10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۰۰۲۰۲4268

اطلاعیه سپاه ولی عصر(عج)خوزستان در خصوص سالگرد تاسیس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی

سپاه حصرت ولی عصر(عج)خوزستان در خصوص زادروز  تاسیس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد :

دوم اردیبهشت ماه سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان بزرگ پاسدار اسلام ناب محمدی(ص)، حضرت امام خمینی(ره) است. حضرت امام خمینی(ره) در چنین روزی طی فرمان تاریخی به طور رسمی تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شورای انقلاب اسلامی اعلام نمودند تا با آرمانی متعالی و با تبعیت از سید و سالار شهیدان کربلا، حضرت اباعبدلله الحسین(ع) عزت و افتخار را پیشه خود سازد و در حفاظت از نظامی که به مقابله با جبهه کفر وظلم و ستم برخاسته گام بزرگ و استواری را بردارد.

بدین ترتیب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد مکتبی در افقی فرازمند، دارای آرمانهای متعالی و جهان شمولی گشت که از همان ابتدا گام برداشتن در راستای تحقق عدالت در عرصه گیتی و آزادکردن انسان از قید و بند بردگی استثمار گران و مدرن و حمایت از همه آزادی خواهان و پیکار جویان عرصه های حق و باطل در مسیر آن رقم خورد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی براساس تدابیر راهبردی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و اصل 150 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران،فلسفه ایجادی و وجود خود را پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی معنا می کند .

دستاورد هایی که محصول خون هزاران شهید کفن ایران اسلامی است که برای استقلال سیاسی ، فرهنگی، و اقتصادی از نظام سلطه جهانی و آزادی از بند طاغوتیان مستبد و وابسته به نظام جور و استقرار نظام جمهوری اسلامی که سکاندار آن ولایت فقیه است، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

این نهاد مکتبی در سنوات اخیر در تمام صحنه ها به رویارویی با استکبار جهانی برخواسته و امروز دارای تجربه گرانبها و ارزشمندی است که جایگزینی برای آن در جهان ندارد. مقابله با تحرکات امنیتی گروهک های تروریستی برانداز و جریانهای ضد انقلاب،رویارویی با تهاجمات گسترده نظامی در دوران دفاع مقدس،ایستادگی در مقابل فشارها،تهدیدات و ترفندهای سیاسی و اقتصادی دشمن، حضور مقتدرانه در عرصه سازندگی کشور و خدمات رسانی صادقانه به ملت مقاوم و سرافراز ایران اسلامی از جمله سیل،زلزله و ویروس کرونا،مقابله با تهاجم فرهنگی ،جنگ نرم،جنگ سایبری و رسانه ای جباران ستمگر و حضور در عرصه جهاد فرهنگی و علمی از یک سو و موفقیت های چشم گیر در گسترش،تعمیق و تحکیم فرهنگ انقلاب اسلامی در محیط استراتژیک منطقه ای و بین المللی از جمله افتخارات این نهاد مقدس و مکتبی است.


سپاه پاسداران توانسته با استمداد از عنایات باری تعالی و پشتیبانی مردم انقلابی ایران اسلامی و جریانهای مقاومت اسلامی،همه توطئه ها و تحرکات شیطنت آمیز ایادی نظام سلطه جهانی برای مقابله با انقلاب اسلامی در حوزه جنگ سخت و نیمه سخت و در سالهای اخیر جنگ همه جانبه با محوریت جنگ نرم را رصد و با زمین گیر کردن دشمن و وابستگان داخلی و منطقه ای آن، ابتکار عمل را در صحنه نبرد از آن خود کند.

سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در سال «تولید،پشتیبانی ها،مانع زدای ها» دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به ملت شهید پرور ایران اسلامی،رهبر معظم انقلاب اسلامی ،پاسداران ،بسیجیان و به همه کسانی که در جبهه مقاومت استکبار جهانی به رویارویی پرداخته اند. را تبریک و تهنیت گفته و از همه مسئولین و کارگزاران و دست اندر کاران کشور می خواهد که در سال جاری در تبعیت کامل از ولایت فقیه و ولی امر مسلمین و بدور از حاشیه سازی ها و انحراف و کجروی ها ،که مطرود امت همیشه بیدار ایران اسلامی است،گام های بلند،اساسی و خالصانه خود را برای پویایی،رشد و تعالی پیشرفت کشور بردارند و دشمن را در نیل به اهداف شوم خود همچون گذشته پرافتخار اسلامی ناکام گذراند.

به امید برافراشته شدن پرچم منجی عالم بشریت و شنیدن ندای انا المهدی در سراسر جهان و رفع فتنه گران در عرصه بین المللی و پیروزی مسلمانان متعهد بر منافقین مسلمان نما

روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر ( عج ) خوزستان

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست