12012023جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

نقد پذیری ـ قسمت سوم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

ضرورت موضوع:نقد و نقد پذیری به عنوان موضوعی گذرا یا قابل تامل برای جوامع بشری مطرح است.خواستارانی دارد و مخالفینی را در درون خود ایجاد می کند.موافقین از آن دفاع و مخالفین مرگش را آرزو می کنند.

رسم غلط تیر اندازی در مراسمات عشایر شهرستان های شوش و کرخه باز حادثه آفرید

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

رسوم غلط در میان سنت های تاریخی و پسندیده در میان اقوام مختلف کشور همیشه مشکلاتی را به همراه داشته است و متاسفانه اتفاقاتی تلخ از این قبیل در حال تکرار شدن در شهرستان های  شوش و کرخه هستند .

ناموسی فرهنگی ـ فرهنگ ناموسی (قسمت آخر)

به قلم استاد ـ جعفر دیناروند

گرچه در فرهنگ ناموسی، واژه های متعددی مانند مالکیت، جنسیت، غیرت و سنت دارای نقش بارزی در ایجاد رفتارها هستند اما در ناموس فرهنگی، وضعیت بسیار متفاوت و گاه متضاد است.این تمایز، در گام نخست، در مفاهیم هر دو آشکار می شود.

ناموس فرهنگی ؛ فرهنگ ناموسی ـ قسم چهارم

به قلم استاد جعفر دیناروند

این قسمت قرار بود روز سه شنبه 17 اسفندماه1400 منتشر شود اما به خاطر درگیر بودن با مراسم ختم و پذیرایی از مردم که برای تسلی خاطر به خانه آمده بودن تا برای درگذشت والده سرسلامتی بدهند با یک روز تأخیر در ساعات پایانی روز چهارشنبه18 اسفندماه1400 منتشر می شود .

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش از کشف یکدستگاه خاور حامل محموله ی غیر مجاز خبرداد

در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ، عوامل پلیس آگاهی ، این فرماندهی موفق به رصد و شناسایی یک دستگاه خودرو خاور مشکوک به محموله غیر مجاز شد .

فرهنگ ناموسی یا ناموس فرهنگی ـ قسمت سوم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

در سال روز بعثت حضرت رسول اکرم(ص) ، عیدی که آغازگر رستگاری و طلوع تابنده ی مهر هدایت است ، سومین قسمت از مقاله ی « فرهنگ ماموسی یا ناموس فرهنگی» به قلم استاد جعفر دیناروند را برای مطالعه ی مخاطبین منتشر می کنیم .

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش از دستگیری 13 نفر از مخلان نظم و امنیت خبر داد

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش ضمن اعلام این خبر گفت : در اجرای فرامین سردار سید محمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان و پشتیبانی مراجع قضایی  شهرستان شوش  در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری 13 نفر از مخلان نظم و امنیت اجتماعی سارقین عمومی شدیم .

فرهنگ ناموسی یا ناموس فرهنگی ـ قسمت دوم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

روز سه شنبه 26 بهمن ماه1400 قسمت اول مقاله ی « فرهنگ ناموسی یا ناموس فرهنگی» را منتشر کردیم که 230 نفراز مخاطبین شوش نیوز این مقاله را مطالعه کرده و پیگیر انتشار بخش های بعدی آن شدند لذا امروز سه شنبه 3 اسفندماه قسمت دوم این مقاله را در معرض مخاطبین قرار می دهیم .

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست