07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

وزیر خارجه ایران در دولت چهاردهم باید قوی و مقتدر باشد

به قلم ـ عباس کرم الهی

بعد از دولت سیزدهم یعنی آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهور خدمت و شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه که در سیاست خارجی و داخلی سنگ تمام گذاشتند ؛ در دولت چهاردهم که ان شاءالله فرد انقلابی و مردمی خواهد لود می بایست فردی به عنوان وزیر امور خارجه معرفی شود که مقتدر و قوی باشد .« مسئولیت اجتماعی ـ احترام به حریم خصوصی و شئون انسانی ـ احترام به منافع عمومی و احترام به ارزش های جهانی و تنوع فرهنگها » 4 اصل از 10 اصول بین المللی روزنامه نگاری است که برخی از خبرنگار نما ها به هنگام اخذ رأی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ، خارج از کشور رعایت نکردند و ایرانیان را با انواع فحش های رکیک و بد خود بدرقه کردند .


این بار از زائرین حاج قاسم رعب وحشت داشتید دفه ی بعدی چه می ترسید؟

به قلم ـ عباس کرم الهی

تلنگری به گذشته باشته بلاشیم , زمانی که پیادو رویی اربعیین حسینی به یک میلیون می رسید؛ ؛ پیش خودتوان فکر می کردید این یک میلیون بالاتر نخواهد رفت اما در یک چشم به هم زدن این یک میلیون به 20 میلیون رسید و دیدید که از کنترل شما خارج شده و به یک سیل خروشال تبدیل شده و با بنای موکب و نفاق بین برادران ایراتی و عراقی هم نمی توانید این  همبستگی را از هم  متلاشی کرده و متفرق نمائید 

روز شمار دفاع مقدس ( قسمت یازدهم )

ایده ـ عباس کرم الهی

در تاریخ 5 آذرماه 1358 ، سازمان بسیج مستضعفین یکی از نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کار گیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

بازخوانی و افشای حقوق بشر به روایت تاریخ علیه جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ عباس کرم الهی

استکبار جهانی که خود را مدافع حقوق بشر در کل جهان می داند ؛ بیشترین جنابات و توطئه ها را علیه جهان سوم و کشورهای اسلامی خصوصا جمهوری اسلامی ایران داشته و دارد و قصد دارد به سلطه گری خود در منطقه ادامه دهد هر چند که همچون دست نشانده اش رژیم اشغالگر صهیونیستی از آن قدرت افتاده و روزهای افول خود را تجربه می کند .

نشست روشن فکری انتخابات 1400 در مسجد حضرت رسول(ص) شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت پایگاه مقاومت بسیج مسجد حضرت رسول(ص) حوزه ی  مقاومت سردار سرلشکر پاسدار شهید حسن درویشی  و گردان شهید احمد حیاری  لشکر عملیاتی 7 ولیعصر(عج) استان خوزستان ، نشست روشن فکری انتخابات 1400 با سخنرانی نماینده ی ولی فقیه در لشکر عملیاتی حضرت ولیعصر(عج) در مسجد حضرت رسول(ص) برگزار شد .

چهره شناسی شماره 5

امروز هم مثل روزهای گذشته دو چهره از شهروندان شوش را برای شناسایی در معرض دید شما مخاطبین وفادار و پایه ی این پایگاه قرار داده ایم تا با شرکت در این مسابقه توانسته باشیم در کنار هم سهمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته باشیم .

دومین جلسه ی شورای فرهنگی عمومی شهرستان شوش در سال 1400 برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سجاد عبیدی پور

دومین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوش با محوریت «انتخابات خردادماه1400» به ریاست امام جمعه ی شهرستان شوش در شبستان مصلی این شهرستان برگزار شد .

تحلیلی اجمالی بر برجام ، آیا آمریکا آنقدر مهم است ؟!

به قلم ـ برهان زبیدی

 بدعهدی و خدعه ی آمریکایی‌ها در ماجرای برجام و سر باز زدن آن‌ها از عمل به تعهداتشان، آن‌هم در شرایطی که جمهوری اسلامی همه پیش‌پرداختهایش را انجام داده است، اگرچه «خسارت محض» (1395/1/1) است اما تجربه مغتنمی را نیز برای ملت ایران رقم زده است.

 

 

 

راهپیمایی ضد آمریکایی ، صهیونیستی نمازگزاران شوش پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی راهپیمایی کردند.


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست