07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

سفیر کشور کبیرهندوستان از آثار باستانی شوش بازدید نمود

الهام ضمدی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ نساء دیناروند

سفیر کشور هندوستان در اولین روز از دهه ی مبارک فجر با ورود به شهر شوش از آثار میراث فرهنگی و قلعه ی شوش بازدید نمود .


بازدید مهران رجبی بازیگرسینما و تلویزیون ایران از دفتر انجمن فرهنگی ، گردشگری زیگورات شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ علی ضمدی

روز پنجشنبه 30 دیماه1395 که مهران رجبی توسط محمد ضمدی برای یک شب اجرای برنامه ی طنز در کنار دیگر بازیگران مطرح خوزستان به شهرستان شوش آمده بود ، از آثارباستانی ، قلعه و موزه ی شوش رفت و در این راستا از دفتر انجمن فرهنگی و گردشگری زیگورات نیز بازدید نمود .

جشن بهاری میراث فرهنگی به کام شوش نیوز تلخ شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که قبل از ظهر طی تماس تلفنی سعید دیناروند رئیس اداره ی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شوش جهت پوشش خبری مراسم جشن بهاری دعوت شده بودم ، اما  با ادبیات ناشایست یکی از اعضای انجمن دوستداران میراث فرهنگی از تهیه ی گزارش منع شدم .

 

 

 

بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور از آثار تاریخی شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در پی سفر دکتر زهرا احمدی زاده معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان « میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور » به استان خوزستان ، از محوطه های باستانی و معبد چغازنبیل « دو اثر ثبت جهانی شوش»بازدید نمود .

پیش بینی 100 تخته چادر مسافرتی در نوروز امسال درشهرستان شوش

به گزارش شوش نیوز و به نقل از  روابط عمومی  فرمانداری شهرستان شوش ؛  "رضا نجاتی" فرماندار این شهرستان در نشست مشترک شورای تامین ، اعضای اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر و کمیته ی حوادث غیر مترقبه ی شهرستان شوش از هماهنگی و هم افزایی های صورت گرفته در جهت استقبال از مهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور در روزهای پایانی سال خبر داد.

مقدمه ای برای آشنایی با عشایر ایران زمین( قسمت سوم ـ لر کوچک )

مؤلف عباس کرم الهی

در دو قسمت قبل ایل بزرگ لر یا به عبارتی بختیاری ها را معرفی نمویم که خوشبختانه  بیش از 150 نفر با ارسال پیام به ایمیل و نزدیک به 30 نفر به صورت حضوری قدردانی خود را اعلام نمودند . لذا در سه قسمت آینده در نظر داریم لر کوچک ر ا معرفی کنیم .

جشن بادبادک ها در پارک موزه ی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

 به همت  اداره ی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شوش ، به مناسبت  نوروز باستانی  و ثبت جهانی شوش ، جشن بادبادک ها در پارک موزه ی این شهرستان برگزار شد .

هیئت مدیره ی انجمن دوستداران میراث فرهنگی شوش با ترکیبی جدید انتخاب شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 2 بهمن 1394 ساعت 15 الی 18  ، هفتمین دوره ی انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن دوستداران میراث فرهنگی در سالن امور تربیتی این شهرستان برگزار شد .

مریم حسینی هنرمندی از بندر انزلی که از هر انگشتش هنری می بارد

بندر انزلی ـ ساراریوندی ـ خبرنگار شوش نیوز

هنرمندی از بندر انزلی با توجه به این که تا کنون بیش از 246 اثر را خلق نموده ، اما چون  زمینی برای ساخت کارگاه و راه اندازی گالری دائمی ندارد ، در خانه اقدام به خلق اثر می کند ، ما هم به سراغ این هنرمند رفتیم تا شاید با معرفی ایشان در سطح کشور مشتریانی برای آثارش بیابیم .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست