07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۹۴۰۳۲۷977

زیر ساخت های درمانی این شهرستان نیازمند توجه بیشتری می باشد

فرماندار شهرستان شوش گفت: وضعیت بیمارستان نظام مافی جوابگوی مردم نیست و زیر ساخت های درمانی این شهرستان نیازمند توجه بیشتری می باشد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  شهرستان شوش " رضا نجاتی" فرماندار این شهرستان در نشست هم اندیشی و هم فکری در راستای خدمات رسانی مناسب به مردم در حوزه ی  درمان که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و جمعی از پزشکان و کادر درمانی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش برگزار شد خواستار توجه ویژه به وضعیت بهداشتی و درمانی در شهرستان شوش شد.

 

وی با بیان اینکه دولت در راستای ارتقای نظام سلامت اقدامات خوبی را انجام داده و اعتبارات ویژه ای را در این خصوص در نظر گرفته است گفت: باید با نگاه ویژه ی دانشگاه علوم پزشکی دزفول این امر در شهرستان شوش نیز تحقق پیدا کند.

 

فرماندار شهرستان شوش با اشاره به وسعت ، جمعیت ، موقعیت مرزی ، جاده ترانزیتی و ورود سالانه ی گردشگران خارجی و کاروانهای راهیان نور به شهرستان گفت: وضعیت بیمارستان نظام مافی و امکانات آن جوابگوی مردم نمی باشد.

 

وی گفت : دانشگاه علوم پزشکی دزفول با ارتقاء وضعیت درمانی شهرستان به دنبال تغییر نگاه مردم شوش در حوزه ی سلامت باشد.

 

" نجاتی" ضمن تشکر از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی دزفول در خصوص تأمین کادر تخصصی بیمارستان نظام مافی خواستار ارتقاء و افزایش تجهیزات پزشکی تنها بیمارستان این شهرستان شد.

 

وی گفت: تحقق خواسته های به حق و اولیه پزشکان و کادر درمانی بیمارستان نظام مافی شوش در اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول قرار گیرد.

 

 فرماندار شهرستان شوش همچنین خواستار ساماندهی اورژانس بیمارستان و رفع نواقص شد.

 

در ادامه دکتر "یوسف پریدار" رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز با اشاره به  عقب ماندگی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش گفت : تاکنون مبلغ 20 میلیارد ریال صرف نوسازی و تجهیز بیمارستان هزینه شده است.

 

وی از اختصاص اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال دیگر در جهت تجهیز این بیمارستان خبر داد.

 

"پریدار" از کاهش مراجعات مردم شهرستان شوش به بیمارستان دزفول به عنوان یکی از سیاست های دانشگاه علوم پزشکی دزفول نام برد وگفت: پیگیری و رفع مشکلات درمانی شهرستان شوش از الویت های کاری این دانشگاه می باشد.

 

وی بر تکمیل هرچه سریعتر اتاق های عمل بیمارستان نظام مافی شوش تاکید کرد و گفت: نگاه این دانشگاه به وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان شوش بیشتر از دزفول می باشد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تا اتمام و تکمیل بیمارستان نظام مافی شوش ، تمامی امکانات و تجهیزات بیمارستان بزرگ دزفول در اختیار پزشکان تمام وقت این دانشگاه می باشد.

 

در ادامه دکتر "محسن حاذقی" مدیر شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان شوش و جمعی از پزکان متخصص بیمارستان نظام مافی به بیان مشکلات حوزه ی بهداشت و درمان این شهرستان پرداختند.

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست