07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۰۰۳۲۴4323

حجت الاسلام مختار امیری گفت : دکتر محسن رضایی معمار اقصاد است و برای مهار گرانی و رونق اقتصاد جلو آمده است

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت  هوشنگ درویشی و با حضور جمعی از رزمندگان ، آزادگان و خانواده های معظم شهدا ، گردهمایی طرفداران دکتر محسن رضایی در ستاد تبلیغاتی این کاندید سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری  در خیابان ساحلی شوش برگزار شد .

به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 22:10 یکشنبه 23 خردادماه1400 حجت الاسلام مختار امیری در ستاد تبلیغات انتخاباتی دکتر محسن رضایی به عنوان سخنران ویژه از ویژگی های دکتر رضایی با طرفداران و حامیان این کاندید جنوب کشور سخن گفت .

بسم الله الرّحمن الرّحيم ، الحمدلله ربّ العالمين. بارئ الخلائق اجمعين ، منَ الان إلی قيامِ يَومِ الدّين ، سلام و درود به همه ی ایثارگران ، رزمندگان ، جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس ، خانواده های معظم شهدا  و عرض سلام و ادب و احترام محضر یکایک برادران و خواهران که در این شب و در هوای باز یک بار دیگر دور هم جمع شده اید تا به فرمانده ی  سپاه در دوران هشت سال دفاع مقدس لبیک بگویید .


وی افزود : وقتی که نام مردمان شوش می آید آنها را با اخلاق ، با ایمان و محبت به اهل بیت(ع) می شناسند، مردمانی که در نجابت زبان زد خاص و عام است ، مردمانی که در وفاداری همیشه به نیکی از آنها نام برده می شود ، مردمانی که از دیار حضرت دانیال نبی(ع) و ادیبی همچون دعبل ابن علی خزاعی  که مورد  محبت امام رضا(ع) بود و در وصف این مرد ادیب و هنرمند هر چه بگوییم کم گفته ایم اما این را به شما بگویم مردم دعبل را با نام شوش می شناسند ، شخصیتی بوده است که توجه امام رضا(ع) را به خودش جلب می نمود و امام رضا(ع) جامه ای که شبانه با آن تهجد می کرد و نماز شب می خواند را به دعبل خزاعی هدیه داد ؛ دعبل خزاعی که  نماینده ی شما ها در محضر امام رضا(ع) بود وقتی که به او پول ، دینار  و سکه دادند ، عرض کرد : « ین رسول الله من برای سکه ، دینار  و درهم شعر نگفتم ، من از باب محبت و ارادت به خاندان عصمت و طهارت(ع)شعر سرودم ، دعبل خزاعی شعرش را ادامه داد و شعرش را با اشعار خودش به پایان رساند .امام رضا(ع) به دعبل می گوید : « هر جا رسیدی این شعر را بخوان ، یعنی شعر ترکیبی دعبل خزاعی و امام رضا(ع) . حوشحالم در جمع خواهران و برادرانی هستم که نام آنها با نام دعبل خزاعی و دانیال نبی(ع) عجین شده است .


حجت الاسلام مختار امیری به هدف اصلی برگزاری این گردهمایی اشاره کرد و گفت : همه دور هم جمع شده ایم تا وفاداری و بیعت خودمان را به برادری که همیشه و در همه حال  امتحانش را پس داده است  و همیشه مرد میدان بوده است و حرفش حرف بوده است آمده ایم تا  با او بیعت کنیم ، شخصیتی به نام دکتر محسن رضایی و اکنون می خواهیم از دلاور مردی ها و جسور بودن این شخصیت با شما صحبت کنم .


حجت الاسلام مختار امیری گفت : همه ی ما که در پای ستاد دکترمحسن رضایی جمع شده ایم همه از باب تکلیف آمده ایم چون اینجا هیچ چیزی تقسیم نمی کنیم « پول ـ ثروت ـ قدرت » وجود ندارد و خود شما بهتر می دانید کسی جلو آمده که دلسوز «نظام ، انقلاب و ایران »  است و در دکتر محسن رضایی یک امیدی را دیده است که می تواند برخی از این مشکلات را حل کند چرا؟ چون جنس این مرد از جنس فاتحان خرمشهر است ، فاتحان خرمشهری که هیچ کس باور نمی کرد خرمشهر فتح شود ، صدام گفته بود اگر خرمشهر را شما پس گرفتید من کلید بصره را به شما می دهم ، یعنی اصلا فکرش را هم نمی کرد که خرمشهر را از دست بدهد ، هیچ کارشناس و نظریه پردازی به مخیله اش خطور نمی کرد که کسی بتواند فکر پیروزی خرمشهر را در ذهنش بپروراند اما دکتر محسن رضایی همراه با ایثارگران و رزمندگان که برخی از آنها در این جلسه حضور دارند و شهدا ، مجاهدان و جانبازان تمام ایران کاری کردند با حزب بحث ، صدام و صدامیان که چند روز بعد از فتح خرمشهر به فرمان امام خمینی(ره) خرمشهر فتح شد .دکتر محسن رضایی از جنس فاتحان خرمشهر است .


این روحانی  که دارای قدرت بیان خوبی  است در ادامه به نکات مثبت دکتر محسن رضایی در تمام زمینه ها اشاره کرد و از حامیان و طرفدارانش خواست تا در روز جمعه 28 خردادماه1400  با حضور حداکثری  پای صندوق های اخذ رأی از این  معمار اقتصاد حمایت کنند تا اقتصاد ایران  تکانی بخورد ، تورم کاسته شود ، گرانی ها مهار گردد و  بستر برای « اشتغال ـ ازدواج و مسکن و حتی وسیله ی نقلیه ی جوانان » سهل و آسان گردد .


در ادامه « سعید خالدی ـ محسن دراجی و حاتم راشدی » سه نفر از شاعران عرب زبان ، خوانش شعر نمودند .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست