07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۹۴۰۳۲۳961

اجتماعی

کشف 28 کیلو مواد مخدر توسط نیروی انتظامی شوش

در راستای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان  28 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان شوش کشف شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش "رضانجاتی" فرماندار این شهرستان از کشف 28 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان شوش خبر داد وگفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوش با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان و در هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی وانت پیکان که از اهواز عازم کوهدشت استان لرستان بود ، در ورودی شهر شوش مشکوک شدند و خودرو را متوقف و طی بازرسی از این خودرو 28 کیلوگرم تریاک کشف شد که در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

 

"نجاتی" اظهار کرد: همجنین از ابتدای سال جاری تاکنون مقدار 97 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان شوش کشف که در این رابطه تعداد45 نفر دسگیر و 4 خودرور نیز توقیف شده است.

 

رییس شورای مواد مخدر شهرستان شوش از کشف 70 قبضه اسلحه در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این مقدار شامل سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز بوده اند که تعداد37 نفر نیز در این رابطه دسگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.


 

وی گفت: با توجه به تاکیدات استاندار خوزستان و تصمیماتی که در شوررای تامین شهرستان شوش اتخاذ گردیده است ، بر خورد با دارندگان سلاح غیر مجاز و کسانی که اقدام به تیراندازای در مراسم عروسی و عزاداری می کنند و همچنین فروشندگان ، خریداران و توزیع کنندگان مواد مخدر به صورت مستمر و با جدیت بیشتر  در دستور کار قرار گرفته است.

 

فرماندار شهرستان شوش گفت: از مردم شهرستان درخواست می شود تا با همکاری و مشارکت همه جانبه با عوامل انتظامی زمینه ی کنترل جرايم و بر قراري نظم و امنيت اجتماعي را فراهم آورند.

 

  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست