10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

اهالی روستای حمزه بخش مرکزی شوش واکسینه شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت دهیار ، شورای اسلامی  و مسئول خانه ی بهداشت اهالی روستای حمزه از توابع بخش مرکزی شهرستان شوش در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند .


ایستگاه سلامت و توزیع ماسک و موادضدعفونی در خیابان فتح المبین شوش دایر گردید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ جمیل برما

با حضور معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ی شوش ایستگاه  سلامت و توزیع ماسم و مواد ضدعفونی کننده برای زائرین آستان مقدس حضرت دانیال نبی(ع) در خیابان فتح المبین در اربعین حسینی دایر گردید .

اهدا یک /1 دستگاه ویلچر به یکی از توانجویان شوش توسط یک فرد خیّر

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شهرستان شوش و با کمک خیرینی از دزفول و شوش با حضور امام جمعه و سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی یک دستگاه ویلچر به یک توانجو اهدا گردید .

فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج سردار مجید بقایی از پزشکان و پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ابوذرغفاری با اهدا گل تجلیل نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در دومین روز از هفته ی دفاع مقدس که به عنوان « شهیدان، جانبازان ، آزادگان، صلابت و فخرآفرینی، سربازان» نام گذاری شده است ، فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج سردار مجید بقایی با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ابوذرغفاری با اهدا گل از پزشکان و پرستاران این مرکز تجلیل نمود .

عدم استقبال مردم شهرستان شوش برای تزریق واکسن ، خطر مرگ را بالا می برد

به قلم ـ عباس کرم الهی

از سال های دور وقتی که یک بیماری و یا ویروسی وارد جامعه می شد عده ی زیادی در اقصی نقاط کشور تلف می شدند و تا دانشمندی تلاش خود را برای  ساخت واکسنی جهت ریشه کنی آن بیماری به کار می گرفت آمار تلفات به صورت قابل توجهی بالا می رفت .

دویست بسته میوه ی تازه بین بیماران کرونایی بیمارستان نظام مافی شوش توزیع شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت گروه جهادی شهید محمد حیوری پایگاه مقاومتد بسیح سلمان فارسی حوزه ی سردار شهید مجید بقایی و مؤسسه ی خیریه ی دستان 200 بسته میوه ی تازه بین بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان نظام مافی شوش توزیع شد . 

تزریق دوز دوم واکسن کرونا در شوش آغاز شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مدافعان سلامت شهرستان شوش تزریق دوز دوم واکسن کرونا در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 در نمازخانه ی امامزاده عبدالله بن علی(ع) و دعبل خزاعی آغاز شد .

جانشین سابق لشکر عملیاتی 7 ولیعصر(عج) از مدافع حرم در بیمارستان نظام مافی عیادت نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

جانشین سابق لشکر عملیاتی 7 ولیعصر(عج) استان خوزستان با حضور در بخش کرونایی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش از مدافع حرم عیادت نمود .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست