09292020سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شوش معرفی شد

در آیینی با حضور فرماندار شوش ، معاون برنامه ریزی و سازمان صنعت معدن وتجارت خوزستان و جمعی از مسئولان رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شوش  معرفی شد.


پنج پروژه عمران شهری و روستایی دربخش فتح المین شوش به بهره برداری رسید

روز سه شنبه 13 بهمن 1394 همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر پنج پروژه عمران شهری و ورستایی دربخش فتح المبین از توابع شهرستان شوش با حضور فرماندار و مسولین محلی  کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

گفت و گو با رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شوش

احمد معین ـ خبرنگار شوش نیوز

با توجه به این که در آستانه ی فرا رسیدن تعطیلات نوروزی به سر می بریم فرصتی دست داد تا با فرمامرز بهرامی رئیس اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شوش  گفت و گویی داشته باشیم که در ادامه ی این گزارش خبری حاصل آن  آمده است .

 

 

 

گفت و گو با فرحناز نعمت پور یکی از کاریابان استان خوزستان

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

 در دومین روز از برگزاری جشنواره ی زیبایی اسب اصیل عرب استان خوزستان  با خبر شدیم که مدیر عامل شرکت شهریارگستر پارس در ورزشگاه تختی شوش حضور دارد و به خاطر همین با ایشان گفت و گویی را تدارک دیدیم که در زیر آمده است :

 

 

 

کانون شوراهای اسلامی کار استان خوزستان در مشهد مقدس تشکیل جلسه داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

کانون شوراهای اسلامی کار استان خوزستان  در اردوی 6 روزه ی آموزشی و زیارتی که در مشهد مقدس برای هیئت مدیره ی شوراهای اسلامی کار شرکت های تولیدی و صنعتی و ادارات تحت پوشش بیمه ی تأمین اجتماعی تدارک دیده بود در سالن کنفرانس هتل فردوسی این شهرستان تشکیل جلسه داد .

 

 

 

  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست