07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

شوش،نویسندگان و وضعیت نشر

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

معیار و ترازوی سنجش پیشرفت کشورها در موضوعات مختلف، به عوامل متفاوتی وابسته است.این مهم به استان ها و شهرها نیز تبین می شود.اینکه میزان پیشرفت فرهنگی شهر تاریخی و مذهبی شوش در کد امین درجه قرار دارد؟ پرسشی علمی و منطقی است.

رونمایی از چهار کتاب وحید اصالت فر در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از رونمایی کتاب های استاد جعفر دیناروند ، رحمان ایزدی و فرحناز فروغیان در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ، به خاطر شرایط کرونایی ، چهار کتاب وحید اصالت فر از اعضای انجمن نویسندگان اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی در همین پایگاه رونمایی شد .

طی مراسمی از کتاب سواران ایل در شوش رونمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

طی مراسمی از کتاب « سواران ایل » مجموعه اشعار لری شهید حسینقلی کیان علیخانی که توسط دخترش راحله کیان علیخانی گردآورده شده در سالن شهدای هسته ای اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش رونمایی شد .

از دومین کتاب رحمن ایزدی فر با عنوان مرثیه ی عشق در ششمین روز از ماه محرم رونمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در ششمین شب از ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) از دومین کتاب رحمن ایزدی فر  با عنوان « مرثیه ی عشق » بر گرفته از«عاشورا و آیین های عزاداری در شعر فارسی» رونمایی شد .

نهمین کتاب استاد جعفر دیناروند در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز رونمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

کتاب «خلا های انسانی » به تألیف استاد جعفر دیناروند در قطع وزیری و در 192 صفحه به شماره ی شابک 1 ـ 5 ـ 98113 ـ 622 ـ 978  و شماره ی کتابشناسی ملی ۸۴۳۷۹۸۰ با تیراژ 200 جلد در چاپ اول به قیمت هر جلد 600000 ریال توسط انتشارات اریترین اندیمشک چاپ و منتشر در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز به صورت مجازی  رونمایی شد .

از چهارمین کتاب دکتر فاطمه چنانی رو نمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سیده مریم فدایی

به همت اداره  ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، انجمن نویسندگان و اداره ی آموزش و پرورش طی مراسمی از چهارمین کتاب دکتر فاطمه چنانی با حضورجمعی از فرهنگیان در دفتر سرپرسنی اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش رونمایی شد .

آیین رونمایی از 12 کتاب در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش و انجمن نویسندگان این اداره ، آئین رونمایی دوازده کتاب  در لابی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی  این شهرستان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط مهدی اهوازی از برادران بسیجی و از گروه تعزیه خوانان  برگزار شد .

آشنایی با مدیر هنرمند انتشارات اریترین اندیمشک

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در شمال استان خوزستان ، انتشارانتی که در کوتاه ترین زمان کتب مربوط به نویسندگان و مؤلفان را چاپ و نشر می کند انتشارات اریترین شهرستان اندیمشک است که توسط خواهر و برادری مدیریت می شود لذا برای آشنایی هر چه بهتر شما مخاطبین با نحوه ی کار این انتشارات به سراغ لیلی صابری نژاد رفته و با ایشان گفتگویی را انجام داده و حاصل آن  را در زیر مشاهده می کنید :

ششمین کتاب بانوی نویسنده ی شوش با عنوان دیده بان همیشه بیدار رونمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ششمین کتاب بانوی نویسنده ی شوشی در مسجد امام جعفرصادق(ع) با حضور زعیم حوزه های علمیه ی شهرستان شوش و جمعی از رزمندگان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد .

هشتمین اثر استاد جعفر دیناروند با عنوان قوم شناسی شوش(لر شناسی) منتشر شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

هشتمین کتاب استاد جعفر دیناروند  با قطع وزیری به شماره ی شابک978-600-347-490-1  در 264 صفحه و با تیراژ500  نسخه در نوبت اول به قیمت هر نسخه 45000 تومان با ویراستاری احمد ضرغام  و طرح روی جلد توسط هادی مدرس نیا توسط  انتشارات تراوا اهواز، چاپ و وارد بازار گردید .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست