12012023جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۲۰۸۲۳4969

شهردار شوش رسیدگی به مشکلات سواد آموزی را باقی الصالحات دانست

حلسه ی پشتیبانی سواد آموزی  به منظور پیگیری مصوبات شهرداری شوش در دفتر شهردار این شهرستان برگزارشد .

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 10 صبح روز  سه شنبه 23 آبان ماه 1402 جلسه ی رسدگی به مشکلات سواد آموزی شوش در دفتر شهرداری این شهرستان برگزار شد .

حسین داودی رئيس اداره ی سوادآموزی شوش  در رابطه با عزم همه نهادها و ارگانها در جهت ریشه کنی بی سوادی درشهرستان مطالبی ایراد کردند و از فرماندار جهادی مهندس حویزه بابت هماهنگی نهادها در مساعدت به اداره سوادآموزی تقدیر و از تلاش‌ها و مساعدت همه جانبه شهردار شهر شوش جناب مهندس حسینی تقدیر وتشکر بعمل آمد و این کمک و همکاری این بزرگواران را الباقیات الصالحات عنوان کرد.


سپس مهندس سید محمد حسین حسینی شهردار شهر شوش ضمن بیان مطالبی  اهمیت سواد و سوادآموزی را خاطر نشان کرد و گفتند افتخار ما که پا به پا سواداموزی حرکت کنیم و کمکی در شان آنها داشته باشیم تا مورد رضایت خدا و خلق خدا واقع گردد.

در پايان ایشان اشاره کردند که پیرو مصوبه جلسه شورای پشتیبانی  تعداد ۱۰ عدد وایت برد خریداری و بعد از جلسه تحویل اداره نهضت خواهند شد.

لازم بذکر است که طبق مصوبه جلسه شورای پشتیبانی هر کدام از شهرداری‌های شهر شوش،شهر فتح المبین و شهر حر،مقرر گردید که هر کدام ۱۰ عدد وایت برد برای اداره سوادآموزی تهیه نمایند.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست