10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

مزار شهدای خبرنگار در شهرستان شوش گل افشانی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت انجمن روزنامه نگاران اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار ، مزار خبرنگار شهید فریدون سگوند ، یادبود شهید حجت الاسلام سید محمد کاظم دانش و مزار آرمیده گان در خاک گل افشانی شد .


اطلاعیه روابط عمومی سپاه ناحیه شوش دانیال (ع) در خصوص مشکلات و مطالبات مردم خوزستان و شهرستان شوش و کرخه

اگر به من خدمتگزار بگویید بیشتر لذت می برم تا اینکه رهبرم بخوانید امام خمینی(ره) . مردم شریف و ولایت مدار شهرستان شوش از آغاز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در هشت سال دوران دفاع مقدس و در تمام مراحل و عرصه های پر افتخار این مرز و بوم در کمال رشادت و بصیرت ،  وفاداری و حمایت خود را از انقلاب اسلامی ایران بارها و بارها به نمایش گذاشته اند .

استقبال از مسابقه ی بزرگ به کسی رأی میدهم که.../به کسی رأی نمی دهم که ... در فضای مجازی از 320 نفر گذشت

با توجه به اینکه روز پنجشنبه 6 خردادماه1400 مسابقه ی بزرگ «  به کسی رأی می دهم که.../ به کسی رأی نمی دهم که ... »در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز منتشر شد اکنون که تا پایان مهلت اعلام شده 7 روز باقیمانده است 320 نفر در این مسابقه با ارسال دست نوشته و البته تایپ شده ی خود در این مسابقه شرکت نموده اند .

به کوری چشم دشمنان ، سپاه پاسداران مردمی ترین نهاد انقلابی ایران است

به قلم ـ عباس کرم الهی

بر همه روشن است که هر وقت مشکلی برای ایران اسلامی به وجود آمده است ، هر وقت سپاه به این مشکل ورود کرده است آن مشکل مرتفع شده و این نهاد انقلابی همیشه در کنار مردم بوده است .

نشست آگاهی بخشی انتخابات 1400 در سالن اداره ی تبلیغات اسلامی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم  ـ عباس کرم الهی

به همت اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان شوش ، از سلسله نشست های حضور حداکثری ، نشست آگاهی بخشی انتخابات 28 خردادماه1400 در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد .

کمیته ی انتخاب ، برترین های مهرواره محله ی همدل شوش آثار برتر را جهت داوری معرفی کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در سومین روز از بررسی 130 مسئله و 80 گزارش توسط هیئت انتخاب  6 مسئله  برگزیده و جهت داوری برای مشخص شدن معرفی دو اثر برتر به استان خوزستان با بالاترین امتیاز مشخص شدند .

دومین ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت جبهه ی پایداری انقلاب اسلامی در شهرستان شوش دومین ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام ابراهیم رئیسی  نامزد سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در شوش افتتاح شد .

آفرین بر این غرور صدآفرین بر این غیرت

به قلم ـ عباس کرم الهی

با توجه به «گرما ی طاقت فرسا ، بیماری کرونا و از همه مهم تر تبلیغات وسیع دشمنان نسبت به  دلسرد کردن مردم برای رأی ندادن » ، ملت غیور ایران اسلامی در روز تاریخی جمعه 28 خردادماه1400 لحظه لحظه ی این روز را پر نمودن از «  حماسه ، شور ،  ، شعور و روایت » ؛ ولایتمدارانی که چشم دشمنان قسم خورده این کشور را کور کرده و ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند .

نگاهی تحلیلی و آماری به دوازده دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در ایران / آیا می توانیم در سیزدهمین دوره درصد مشارکت مردمی را بالاتر ببریم؟

گردآوردنده : عباس کرم الهی

نگاه تحلیلی و آماری به برگزاری 12 دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، سند و گواهی محكم از حاكمیت و استقرار نظامی مردم سالار در این مرزو بوم محسوب می شود كه همواره زمینه حضوری پرشور و گسترده را در این صحنه سرنوشت ساز برای تمام اقشار جامعه مهیا ساخته است.

آخرین مهلت برای شرکت در مسابقه ی مجازی فرا رسید

پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز به منظور بالا بردن مشارکت مردمی در روز انتخابات ، مسابقه ی مجازی  دست نوشته تحت عنوان « به کسی رأی می دهم که ..... به کسی رأی نمی دهم که ....» به عموم مردم ولایتمدار شهرستان شوش اطلاع رسانی نمود که تا این لحظه 980 نفر در این مسابقه با ارسال دست نوشته ی خود شرکت نموده اند و امروز پنجشنبه 27 خردادماه آخرین مهلت  در این مسابقه است .

استقبال گرم مردم سوریه از انتخابات ریاست جمهوری / اکنون نوبت ملت ایران است

به قلم ـ عباس کرم الهی

ملت سوریه در انتخابات ریاست جمهوری کشور سوریه بدون کوچک ترین تخلفی با انتخاب مجدد بشار اسد سیاست‌مدار حامی جبهه ی مقاومت پیروز شدند و اکنون نوبت ایران اسلامی است که در سرنوشت خود سهیم باشند و از بین هفت کاندید اصلح ترین و انقلابی ترین را برگزینند .

مقالات دیگر...


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست