07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

روز شورها را گرامی می داریم و اعضای بسیج خواهران کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی سپاه شوش دانیال(ع ) را اربرای حضور در نشست بصرتی تحت عنوان « روز ملی خلیج همیشه فارس » روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 16 دعوت می کنیم .

ر تقویم رسمی کشور ما (ایران) روز نهم اردیبهشت به عنوان روز شوراها یاد شده است. شورا یک اصل عقلی است که آموزه های دین اسلام در کتاب و سنت نیز بر آن صحه گذاشته است.


اولین جلسه ی غیر رسمی و کاملا دوستانه ی سه نفر از منتخبین مردم شهر شوش در شورای اسلامی شهر شوش با هیئت مدیره ی انجمن توانجویان برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سه نفر از منتخبین مردم ولایتمدار شوش در شورای اسلامی شهر شوش در یک جلسه ی غیر رسمی و کاملا دوستانه با حضور در دفتر انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شوش با مشکلات و نیازمندی های این انجمن آشنا شدند .

تشکر و قدردانی رئیس شورای شهرستان شوش از مردم به خاطر حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سید مجید نوری زاده رئیس شورای اسلامی شهرستان شوش ضمن قدر دانی از اقشار مختلف شوش در گفت و گویی کوتاه به سئوالات ما جواب داد .

ستاد مرکزی علی حسین محمدی نژاد کاندیدای ششمین دوره ی شورای اسلامی درشهر شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با حضور دکتر عبدالناصر میرشکاک یکی از چهره های سرشناس استان خوزستان و شهرستان شوش و جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، آزادگان و خانواده های معظم شهدا ستاد مرکزی علی حسین محمدی نژاد کاندیدای ششمین دوره ی شورای اسلامی شهر شوش افتتاح شد .

جلسه ی بخشداران و دهیاران شهرستان شوش برگزار شد

فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر استفاده از ظرفیت های موجود در روستاها ازجمله وجود بزرگان، خیرین و استعدادهای بالفعل موجود در روستا گفت: باید شرایط لازم در جهت رشد وشکوفایی بیش از پیش روستاها را فراهم کرد.

 

 

 

صرفاً جهت اطلاع دهیار و شورای اسلامی روستای شهید دانش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ رضا کرد

در حالی که سه ما از روز دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذرد ، متأسفانه هنوز آثار پوسترهای انتخاباتی در برخی از خیابان های شهر و روستاهای شهرستان شوش به وضوح مشاهده می شود .

 

 

 

با حضور رئیس اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شوش ،مشکلات شهرداری حر بررسی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 ساعت 13:30 در اولین روز از هفته ی گرامی داشت کار و کارگر رئیس اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش و هیئت همراه ضمن اهدا گل به پرسنل شهرداری شهر حر ، در دفتر پورباقری مشکلات کارگری  این دستگاه را بررسی نمود .

نخستین جلسه ی شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به مناسبت 9 اردیبهشت ، سالروز تأسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا ، نخستین جلسه ی شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان شوش در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست