10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

با حکم سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، عباس کرم الهی به عنوان مسئول واحد خبر و مسئول فضای مجازی این اداره در شهرستان شوش منصوب شد .

ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 25 مهرماه 1397 ، علی عبدی نسب سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ طی حکمی عباس کرم الهی ، رئیس انجمن روزنامه نگاران و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز را به عنوان مسئول واحد خبر و مسئول فضای مجازی دستگاه خود در شهرستان شوش منصوب نمود .


پاسخی به دروغ پراکنی کانال های معاند در فضای مجازی

به قلم سید علی فاضلی

برای همه معلوم است که رسانه از نوع آزاد آن را برای تحقق شعار "شفافیت، نظارت، پرسشگری و قانونگرایی" مطالبه و برای تحقق آن خوب است ، اما وقتی به نام "آزادی" در حق "آزادی" خیانت می شود و تهدید جای فرصت می نشیند و دروغ به ظاهر لباس واقع به تن می کند باید از این نوع آزادی نگران بود.

اولین همایش فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت اداره ی آموزش و پرورش و اداره ی بهزیستی ، روز سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 ، نخستین همایش فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها در سالن امور تربیتی شهرستان شوش برگزار شد .

 

 

 

جلسه ی معارفه ی رابط رسانه ای معاونت روابط عمومی و فضای مجازی قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش برگزار شد

زینب مخیطی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز جمعه 25 فروردین 1396 ساعت 10:30 جلسه ی معارفه ی رابط رسانه ای معاونت روابط عمومی و فضای مجازی ستاد قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش در دفتر این قرارگاه واقع در دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد .

جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برگزار می‌شود

دبیر جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: به منظور تعامل بیشتر انجمن با اعضا و در راستای ارتقای بازدهی و اثرگذاری تولیدات رسانه‌ای روزنامه‌نگاران و معرفی آثار برتر، جشنواره مطبوعاتی این انجمن برگزار می‌شود.

سایت حوزه علمیه امام محمد باقر (ع) شوش به مناسبت اعیاد شعبانیه افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سایت حوزه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) شهرستان شوش به مدیر مسئولی سید علی حسینی به آدرس الکترونیکی : http://howzeh_shoush.rzb.ir افتتاح شد .

 

 

 

شریف احمدی سومین مسئولی که از شوش نیوز مساعدت نمود

به قلم ـ عباس کرم الهی

سید مجید نوری زاده رئیس شورای اسلامی شهرستان شوش از ابتدای سال 1394 هر سه ماه یک بار با اهداء مبلغ یک میلیون ریال از جیب خود از شوش نیوز حمایت مالی کرد و رئیس اتاق اصناف شوش  به عنوان دومین مسئول این پایگاه خبری را مورد حمایت مالی خود قرار داده اند .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست