07252024پنج شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

بیشه ی پوران شوش در تقاطع خیابان آزادی و بلوار مدرس

به قلم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ کریم ستاوی

چند سالی پی در پی وقتی که هدایت تیم های پایه ی دسته ی ورزشی بهمن را بر عهده داشتم ، بعد از اتمام هر دوره از مسابقات ، بازیکنان را با رضایت ولی به بیشه ی پوران از توابع شهرستان درود می بردم که در ایستگاه راه آهن بیشه چند لوله ی آب وجود داشت که آب آشامیدنی مسافرین را تأمین می کرد .

 

 

 


از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال خوزستان ؛ پرسپولیس شوش به چهارمین برد متوالی خود رسید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سرانجام پس از دو هفته تأخیر به خاطر ایام دهه ی اول محرم الحرام ، روز چهارشنبه6 آبان 1394 ساعت 15 ، چهارمین هفته ی مسابقات لیگ برتر باشگاه های استان خوزستان ،تیم خوش ترکیب پرسپولیس شوش مقابل تیم پاکدلال آبادان ر چمن شماره ی یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی شوش به به ثمر رساندن یک گل در صدرجدول ایستاد .

 

 

 

سکوتی پر از فریاد

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

تالاسمی به گروهی از اختلالات ژنتیکی در خون اطلاق می شود و یکی از شایعترین بیماری ها در ایران است که معمولاً از پدر و مادری که ناقل ژن کم خونی است به فرزندان ارث میرسد.

 

 

 

مقاله شماره یک ازدواج (کی میگه قیافه برای مردها مهمه؟؟؟)

گردآورنده ـ شهلا حجازی

ازدواج دیر هنگام و ازدواج های زود هنگام باعث شده است عده ای فکر کنند که هرکس از چهره ی زیباتری برخوردارباشد در ازدواج زود هنگام  شانس بیشتری دارد و هرکس که زیبایی ظاهری ندارد ازدواج نکند... 

 

 

 

شهرستان شوش ظرفيت تحقق آرمان هر خانه يك كارخانه را داراست

محمود مرادی ـ خبرنگار شوش نیوز

قابليت ها ي خيره كننده شهرستان شوش در حوزه هاي مختلف بالخص  ، وجود جوانان مستعد ، خلاق و مبتكراين شهرستان در كنار ظرفيت هاي بي نظير كشاورزي ، دامپروري ، صنعت و گردشگري چشم حهانيان را به خود معطوف ساخته است .

 

 

 


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست