10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۰۰۷۲۰4559

مشاور فرماندار شهرستان شوش به منظور پیگیری و راه اندازی بازارچه بانوان با فرماندار و شهردار شوش بهداشتی دیدار و گفتگو نمود

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 9 صبح روز دوشنبه 20 مهرماه1400 فروغ پور احمدی مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده ی فرمانداری شوش با دکتر عدنان غزی فرماندار ، مهندس سید عبدالحسین حسینی  شهردار و دکتر حمیلا چرنگ نایب رئیس شورای اسلامی شهر شوش دیدار و گفتگو نمود .

فروغ پوراحمدی در این دیدار تصریح نمود : بیش از 50 تعاونی فعال بانوان داریم که در سطح شهر از قبیل «پوشاک ، صنایع دستی ، قالی بافی  ، گلیم بافی  و..‌‌...»در حوزه ها ی متفاوت خوداشتغالی به فعالیت دارند ولی به دلیل عدم مکان مناسب بصورت پراکنده و نامنظم فعالیت می کنند .

وی افزود : لذا به جهت توانمندی و سامان دهی این تعاونی و همچنین حمایت از تولیدات داخلی از زنان سرپرست خانوار که بخشی از این محصولات تعاونی را به عنوان سرپرست  خانوار تشکیل می دهند .

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در ادامه ی سخنان خود خطاب به شهردار گفت :  بانوان سرپرست خانوار مطالبه کردند که در حوزه خود اشتغالی بانوان با هدف ایجاد و شکل پایدار و تقویت تعاونی ها در راه اندازه ای بازارچه ثابت و دائم در دستور کار شهرداری قرار بگیرد .‌


دکتر عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش در ادامه از شهردار و شورای شهر  خواست تا در راستای ایجاد بازارچه دائمی بانوان سرپرست خانوار  تسریع به عمل آورده و  در راه اندازی بازارچه خود اشتغالی بانوان اقدامات لازم را انجام دهند .


شایان ذکر است در این دیدار «حاج علی رحمتی رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه ، مهدی عبدالخانی سرپرست اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سمیه سرخه مشاور  شهردار شوش در امور بانوان و خانواده »نیز حضور داشتند .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست