07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۳۰۴۱۱5143

جلسه ی هم اندیشی فرماندار شهرستان شوش با جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ زهرا حیدری نیا

جلسه ی هم اندیشی فرماندار شهرستان شوش چهار روز قبل از مرحله دوم چهاردهمین دوره ی  ریاست جمهوری با جمعی از اصحاب رسانه در سالن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 14 روز دوشتبه 11 تیرماه 1403 همزمان با « روز مباهله ی پیامبر اکرم (ص) و سال روز شهادت آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب بهدست منافقین دز سال 1361با حضور « مهندس محسن حویزه قرماندار شهرستان شوش ـ  مهندس مهدی چلوی معاونت سیاسی امیتی و اجتماعی ـ مهندس خالد لطیفی مجد معاونت برنامه ریزی ـ مهدی سیستانی مدیر حراست فرمانداری ـ علیرضا چرخابی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ـ مجتبی پناهی مسئول روابط عمومی فرمانداری ـ عباس کرم الهی مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دلنیال(ع) ومدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ـ علی سعدی رئیس امور عشایر و مدیر مسئول نشریه ی صدای کرخه و جمعی از اصحاب رسانه» جلسه ی هم اندیشی در مرحله ی دوم چهاردهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در سالن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

فرماندار شهرستان شوش در این نشست ضمن قدردانی از خبرنگاران گفت : اصحاب رسانه وفعالین فضای مجازی با انعکاس اخبار خوب و عملکرد دولت سیزدهم در ۲ سال گذشته و با امید آفرینی میزان مشارکت شهروندان در انتخابات را افزایش دهند

مهندس محسن حویزه اظهار داشت : ستاد انتخابات و همه عوامل در تلاش هستند که امنیت، سلامت، رقابت همراه با مشارکت حداکثری را فراهم کنند تا  شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.


وی با اشاره به اینکه مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سطح ۹۷ شعبه اخذ رای در پانزدهم تیرماه در شهرستان شوش برگزار می‌شود افزود: انتظار ما از شما خبرنگاران و فعالان رسانه و فضای مجازی این است که به عنوان بازوان توانمند فرماندار و عوامل اجرایی در امر انتخابات ، در وهله اول برای مشارکت حداکثری  اقشار مختلف تلاش کرده و در مرحله بعد با رعایت اصل بی طرفی به مردم در تشخیص و انتخاب کاندیدای اصلح کمک کنید.

فرماندار شوش افزود: صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخابات رسالت ماست و انتخاب کننده مردم هستند.

مهندس حویزه با قدردانی از فعالیت‌های خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهرستان در انتخابات‌ هشتم تیرماه برگزار شده یادآور شد : حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نقش بسیار مهمی در تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای تحقق اهداف کشور دارد.

فرماندار و رییس هییت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان شوش به وظایف اصحاب رسانه در فراهم کردن شور انتخاباتی در فضای شهرستان اشاره کرده و خاطر نشان نمود : اصحاب رسانه و خبر در بحث ایجاد زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از طریق اطلاع رسانی مطلوب و سالم رویدادها به مردم  وظیفه مهم و خطیری را بر دوش دارند.


در ادامه علیرضا چرخابی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن عذر خواهی از خبرنگارانی که ساعت 11 آمده بودند و در این هوای گرم  قادر به حضور مجدد نبودند گفت : بدون هماهنگی با شخص فرماندار توسط یکی از همکاران ساعت 11 اطلاع رسانی شده بود و اکثریت اصحاب رسانه در همان ساعت به فرمانداری مراجعه کرده بودند و به آنها گفته شده بود که جلسه ساعت 14 برگزار می شود  لذا به نوبه ی خود رسما از اصحاب رسانه عذرخواهی می کنم .


وی افزود : فشر خبرنگاران در دوره ی اول اطلاع رسانی خوبی داشتند و با توجه یه امکانات کمی که دارند اما به جرأت می توان گفت فعالیت آنها از خبرنگاران مرکز خوزستان و شهرستان دزفول بیشتر و تأثیرگذارترند و در مرحله ی دوم  با هم اندیشی شما انتظار داریم مشارکت حداکثری را مشاهده کنیم و این شدنی است که با ارائه ی راهکارهای مناسب بهترین نتیجه را از این جلسه بگیریم .

در این نشست، فعالان فضای مجازی شهرستان شوش به ارائه نقطه نظرات خود در زمینه‌های مختلف پرداختند و بر مطالبه‌گری و نق و نقد دلسوزانه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان تأکید شد.

در این بین عباس کرم الهی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز و مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) گفت : ساعت 11 استاد جعفر دیناروند به نمایندگی از طرف شوش نیوز و ایران اُنا آمده بود و الان من هم به علوه بر شوش نیوز جای جای ایران اُنا را پر کرده ام و اما برای بالا بردن مشارکت مردمی پیشنهاد می دهم که در نقطه ای از شهرش در فرصت باقیمانده تریبون آزاد را راه اندازی کنید تا مردم « پیرو جوان ـ زن و مرد»  سفره ی دل خود را باز کنند و دغدعه های خود را به گوش مسئولین برسانند و البته گوش شنوایی برای عمل کردن دغدغه های مردم باشد  چون اگر بی توجهی شود این دوره مشارکت می کنند اما دوره ی بعد با انتخابات قهر می کنند اما اگر خواسته ی آنها عملی شد صددرصد دوره ی بعد مشارکت بی نظیر و شاید کم نظیر نسبت به ادوار گذشته باشد .


این پیشنهاد مورد تآید فرماندار و رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت و تصویب شد که تریبون آزاد در نقطه ای پر تردد در شوش اجرا شود .

در پایان با نظر عباس کرم الهی برای شادی روح خبرنگار فقید مرحومه الهه منگری صلوات قرائت شدBingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست