10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۰۰۷۱۸4553

بازدید میدانی جمعی از مسئولین شهرستان شوش از مسکن مهر

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با حضور نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی ، رئیس دادگستری ، دادستان عمومی و انقلاب ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر شوش و سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسکن مهر بازدید میدانی به عمل آمد .

به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 10:15 روز شنبه 17 مهرماه1400 برای آشنایی و رفع مشکلات اهالی مسکن مهر شهرستان شوش ؛ هر کدام از اهالی  مشکلی  را مطرح کردند ، یکی از عدم روشنایی خیابان ها در شب درد دل کرد ، خانمی از نا امنی منطقه سخن به میان آورد و عده ای از وضعیت اسفار زهکشی که بوی تعفنش اهالی را رنج می دهد صحبت کردند .


یکی دیگر از ساکنان  مسکن مهر  از وضعیت  فاضلاب با مسئولین صحبت کرد و یکی وجود سگگ های ولگرد را بزرگترین دغدغه برای فرزندان و زنان منطقه دانست  ، برخی مقصر را شهردار شوش می داننستند و عده ای هم از شورای شهر شوش انتقاد کردند که چرا این شهردار را مجددا به عنوان شهردارشوش انتخاب کرده اند .


مهندس سید عبدالحسین حسینی شهردار و محمد میاحی رئیس شورای اسلامی شهر شوش مقصر اصلی را اداره ی مسکن و شهرسازی دانستند و در این راستا گفتند که شهرداری شوش هیچگونه مسئولیت و یا تعهدی نسبت به رفع این مشکلات ندارد و  رئیس اداره ی مسکن و شهرسازی می بایست اسخگوی مرد م باشد .


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش در جمع بندی این بازدید میدانی گفت : من قول می دهد که رئیس اداره ی مسکن و شهرسازی را به این منطقه بیاورم و تا این پروژه به سرانجام نرسد به سراغ پروژه ی دیگری نخواهیم رفت .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست