07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

رئیس اداره ی سوادآموزی شهرستان شوش با مدیرکانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دیدار نمود

هم زمان با روز تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) ، رئیس اداره ی سواد آموزی شهرستان شوش و هیئت همراه با مدیرکانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) دیدار و از ایشان تجلیل نمود .


به مناسبت دهه ی مبارک فجر مراسمی در مرکز یادگیری محلی سوادآموزی دعبل خزایی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ اقدس آل کثیر

به همت مرکز یادگیری محلی دعبل خزاعی وابسته به اداره نهضت سواداموزی مراسمی به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  مراسمی شامل « دستاورهای سواد آموزان و قرآن آموزان » این مرکز در قالب « نمایشگاه » برگزار شد .

در نشست خبری ؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان کرخه از شش نفر از خبرنگاران تجلیل نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

هم زمان با سالروز ورود امام حسین (ع) به کربلا ، در یک نشست خبری با نشریه صدای کرخه  و پایگاه های خبری  شوش نیوز و نسیم شوش ؛ مدیر اداره ی آموزش و پرورش شهرستان کرخه از پنج خبرنگار این سه رسانه تجلیل نمود .

زنگ انقلاب در آموزشگاه دخترانه ی طاهره شهر فتح المبین نواخته شد

به گزارش شوش نیوز و به نقل از خبرگزاری ایرنا  در آیین نواختن زنگ انقلاب  که به همت ستاد دهه ی مبارک فجر و با حضور جمعی از مسئولین روز سه شنبه 12 بهمن ماه 1400 در آموزشگاه دخترانه ی طاهره ی شهر فتح المبین  برگزار شد ، فرماندار شهرستان شوش  با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی  اظهار داشت : پیروزی انقلاب اسلامی ، اقتدار و عظمت ابرقدرت ها را در هم شکست .

عملکرد پنج ماهه سرپرست اداره آموزش و پرورش شوش در آستانه ی کنکورسراسری1400 تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سرپرست اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش ضمن تشریح عملکرد پنج ماهه ی خود در نشست خبری ، از آمادگی کامل حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری 1400با حضور 2469 داوطلب خبر داد.


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست