10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

کارگران نیشکر هفت تپه سربازان سنگر تولید را دریابید

به قلم ـ عباس کرم الهی

قبل از هر جمله ای در مورد کارگران صبور ، مقاوم و سخت کوش در مقابل مشکلات اقتصادی آنها، مخاطبین شوش نیوز  را به مطالعه ی دو حدیث از خاتم انبیاء حضرت محمد مصطفی(ص) و امیرالمؤمنین حضرت امام علی(ع) دعوت می کنم .


قابل توجه کلیه واحدهای صنفی مصالح ساختمانی فروشنده سیمان

با عنایت به ضرورت امر و لزوم ثبت نام در سامانه جامع تجارت مقتضی است ظرف یوم جاری نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور به آدرس اینترنتی www.ntsw.ir اقدام و سپس نسبت به اخذ کد نقش اقدام نمایند.

سومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش با حضور دکتر سید سعید حسینی نژاد معاونت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان به مدیریت فرماندار شهرستان شوش در سالن اجتماعات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

از مدیر عامل شرکت قند خاورمیانه شوش تجلیل شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره ی صمت در دهه ی کرامت ، به خاطر افزایش تولید از مدیرعامل شرکت قند خاورمیانه ی شهرستان شوش تجلیل شد .

دومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

دومین جلسه ی شورای اشتغال شهرستان شوش در سال 1399 با حضور فرماندار ، مسئول دفتر نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی ، مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه و جمعی از اعضای این شورا در سالن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

نشست خبری جمعی از رسانه های شوش با مدیرعاملان گروه صنایع کاغذپارس و شرکت پارس طبیعت سلولز برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

نشست خبری جمعی از رسانه های خبری شوش با مهندس سید عبداله مؤذنی مدیر عامل گروه صنایع کاغذپارس  و دکتر قاسم فدایی مدیرعامل شرکت  شرکت پارس طبیعت سلولز در سالن کنفرانس مدیریت این شرکت تولیدی برگزار شد .

به منظور ساماندهی قیمت ها و پیشگیری از احتکار جلسه ای در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز دوشنبه 19 آبان ماه1399 جلسه ی ساماندهی بازار به منظور پیشگیری از احتکار و گرانفروشی با حضور فرمانده ی سپاه ناحیه ، رئیس اداره ی صمت و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج ، جلسه ای در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد .

از کارآفرینان برتر و کارگران نمونه ی شهرستان شوش تجلیل شد

تهیه و تنطیم ـ عباس کرم الهی

هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و هفته ی بسیج کارگری به همت فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش از کارآفرینان برتر و کارگران نمونه ی شهرستان شوش در بخش تولید تجلیل به عمل آمد .

در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح شد؛ وضعیت معیشتی مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بسیار نگران‌کننده است

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عبدالحمید عبائی حسنی در این نامه یادآور شده است : واریز منابع درمانی سازمان تامین اجتماعی به حساب خزانه دولت تضییع حقوق این رنج کشیدگان سنگر کار تولید،وسازندگی خواهد گردید  و به نوعی نمک پاشیدن به زخم های بی شمار آنهاست .

اعتراض جمعی از کارگران شرکت مخابرات جلوی درب فرمانداری شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که در مرحله ی اول اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به نفع کارگردان شرکت مخابرات رأی صادر کرده و دادگستری شوش نیز از این کارگران حمایت کرده و شرکت محابرات را محکوم نموده اما حدود دو ماه است که این کارگردان اخراج شده اند .

انجمن توانجویان امید شهرستان شوش 120 بسته ی غذایی را بین توانجویان نیازمند توزیع نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ، پس از جمع آوری  کمک های نقدی و غیر نقدی مردم ولایتمدار و خیرین شهرستان شوش به میزان 30 میلیون تومان ـ 120 بسته ی غذایی شامل « برنج ـ روغن ـ مرغ ـ ماکارونی ـ خرما ـ چای ـ قند و رب گوجه» تهیه و در آستانه ی ماه مبارک رمضان بین 120 توانجوی نیازمند توزیع گردید .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست