07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

سپاه حضرت روح الله استان مرکزی با حضور در سپاه ناحیه شوش امداد رسانی خود به سیلزدگان را آغاز نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 15 روز دوشنبه 19 فروردین ماه 1398 سپاه حضرت روح الله استان مرکزی به فرماندهی سردار محسن کریمی که به عنوان یگان معین شهرستان شوش انتخاب شده است با حضور در سپاه ناحیه ی شوش امدادرسانی به مردم سیل زده ی روستاهای شوش را آغاز نمود .


در آخرین روز از هفته دفاع مقدس ؛ آئین گل‌افشانی و غبارروبی مزار شهدای شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ مسعود قربان پور

ساعت 18 روز پنجشنبه 6 مهرماه1396 در آخرین روز از هفته ی دفاع مقدس ، آئین گل افشانی و غبار روبی شهدای « هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین حرم و نظم و امنیت» ، در گلزار شهدای شوش برگزار شد .

مراسم جشن یوم الله 12 فروردین در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت فرمانداری شهرستان شوش و با همکاری اداره ی اوقاف و امور خیریه ، به هنگام نماز مغرب و عشاء روز سه شنبه 11 فروردین 1394 ، مراسم جشن روز جمهوری اسلامی ایران در آستانه ی مقدس حضرت دانیال نبی(ع) برگزار شد .

 

 

 

به بهانه ی هفته ی سربازان گمنام

عباس کرم الهی

وقتی می گوییم سرباز گمنام شاید برای برخی که اطلاع ندارن این فرضیه در ذهنشان خطور کند که خبرنگاران همان سربازان گمنامی هستند که نظرات و انتقادات مردم را به مسئولین و عملکرد مسئولین را به مردم منعکس می کنند .

 

 

 

تکذیب یک خبر

در بعضی از شبکه های مجازی  خبری مبنی بر درگیری نیروهای اجیر شده ی خلق عرب با مأمورین  نیروی انتظامی در شهرستان شوش منتشر شده بود که با پیگیری های لازم از مراجع ذیربط ، تکذیب این خبر اعلام شد .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست