راستا تلاش نمایند.

فرماندار شوش با اشاره به نقش خانواده و بانوان در رشد و تعالی جامعه اظهار داشت، هر چقدر بتوانیم خانواده ها را به مسایل مختلف آگاه کنیم به همان میزان جامعه ای بانشاط تر و تو انمندتر خواهیم داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه مسکن، جوانی جمعیت در شهرستان شوش آغاز شده است از بانک ها خواست در راستای پرداخت تسهیلات ازدواج به جو انان شوش بهتر عمل کنند.


وی گفت: اینکه تنها در یک بانک این شهرستان یک هزار متقاضی در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج باشند شایسته نیست و انتظار میرود بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج بهتر عمل کنند.

وی در خاتمه به موضوع کمبود شیر خشک در شهرستان شوش اشاره کردو از شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خواست نیاز شهرستان شوش به شیرخشک را پیگیری و تامین کند.

دراین جلسه  فروغ پوراحمدی دبیرجلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وتعدادی ازروسای دستگاههای اجرایی شهرستان گزارشی ارایه داد.


هشدار سرپرست مرکز بهداشت به مردم ولایتمدار شهرستان شوش ؛ دچار سادانگاری رعایت پروتکل ها شده ایم و احتمال تغییر رنگ کرونایی زیاد است

سرپرست مرکز بهداشت شوش اعلام کرد:  در شهرستان شوش در خصوص کرونا و رعایت پروتکلها دچار ساده انگاری شده ایم و احتمال تغییر رنگ مجدد وضعیت کرونایی شهرستان در صورت عدم رعایت پروتکل ها در اماکن عمومی، ادارات و اماکن سرپوشیده وجود دارد.  

بازدید فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال (ع) از روند خدمات رسانی پزشکی به مردم محروم

دانیال کیهانی خبرنگار افتخاری شوش نیوز

عکس ـ میلاد جلالی

به همت «بسیج جامعه ی پزشکی ، حوزه مقاومت بسیج شهید دانش وسازندگی سپاه ناحیه شوش دانیال(ع)» در مناطق محروم کوی وهب و انصار بیماران به صورت رایگان مداوا شدند .

اهالی کوی وهب و انصار واکسینه شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ میلاد جلالی

در پی حضور پایگاه های سیار واکسیناسیون مرکز بهداشت شهرستان شوش با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید دانش ، بهداری سپاه ناحیه شوش ، اهالی کوی وهب و انصار  در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند .

اهالی روستای دوار از توابع بخش مرکزی شهرستان شوش واکسینه شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ میلاد جلالی

به همت مرکز بهداشت شهرستان شوش و حوزه ی مقاومت بسیج شهید دانش اهالی روستای دوار از توابع بخش مرکزی شهرستان شوش واکسینه شدند .

مانور خودرویی هشدار دهنده و مقابله با ویروس امیکرون در درشوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت «مرکز بهداشت شهرستان شوش ،پلیس راهور ، جمعیت هلال احمر ، اداره ی بهزیستی ، فوریت های پزشکی 115 ، آتش نشانی و شهرداری شوش » روز یکشنبه 17 بهمن ماه1400 در دو وقت صبح و عصر مانور خودرویی هشدار دهنده  و مقابله با ویروس امیکرون در خیابان های اصلی شهر شوش برگزار شد .

اهالی روستای حمزه بخش مرکزی شوش واکسینه شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت دهیار ، شورای اسلامی  و مسئول خانه ی بهداشت اهالی روستای حمزه از توابع بخش مرکزی شهرستان شوش در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند .

یکی از شهروندان شوش به خاطر گرانی داروهای «ام اس» نیاز به حمایت خیرین شهرستان شوش دارد

به گفته ی محمدسلطانی فرزند این بیمار به استناد نسخه های دکتر معالج که در همین خبر تصاویر آنها در معرض دید عموم قرار گرفته است ؛  سلطانی از سال 1395 دچار «ام اس و سرگیجه » شد و کم کم حس لامسه ی خود را خصوصا در ناحیه ی پا کم و کمتر شد به طوری که زود به زود احساس خستگی مفرد می کند .و در نهایت  نسبت به گذشته کمتر راه می رفت .

ایستگاه سلامت و توزیع ماسک و موادضدعفونی در خیابان فتح المبین شوش دایر گردید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ جمیل برما

با حضور معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ی شوش ایستگاه  سلامت و توزیع ماسم و مواد ضدعفونی کننده برای زائرین آستان مقدس حضرت دانیال نبی(ع) در خیابان فتح المبین در اربعین حسینی دایر گردید .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست