07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

آمادگی سپاه شوش برای کمک به مناطق سیل زده

به گزارش خبرنگار روابط عمومی معاونت تبلیغات سپاه ناحیه شوش سروان علیرضا ایمانی فرمانده سپاه شوش ضمن ابراز تاُلم و تاُثر برای از دست رفتن شماری از هموطنانمان در سیل های اخیر بیان داشت؛ سپاه شوش آمادگی کامل دارد که در صورت بروز مشکلات ناشی از سیل وارد عمل شود.


گزارش سفر به ساری مرکز استان مازندران

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که 4 روز از افتتاح پنجمین جشنواره ی ملی بهارنارنج شهرستان ساری سپری شده بود ، اما پارک قائم(عج) بر روی رودخانه ی تجن مرا واداشت که از این جشنواره بازدید به عمل آورم  .

گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری ایران با محوریت نماز و عقاید اسلامی در تهران برگزار شد

کریم ستاوی ـ خبرنگار شوش نیوز

روز جمعه 6 اسفند 1395 گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور  با محوریت « نماز و عقاید اسلامی » در مجمع آموزشی ستاد مرکزی کانون های فرهنگی هنری تهران برگزار شد .

تورلیخانوف در نامه ای به بنی تمیم: توسعه ی کشتی آسیا تحت نظارت شما افزایش می یابد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:37 روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 تورلیخانوف رئیس شورای آسیا با ارسال نامه ای  از حضور سرپرست فدراسیون کشتی و دبیر کل شورای آسیا در جلسه ی این شورا در کشور چینت تشکر نمود .

مد جدیدی به نام خون بازی ، پدیده ی عجیب مدارس دخترانه

تهران ـ نسرین صیادی ـ خبرنگار شوش نیوز

زخمی کردن دست و پا و آسیب زدن به بدن موج جدیدی ست که وارد مدارس دخترانه ی  کشور و حتی استان ها و شهرستان های بزرگ و کوچک شده‌است.

کار خدا پسندانه ی یک بانوی تهرانی برای شوش نیوز

به قلم ـ عباس کرم الهی

طی روزهای پنجشنبه 17 و جمعه 18 فروردین 1396 ، دو خبر را تحت عنوان سفیر سوئیس در شوش و خطبه های نماز جمعه منتشر کردم که امروز شنبه ساعت 7:30 صبح خانمی از تهران که خود را نسرین صیادی معرفی نمود از من سئوالاتی را به شرح زیر پرسید :

فراخوان «بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره»

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوانان هنرمند، بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره را با شعار « اخلاق برای همه » در دو بخش صحنه­ای و خیابانی برگزار می­ کند.

حضور کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از یادمان شهدای فتح المبین

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

وز دوشنبه 7 فروردین 1395 ساعت 12:30 هم زمان با روز جهانی تئاتر ، جمعی از کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در یادمان شهدای فتح المبین یادوخاطره ی شهدای این عملیات را گرامی داشتند.

معاون فرهنگی سازمان بسیج اعلام کرد: شعار هفته بسیج امسال، بسیج؛ انقلابی گری و خدمت گذاری است

سردار آزادی با اشاره به آغاز هفته بسیج از 30 آبان ماه گفت: شعار محوری هفته بسیج امسال عبارت است از بسیج انقلابی و خدمت گذار. برای اینکه در این هفته بتوان اهداف، برنامه ها و کارکردهای بسیج را بیش از پیش به مردم معرفی کنیم، هر روز از هفته بسیج را با یک عنوان نام گذاری کرده ایم.

محمد اکبری کارت داوری بین المللی تکواندو را اخذ نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

نخستین سمینار و دوره بازآموزی داوری تکواندو در سال جدید میلادی که از سوی فدراسیون جهانی (WTF) به میزبانی مرکز جهانی  تکواندو در تهران برگزار شد و ایران با توجه به میزبانی با  15 سهمیه در این دوره شرکت نمود .

برگزیدگان جشنواره پوستر هزار سنگر معرفی شدند

در ویژه برنامه هزار سنگر که در سالن آمفی تئاتر شهید هادی باغبانی حوزه هنری استان مازندران برگزار شد ، از برگزیدگان جشنواره سراسری پوستر هزار سنگر تقدیر به عمل آمد .

 

 

 


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست