07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

اصحاب رسانه دین خود را به اسلام ادا کردند

تهیه وتنطیم ـ عباس کرم الهی

عکاس خبرنگار ـ سید آیدا تفاخ

به دستور رئیس اداره ی فرهنگی و ارشاد اسلامی شهرستان شوش سیده آیدا تفاخ به عنوان عکای خبرنگار در شعبه شماره 16 دعبل خزایی ـ شعبه ی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرک بختیاری ها از ساععت 18 الی 23 عباس کرم الهی را در پوشش خبری همیاری کرد


سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را روز جمعه 15 تیرماه به نمایش می گذاریم

به قلم ـ عباس کرم الهی

دشمنان و معاندان  شبانه روزی به فکر مشوش نمودن افکار ایرانیان هستند تا روز جمعه 15 تیرماه 1403 پای صندوق های آخذ رأس حاضر نشوند تا اقتدار و عزت ایران پائین بیاید ؛ اما به کوری چشم دشمنان  با مشارکت حداکثری اقتدار ایران را پای صندوق اخذ رأی به نمایش خواهیم گذاشت .

بیانیه دعوت به راهپیمایی کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) به مناسبت روز جهانی قدس

کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین از اقشار مختلف مؤمن و همیشه در صحنه ی شهرستان شوش ، به ویژه اصحاب رسانه و مطبوعات جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) با حضور در شعبه اخذ رأی شماره 16 شوش رأس خود را به صندوق واریز کرد

در حالی که جمعی از اصحاب رسانه شوش حضور داشتند  مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه شوش دانیال(ع)  یا حضور در امامزاده عبدالله بن علی(ع) و دعبل خزاعی در شعبه ی شماره 16 ـ رأی خود را به نامزد مورد نظر خود در چهاردهمین دوره ی ریاست جمهوری داد 

لحظه ی انداختن رای توسط سرهنگ پاسدار سید عطاء اله موسوی به صندوق رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری

به گزارش شوش نیوز ؛ سرهنگ پاسدار سید عطاء اله موسوی امروز جمعه یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲ در ساعات اولیه اولیه ی رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در شعب اخذ رای شهرستان شوش دانیال (ع) ، آراء خود را به صندوق انداختند.

نشست بصیرتی هیئت اندیشه ورزکانون بسیج رسانه ی شوش با محوریت انتخابات برگزار شد

در عید الله اکبر غدیرخم نشست بصرتی با محوریت انتخابات با سخنرانی عبدالزهرا برهانی رئیس هیئت اندیشه ورز  و اکثریت اعضای این کانون در منزل شخصی مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) برگزار شد .

دو ماه پیش مسابقه ای در فضای مجازی منتشر کردیم تحت عنوان « به کسی رأی می دهم » از شوش حتی یک نفر استقبال نکرد .

به قلم ـ عباس کرم الهی

قبل از اینکه به چند نمونه از این مسابقات اشاره کنم به تاریخ اجمالی شوش می پردازم که شوش کجا بود و الان کجاست؟  تا به خود آئیم و فریب دشمنان را نخوریم .

هر شش داوطلب در بیان ادامه دهنده ی راه رئیس جمهور خدمت هستند اما در عمل یکی پیرو راستین است

به قلم ـ عباس کرم الهی

در تاریخ انقلاب اسلامی یعنی از سال 1357 تا کنون چهار بار در دوره ی راست جمهوری انتخابات زود رس داشته ایمکه غم انگیزتین دوره ی سیزدهم بود که رئیس جمهور خدمت مظلومانه به شهادت رسید .

مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع)از برگزاری هفته ی بسیج رسانه خبر داد

هر ساله با سالروز شهادت غلامرضا رهبر در تایخ 21 دیماه  هفته ی بسیج رسانه در استان خوزستان برگزارمی شود  و ما هم در شوش برنامه هایی برگزار در نظر داریم

مردم ولایتمدار شوش به امر رهبر در روز راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه ای دیگر آفریدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال فلاحی زاده

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده و دشمن شکن مردم شهرستان شوش آغاز شده است. مردم از به گزارش شوش نیوز , از ساعت11 صبح روز جمعه 17 فروردین ماه 1403 اقشارمختلف زن و مردم و پیر و جوان با حضور گسترده در صحنه حاضر شده اند، تابار دیگر به آرمان‌های امام و انقلاب تجدید میثاق کنند .

داشتید دفه ی بعدی چه ت0راس به دل راه داریذ؟

به قلم ـ عباس کرم الهی

تلنگری به گذشته باشته بلاشیم , زمانی که پیادو رویی اربعیین حسینی به یک میلیون می رسید؛ ؛ پیش خودتوان فکر می کردید این یک میلیون بالاتر نخواهد رفت اما در یک چشم به هم زدن این یک میلیون به 20 میلیون رسید و دیدید که از کنترل شما خارج شده و به یک سیل خروشال تبدیل شده و با بنای موکب و نفاق بین برادران ایراتی و عراقی هم نمی توانید این  همبستگی را از هم  متلاشی کرده و متفرق نمائید .

 

مقالات دیگر...


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست