10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

ستاد مرکزی دکتر علیرضا کریمی کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با حضور «حجت الاسلام علیرضا طاهری اصل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شوش  ، احمد حمادی از چهره های شناخته شده ی سیاسی و فرهنگی ، حمید منصوری مدیر عامل انجمن توانجویان ، جمعی از توانجوان و فعالان فرهنگی» ، ستاد تبلیغاتی دکتر علیرضا کریمی افتتاح شد .


حضور در انتخابات برای رأی اولی ها همانند عید نوروز است

به قلم ـ عباس کرم الهی

برای رأی اولی ها حضور در انتخابات همانند عید نوروز است و وقتی که اولین مهر در شناسنامه ی آنها خورده می شود انگار که بهترین عیدی را به آنها داده اند .

پیام های کوتاه آموزشی با موضوع شناخت پیامدهای اجتماعی پولشویی

هموطن گرامی ؛

ایفای نقش در مبارزه با پولشویی به عنوان ابزاری موثر و کارآمد در راستای نا امن ساختن فضا برای شبکه های فساد و فحشا ، وظیفه ای همگانی است که رفتار ما در قبال این وظیفه ، سرنوشت فرزندانمان را رقم خواهد زد .

پیام های پلیس در ماه مبارک رمضان

به دنبال انتشار پیام های پلیس  از طرف فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش در ماه مبارک رمضان امروز جمعه 10 اردیبهشت ماه1400 همزمان با روز ملی خلیج فارس و جشن چهلم نوروز ؛ چهارمین پیام پلیس منتشر می شود :

بدحجابی همچون موریانه در جامعه پیش رفت تا به بی حجابی رسید

به قلم ـ عباس کرم الهی

امروز پنجشنبه ساعت 20:30 از میدان شهدای هفتم تیر به طرف خیابان دکتر شریعتی(چهاردستگاه) عبور می کردم که چهار دختر در رنج سنی 16 تا 25 ساله ، علاوه بر بی حجابی ، حیا را خورده و آبرو را قی کرده بودند .

پیام های روزانه پلیس به مناسبت ماه مبارک رمضان

دینی که اساس آن خدمت به بندگان خدا و رعایت حقوق آنهاست ، مایه ی مباهات است ؛ از نقاط بسیار حساس در اخلاق اسلامی حسّ تعاون و تعاضد و خدمت به مردم به خصوص خدمت به مؤمنان و صالحان است .

گرداب شوش ـ قسمت های 21 و 22 (تئوری و عمل )

به قلم استاد جعفر دیناروند

بیست قسمت از مقاله ی گرداب شوش در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز حدود دو ماه پیش  به صورت هفتگی منتشر شده بود ولی بنا به تقاضای نویسنده   انتشار قسمت های بعدی این مقاله متوقف شد و با توجه به تقاضای جمعی از شهروندان برای انتشار دنباله ی این مقاله از نویسنده اجازه گرفتیم تا گرداب شوش را تکمیل نماییم .

پذیرش تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره ی شورای اسلامی شهر شوش در شوش نیوز

پایگاه خبری تحلیلی «شوش نیوز» که یکی از پایگاه های خبری شهرستان شوش  آمادگی دارد نسبت به معرفی ارائه ی « رزومه ، اهداف و دیدگاه‌های کاندیداهای ششمین دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر شوش»  بعد از تأیید صلاحدیت ها و شروع تبلیغات رسمی در قالب تبلیغات اقدام نماید.

گرداب شوش(قسمت بیستم ـ خرد و اندیشه)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

خرد و اندیشه توانایی های خاص آدمی اند.با استفاده از چنین قابلیت هایی می توان انواع مشکلات را حل کرد و راه را برای رشد و ترقی هموار نمود.این به عنوان مهم ترین داده برای نوع بشر مطرح است.


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست