12022023شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

سرانجام پس از سه جلسه تست گرفتن و تغییرات نمایش موزیکال عروسکی دنیای حیوانات بازیگران خود را شناخت

عکس : زهرا حیدری نیا

نمایش موزیکال و عروسکی دنیای حیوانات پس از 8 ساعت تست گیری و تغییرات جهت آغاز تمرین بازیگران خود را شناخت .

به بهانه ی روز جهانی تئاتر

به قلم ـ عباس کرم الهی

تئاتری که گاه با خنده  و گاه با گریه نتواند هم نوعان  را تحت تاثیرقرار دهد و نتواند با خلق خماسه های تاریخ جنگ را به جوانان و نو جوانان یاد آوذ شود حق ندارد  خود را تئاتر بنامد .

نشست فرماندار شوش با هنرمندان

نشست صمیمانه فرماندار شهرستان شوش با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی و معاون عمرانی و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با هنرمندان این شهرستان در سالن جلسات شهید حاج‌قاسم سلیمانی فرمانداری شوش برگزار شد.

ما می توانیم ، برای اجرای نمایش حماسه ی 8 مهر 59 فقط اتحاد و همدلی نیاز است

فضیله آل کثیر ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 21 پنجشنبه 1 تیرماه1402 فرصتی دست داد تا نویسنده و کارگردان نمایش حماسه ی 8 مهر 59 را به پلاتوی استاد سید جلال حسینی دعوت کنیم تا به سئوالات ما پاسخ دهد .

مرحله ی روخوانی نمایش موزیکال دنیای حیوانات اغاز شد

تهیه وتنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس زهرا حیدری نیا

با حضور کارشناس هنری و امور سینمایی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش و رئیس اجمن هنرهای نمایشی ؛ مرحله ی روخوانی نمایش موزیکال « دنیای حوانات » در دفتر کانون بسیج رسانه آغاز شد.

چه کسی می تواند بازیگر تئاتر شود ؟

به قلم ـ عباس کرم الهی

شاید خیلی ها که هنوز وارد دنیای بازیگری نشده اند ، فکر می کنند بازیگری خیلی آسان است و آنهایی هم که اصلا تمایلی به بازیگری نداشته باشند این کار را بسیارسخت و دشوار بدانند اما باید گفت اگر عشق به کار باشد بازیگری را هر فکر روزانه در زندگی خود مرور می کند و برای کسی که اصلا عشق به بازیگری نداشته باشد هرچه هم به او آموزش داده شود نمی پذیرد که در زندگی بارها و بارها بازی کرده ولی خود نمی داند .

بیانیه اصخاب رسانه و هنرمندان تئاتر شهرستان شوش به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ۱۴۰۲

بسم‌الله الرحمن الرحیم

« محو اسرائیل» یعنی مردم فلسطین که صاحبان واقعی آن سرزمینند -چه مسلمانشان، ‌چه مسیحی‌شان، چه یهودی‌شان- خود صاحبان اصلی دولت خودشان را انتخاب بکنند؛ بیگانه‌ها و اراذل و اوباشی مثل نتانیاهو و مانند اینها را که واقعاً اراذلند، از بین خودشان بیرون کنند. ـ مقام معظم رهبری

یوم‌الله 13 آبان یادآور خیزش ملت و جوانان غیور و ولایت‌مدار ایران اسلامی برای اعتلای کلمه‌الله و نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار است.  روزی که می‌توان آن را نماد اقتدار و حرکت خودجوش اصحاب رسنه پیرو خط امام(ره) برای درهم پیچیدن حیله‌ها و نقشه‌های شوم شیطان بزرگ و مظهر قدرت‌نمایی ملت قهرمان ایران اسلامی و ذلت آمریکا و استکبار جهانی نامید.

مدیر گروه تئاتر اندیشه شهرستان شوش از اجرای نمایش حماسه ی 8 مهر59 به صورت خصوصی برای مجموعه ی سپاه ناحیه ی شوش خبر داد

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر اندیشه به شماره ی ثبت 66 ـ شناسه ی ملی  1400017696  و کدپستی : 647183199  نمایشنامه ی حماسه ی 8 مهر1359 نوشته ی عباس کرم الهی که از مجموعه خاطرات شهید زنده و اولین جانباز70 درصد شهرستان شوش غلامعباس قلاوند به رشته ی تحریر درآمده در آینده ی نزدیک تمرینات «روخوانی ، روان خوانی و میزان سن »خود را آغاز نموده و به صورت خصوصی برای مجموعه ی سپاه ناحیه ی شوش اجرا می گردد .

دیدار سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با پیشکسوت رسانه و تئاتر شوش

دانیال کیهانی ـ خبرنگار شوش نیوز

در هشتمین روز از آبان ماه1402 سرپرست داره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شوش و هیئت همراه با پیشکسوت رسانه و تئاتر شوش دیدار نمود .

برخی از بازیگران نمایش حماسه 8 مهر59 دعوت به همکاری شدند

به قلم ـ عباس کرم الهی

با توجه به اینکه نمایش حماسه ی 8 مهر 59 یک نمایش فاخر ـ ارزشی ، تأثیرگذار و دفاع مقدسی می باشد و هدف مهمی را به دنبال خود دارد علاوه بر اینکه دستگاه هایی نظیر بنیاد حفط آثار و ارزرش های دفاع مقدس و سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) می بایست از این نمایش حمایت و پشتیبانی کنند ، بازیگران قوی و با تجربه ای باید برای شخصیت های این نمایش برگزیده شود .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست