09292020سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شوش خبر داد : ساختار معیوب مدیریتی کهنه عامل عدم توسعه پایدار شوش است

در دیدار امروز صبح اعضای شورای اسلامی شهر شوش با دکتر غزی سرپرست فرماندار این شهرستان ؛ شهرام کرد نایب رئیس شورای اسلامی ؛ میراث فرهنگی را یکی از نقاط بسیار استراتژیک و یک فرصت طلایی برای شهرستان شوش دانست .


جلسه ی علنی شورای اسلامی شهرشوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 16:30 روز یکشنبه 23مهرماه1396 جلسه ی علنی شورای اسلامی شهر شوش با سه محوریت « محکومیت ترامپ ـ تجلیل از فرزادحیدری آل کثیر ، کشتی گیر پیشکسوت و رسیدگی به مشکلات شهروندان » در صحن علنی این شورا برگزار شد .

موسوی عضو شورای شهر اسلامی شوش فرهیختگان را به حضور در مجمع نخبگان فراخواند

به قلم سید حکیم موسوی

عضو شورای اسلامی شهر شوش

سید حکیم موسوی سخنگوی شورای اسلامی شهر شوش در دوره ی چهارم و عضو این شورا در دوره ی پنجم با ارسال این فراخوان از طریق فضای مجازی ، نخبگان و فرهیختگان شهرستان شوش را به حضور در مجمع نخبگان شهر برای شناسایی و بررسی کارشناسی مشکلات دعوت نمود .

اسامی و کد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی 5 شهر ، شهرستان شوش منتشر شد

ساعتی پیش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شوش ، اسامی نامزدهای پنجمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی 5 شهر « شوش ، فتح المبین ، حر ، شاوور  و الوان »  به شرح زیر در اختیار اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش قرار داد .

پیام شهردار شوش به مناسبت روز خبرنگار

ن والقلم و مایسطرون

17 مرداد ماه «روز خبرنگار »  پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و  یادروز تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز شهر شوش تبریک عرض می نمایم تلاش شما عزیزان در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

قابل توجه کاندیداهای محترم پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شوش

پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز آمادگی آن را دارد که با نازلترین قیمت « آن هم به خاطر تأمین هزینه های سایت» در صورت داشتن مجوز ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان شوش ؛ فعالیت های شما را پوشش دهد .

مراسم اولین سالگرد جانباز شهید و شاعرحماسه سرای شوش و اربعین زنده یاد لالوند برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز پنجشنبه 25 خردادساعت 16:30 در هوایی گرم ، مراسم اولین سالگرد جانباز شهید و حماسه سرای شوش « حسین قلی کیان » در گلزار شهدای شوش برگزار شد .

سخنی با مردم که در روز انتخابات سرنوشت چهار سال به دست آنها رقم می خورد

به قلم ـ عباس کرم الهی

پنجشنبه ی هفته ی گذشته در قسمت اول این سلسه مقالات سه قسمتی سخنی با داوطلبین پنجمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شوش داشتیم و امروز می خواهیم با مردم که در روز انتخابات برای یک دوره ی 4 ساله سرنوشت به دست آنها رقم می خورد سخنی بگویم .

به بهانه چهلمین روز در گذشت شادروان حاج عبدالرضا لالوند پدر مهربانی ها

دلنوشته ی ناشنوایان آوای مهر امید شهرستان شوش

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

خدای مهربان من ؛ بوی ناب بهشت میدهد همه نامهای قشنگ تو ' می گذارمشان روی زخم های دلم !چه سخت است در دل گریستن و سخنی بر زبان نراندن !

به بهانه ی برگزاری انتخابات دوه ی پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا

به قلم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که از روز جمعه 11 فروردین تا جمعه 29 اردیبهشت 1396  ، روز سرنوشت ساز برگزاری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری وپنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور 50 روز باقیمانده است ، قصد آن را داریم طی سه هفته و در سه بخش پیرامون  انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شوش مقالاتی را ارائه نمایم .

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست