07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

مدیرعامل شرکت پاستوریزه ی شیر پگاه خوزستان خبر داد :پنیر تولیدی شرکت پگاه خوزستان برند ملی در مزه ،عطر ،طعم و بافت را دریافت نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

 مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان گفت: پنیر تولیدی این شرکت به لحاظ «عطر ، طعم ، مزه و بافت» در میان سایر شرکت های تولید کننده پنیر در کشور به عنوان برند ملی و برتر شناخته شد.


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش از ثبات شغل صنوف و صحبان حرفه و کسب و کارها در گرو توانمندسازی و ارتقای مهارت شاغلیت خبر داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

رئیس مرکز  آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش از ثبات شغل صنوف و صحبان حرفه و کسب و کارها در گرو توانمندسازی و ارتقای مهارت شاغلیت خبر داد و در این راستا در نشست تخصصی با اتاق اصناف و انجمن آموزشگاههای آزاد شهرستان شوش که با موضوع ضرورت همکاری اصناف با آموزش فنی و حرفه ای در قالب توسعه ی مهارت آموزی گفت : به منظور ارتقای مهارت شاغلین و فراهم نمودن زمینه ی خرید خدمات آموزشی آموزشگاه های آزاد این جلسه برگزار شده است .

از کارآفرینان برتر و کارگران نمونه ی شهرستان شوش تجلیل شد

تهیه و تنطیم ـ عباس کرم الهی

هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و هفته ی بسیج کارگری به همت فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش از کارآفرینان برتر و کارگران نمونه ی شهرستان شوش در بخش تولید تجلیل به عمل آمد .

کارگران نیشکر هفت تپه سربازان سنگر تولید را دریابید

به قلم ـ عباس کرم الهی

قبل از هر جمله ای در مورد کارگران صبور ، مقاوم و سخت کوش در مقابل مشکلات اقتصادی آنها، مخاطبین شوش نیوز  را به مطالعه ی دو حدیث از خاتم انبیاء حضرت محمد مصطفی(ص) و امیرالمؤمنین حضرت امام علی(ع) دعوت می کنم .

اعتراض جمعی از کارگران شرکت مخابرات جلوی درب فرمانداری شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که در مرحله ی اول اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به نفع کارگردان شرکت مخابرات رأی صادر کرده و دادگستری شوش نیز از این کارگران حمایت کرده و شرکت محابرات را محکوم نموده اما حدود دو ماه است که این کارگردان اخراج شده اند .

قابل توجه کلیه واحدهای صنفی مصالح ساختمانی فروشنده سیمان

با عنایت به ضرورت امر و لزوم ثبت نام در سامانه جامع تجارت مقتضی است ظرف یوم جاری نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور به آدرس اینترنتی www.ntsw.ir اقدام و سپس نسبت به اخذ کد نقش اقدام نمایند.

سومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش با حضور دکتر سید سعید حسینی نژاد معاونت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان به مدیریت فرماندار شهرستان شوش در سالن اجتماعات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

از مدیر عامل شرکت قند خاورمیانه شوش تجلیل شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره ی صمت در دهه ی کرامت ، به خاطر افزایش تولید از مدیرعامل شرکت قند خاورمیانه ی شهرستان شوش تجلیل شد .

دومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

دومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش در سال 1399 با حضور فرماندار ، مسئول دفتر نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی ، مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه و جمعی از اعضای این شورا در سالن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

نشست خبری جمعی از رسانه های شوش با مدیرعاملان گروه صنایع کاغذپارس و شرکت پارس طبیعت سلولز برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

نشست خبری جمعی از رسانه های خبری شوش با مهندس سید عبداله مؤذنی مدیر عامل گروه صنایع کاغذپارس  و دکتر قاسم فدایی مدیرعامل شرکت  شرکت پارس طبیعت سلولز در سالن کنفرانس مدیریت این شرکت تولیدی برگزار شد .

به منظور ساماندهی قیمت ها و پیشگیری از احتکار جلسه ای در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز دوشنبه 19 آبان ماه1399 جلسه ی ساماندهی بازار به منظور پیشگیری از احتکار و گرانفروشی با حضور فرمانده ی سپاه ناحیه ، رئیس اداره ی صمت و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج ، جلسه ای در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست