07262024جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

اعضای گروه تئاتر اندیشه ی شهرستان شوش ( زن و مرد) این فراخوان را حتما تا آخربخوانند( نخوانید حق گله مندی ندارید)

بسم الله الرحمن الرحیم ـ بِسم اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم ـ منّت خدای را عزّ و جل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو می‌رود مُمِدّ حیات است و چون بر می‌آید مُفَرّح ذات. پس در هر نفسی دو نعمت موجود است و بر هر نعمتی شکری واجب.


قابل توجه اعضای هسته ی مرکزی و هیئت مدیره گروه تئاتر اندیشه

به قلم ـ عباس کرم الهی

بر اساس اساسنامه این گروه هیته ی مرکزی ؛ هیئت مدیره ، بازرسین و حتی معاونین مدیر گروه در شرایطی که هیچ بازیگری نباشد که در تولید نمایش مدیر را یاری کند این مجموعه موظف به همکاری و همیاری گروه هستند ؛ اما متأسفانه همکاری که نمی کنند ؛ نقد پذیر هم نیستند و سعی می کنند هم دیگر را تخریب کنند.

نمایش مذهبی عطر عرش از امشب به مدت ۷ شب به روی صحنه می رود

تهیه و تنظیم- عباس کرم الهی

به گزارش شوش نیوز ؛ به مناسبت سالروز شهادت امیرمؤمنین حضرت امام علی (ع) ؛ نمایش مذهبی عطر عرش به قلم قاسم لطیف ـ بازنویسی جواد روشنی ـ به کارگردانی مهدی شوهانی و سرپرستی محمود بالویی کاری از گروه خاکریز وابسته به انجمن هنرهای نمایشی ادازه ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شوش از سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴٠۳ به مدت ۷شب در تالار نیایش به روی صحنه می رود .

پیشکسوت تئاتر شوش از آده شدن دو نمایش دفاع مقدسی و طنز خبر داد

الناز سواعدی ـ خبرنگار شوش نیوز

ضمن عرض خسته نباشید به شما پیشکسوت تئاتر و رسانه ی شهرستان شوش به خاطر اینکه مخاطبین بیشتر با شما آشنا شوند در ابتدای خالاصه ای از عملکرد هنری خود را بگوئید ؟

پیشکسوت تئاتر شوش از آما ده شدن دو نمایش دفاع مقدسی و طنز خبر داد (2)

الناز سواعدی  ـ خبرنگار شوش نیوز 

ضمن عرض خسته نباشید به شمکا پیشکسوت تئاتر و رسانه شهرستان شوش به خاطر اینکه مخاطبین بیشتر با شما آشنا شوند در ابتدا ؛ خلاصه ایی از عملکرد هنری خود را بگوئید :

تمرینات نمایش موزیکال دنیای حیوانات پس از ایام فاطمیه از سر گرقته شد

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر اندیشه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانشوش , پس از ایام فاطمیه تمرینات نمایش موزیکال دنیای حیوات نوشته و کار عباس کرم الهی از سر گرفته شد .

هیئت مدیره گروه تئاتر اندیشه در سال 1403 دستخوش تغییرات می شوند

به قلم عباس کرم الهی ـ مدیر گروه تئاتر اندیشه

از یکشنبه 10 اردیبهشت 1358 تا کنون هیئت مدیره گره هیج تغییری نکرده و عباس کرم الهی یم تنه کارها را پیش برده و جور همه را کشیده است ولی اگر می خواهد به مدارج بالاتر نگاه داشته باشد و به جشنواره های بین المللی و استانی خود را ببیند نیاز به خانه تکانی در این بهار طبیعت را دارد . و علاوه بر آن دو یه نفری که هبچگونه کارایی برای هسته مرکرب گروه را نداشته باشند می بایست عوض شوند گروه جانی دوباره به خود بگیرد .

نمایش مذهبی بیرق ماندگار اجرا شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

نمایش مذهبی بیرق ملندگار  به مناسبت سالروز شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا به مدت  دو مجلس تعزیه در بقعه متبرکه ی امامزاده عبدالل بن علی (ع)و دعبل ابن علی خزاعی اجرا شد .

نمایش مذهبی عطر عرش پس از هفت شب اجرای عمومی پرونده اش بسته شد

تهیه و تنظیم- عباس کرم الهی

عکس ـ زهرا حیدری نیا

به مناسبت سالروز شهادت امیرمؤمنین حضرت امام علی (ع) ؛ نمایش مذهبی عطر عرش به قلم قاسم لطیف ـ بازنویسی جواد روشنی ـ به کارگردانی مهدی شوهانی و سرپرستی محمود بالویی کاری از گروه خاکریز وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شوش از سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴٠۳ الی سه شنبه 21 فروردین1403 به مدت 7 شب اجرای عموی ؛ پرونده ی آن بسته شد .

سرپرست گروه تئاتر اندیشه شوش از دلایل تعطیلی موقت نمایش موزیکال دنیای حیوانات خبر داد

سرپرست گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از تعطیلی موقت نمایش موزیکال دنیای حیوانات خبر داد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست