07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۳۰۴۱۵5148

فرماندار شهرستان شوش:امنيت انتخابات با همكاري نيروي انتظامي و بسيج تامين شده است

فرماندار شهرستان شوش با اشاره به همكاري نيروي انتظامي ، سپاه و بسيج در برقراري امنيت انتخابات از محافظان صندوق هاي اخذ راي خواست با رعايت تمامي جوانب نسبت به تامين امنيت شعب اخذ راي تلاش كنند.

 

به گزارش شوش نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش،مهندس محسن حویزه   ظهرجمعه  در بازدید ازشعب اخذ رای منطقه احمدآباد ،يكي از وظايف مهم محافظان شعب اخذ راي را برقراري آرامش در شعب عنوان كرد وگفت: عوامل امنيتي و انتظامي ضمن تعامل و همكاري با نماينده فرماندار به عنوان رييس شعبه رعايت نظم را در دستور كار قرار دهند.


 

وي با تشريح وظايف عوامل برقراري امنيت شعب گفت: حفاظت از صندوق هاي اخذ راي و ايجاد نظم از جمله وظايف عوامل امنيتي شعب مي باشد.

 

حویزه در ادامه با بيان اينكه جمهوري اسلامي ايران در بين ساير كشورهاي مدعي دموكراسي با گذشت حدود ۴۵ سال از عمر انقلاب، بيشترين و با كيفيت ترين انتخابات ها را برگزار كرده است گفت: تاكنون انتخابات زيادي در كشور برگزار شده كه با فراز و نشيب هايي روبرو بوده است ولي هيچ يك از اين انتخابات ها با تاخير برگزار نشده است.


 

وي گفت: امسال نيز به ياري خداوند در روز ۱۵تیرماه شاهد برگزاري پروژه بزرگ ملي سياسي انتخابات با حضور حداكثري مردم خواهيم بود.

 

رييس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:مردم ايران در دوره هاي مختلف با حضور پرشور و حداكثري در پاي صندوق هاي اخذ راي نقشه هاي دشمنان را خنثي كرده و اينبار نيز طعم تلخ شكست را به كام دشمنان خواهند چشاند.

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست