07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

مدیر عامل گروه تئاتر اندیشه از تشکیل انجمن اولیا و بازیگران خبر داد

مهدی کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

به منظوز مشارکت خانواده ها از تئاتر و حمایت از فرزندان مدیرعامل گروه تئاتر اندیشه ی شهرستان شوش از تشکیل انجمن اولیا و بازیگران خبر داد .


سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از آغاز به کار نمایشگاه دائمی فرهنگ و هنر در آینده ی نزدیک خبر داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه با همکاری اداره ی اوقاف و امور خیریه در جوار امام زاده عبدالله بن علی(ع) و دعبل ابن علی خزاعی دایر می گردد .

از نقاش تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شوش تقدیر شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از نقاش تصویر «صاحب الزمان(عج) ، حضرت امام خمینی (ره) ، مقام معظم رهبری و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» ، تقدیر شد .

انجمن موسیقی شوش عزادار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

یوسف عارفیان ، نوازنده ی تار و سه تار و رئیس اسبق انجمن موسیقی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش بر اثر مبتلا شدن به ویروس منحوس کرونا در تهران درگذشت .

توضیحاتی اندر باب دهمین همایش ملی تعزیه

به قلم ـ علی طالبی

گویا تحلیل اینجانب در باب دهمین همایش ملی تعزیه و آیین های نمایشی محرم که از سوم تا هفتم در آستان مقدس عبدالله بن علی(ع) و دعبل خزایی برگزار شد، خاطر برخی دوستان  را مکدر و مشغول کرده است. 

برگزاری مراسم اختتامیه ی نمایشگاه عکس رویاهای شرجی در شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از هشت روز ، مراسم اختتامیه ی نمایشگاه عکس رویاهای شرجی ، آثار فخری شریک در آخرین روز از فصل بهار با حضور مشاور فرماندار شهرستان شوش در امور بانوان و خانواده و جمعی از علاقه مندان برگزار شد .

اندر باب دهمین همایش ملی تعزیه به میزبانی شوش

به قلم ـ استاد علی طالبی

رئیس کارگروه تخصصی مبلمان شهری اتاق فکر انجمن روزنامه نگاران

تعزیه یکی از قدیمی ترین شکل های نمایشی در سرزمین ما می باشد که در گذر زمان پخته و پخته شده تا اکنون به عنوان ساختاری مسن و تاریخدار، نظاره و مطالعه شود.

نمایشگاه عکس رویاهای شرجی در شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ محمد شکوهی ـ عباس کرم الهی

نمایشگاه عکس « رویاهای شرجی»  مجموعه آثار فخری شیرک توسط اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین به مناسبت دهه ی کرامت در سالن شهید احمد حیاری افتتاح شد .

کانون فرهنگی تربیتی شهید دانش شوش با 22 سرفصل آموزشی اوقاف فراغت جوانان را پر می کند

تهیه و تنظیم  ـ عباس کرم الهی

رئیس کانون فرهنگی تربیتی شهید دانش شوش امروز چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 12 ظهرهم زمان با سالروز عملیات فتح المبین و آزاد سازی خرمشهر از تشکیل کلاس های آموزشی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان خبر داد .

سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با معاونین اداره ی کل در اهواز دیدار نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 13 روز دوشنبه 27 بهمن ماه 1399 سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با حضور در اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به صورت جداگانه با معاونین فرهنگی ـ هنری و سینمایی و مالی دیدار نمود .

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت نمایشگاه نقاشی پنج نفر از هنرمندان شوشی در جوار آستان مقدس دعبل خزایی به مدت 7 روز در معرض دید عموم قرار گرفت .

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکاس ـ سجاد لطیفی ـ عباس کرم الهی

به گزارش شوش نیوز ، توسط یک تیم پنج نفر به سرگروهی کبری حمیدآبادی و با همکاری دفتر بقعه ی آستانه ی دعبل خزایی به مناسبت دهه ی کرامت  نمایشگاه نقاشی ، عکس و ایستگاه نقاشی کودک در خیابان شهید دانش  از روز دوشنبه 25 مرداد1395 لغایت امروز یکشنبه31 مرداد1395 به مدت یک هفته در معرض دید عموم قرار گرفت .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست