10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
کد خبر: ۰۰۰۷۱۸4554

نهمین کتاب استاد جعفر دیناروند در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز رونمایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

کتاب «خلا های انسانی » به تألیف استاد جعفر دیناروند در قطع وزیری و در 192 صفحه به شماره ی شابک 1 ـ 5 ـ 98113 ـ 622 ـ 978  و شماره ی کتابشناسی ملی ۸۴۳۷۹۸۰ با تیراژ 200 جلد در چاپ اول به قیمت هر جلد 600000 ریال توسط انتشارات اریترین اندیمشک چاپ و منتشر در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز به صورت مجازی  رونمایی شد .

استادجعفر دیناروند پیرامون کتاب خلاهای انسانی گفت : این کتاب با محتوای انسان گرایانه ، متوجه مشکلات و مسائل فردی و جمعی جوامع بشری است.

وی در این تماس تلفنی به مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ، در مورد مشارکت و همکاری در چاپ و نشر این اثر گفت:گرچه انتظار از ارگان های فرهنگی  به ویژه شورای شهر، بدیهی است اما این مشارکت صورت نگرفت.

استاد جعفر دیناروند  در مورد پیشنهاد رونمایی از کتاب به صورت رسمی،پاسخ داد: اگر چنین مراسم هایی  یاری دهنده به نویسندگان بومی در نشرهای آینده باشد،قطعن مفید خواهد بود اما من چنین برداشتی ندارم و استمرار معرفی آثار خود را مانند سابق از طریق پایگاه های خبری مانند شوش نیوز،مفید تر می دانم.


استاد جعفر دیناروند در این مورد به فعالیت های فرهنگی عباس کرم الهی اشاره کرد و او را دلسوز در نشر و چاپ دانست و به همین دلیل،وی را مشوق و تاثیرگذار در معرفی کتاب،خطاب نمود.(پایگاه خبری تحلیلی با توجه به اصرار استاد جعفر دیناروند این نوشته را منعکس کرد).

وی در پایان این تماس،اثر دهم خود را که به زودی وارد بازار خواهد شد، «قوم شناسی شوش ـ دزفولی شناسی»ذکر کرد.

لازم به یادآوری است که طریق خرید و تهیه این کتاب،انتشارات اریترین با شماره تماس۰۹۱۶۷۲۵۶۰۱۲ می باشد.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست