07252024پنج شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

شوش و آسیب های اجتماعی

به قلم استاد جعفر دیناروند مسئول سواد رسانه ای کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع)

استفاده از سه ‌واژه ی «آسیب ها»،«اجتماعی» و «شوش» و ارتباط آن ها با هم،نشان دهنده اندیشمندی در جهت اصلاح امور تلقی می شود.در این رابطه، اصلاح، هدف اصلی بیان مسئله است.نکته ای که نیازمند«حل» است.


تربیت دینی

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند ـ مسئول سولد رسانه ای کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع)

دین در لغت به معنای راه و روش است.ادیان مختلف در طول زمان به وجود آمده اند.پیروانی داشته و از دستورهای آن ها پیروی کرده و می کنند.دین در ارائه را هنمایی های خود، دارای وظایف و مسئولیت هاست.

بیست و سومین سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش معرفی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان ، بیست و سومین سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش دانیال(ع) منصوب شد .

قابل توجه اعضای هیئت اندیشه ورز کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع)

به قلم ـ عباس کرم الهی

پیام رسان های مختلفی در فضلی مجازی مشغول هستند ؛ عده ای از هموطنان خواسته یا نا خواسته گرایش به طرف « واتساپ ـ تلگرام و.... پیدات کرده اند ولی ما اعظای حود را در ایتا جمع آوری کرده که خوشبختانه تاکنون 85 نفر در ایتا گرد هم آمده اند .

اگر ما خبری داشته باشیم ؛ جلسه ای باشد ـ مهمان ویژه ای داشته باشیم ؛ جلسه بضیرتی ویا نمایشنامه ای ذاشته باشیم که ابتذا بسیجیان خودمان باید ببینند ؛ اگر یک جا باشید راحترتر و سریعتر می توانیم اطلاع رسانی کنیم .

لذا از کلیه ی اصحاب رسانه و همچنین نوجوانانی که اخیرا به خود جرأت داد و قلم به دست گرفته اندمی خواهیم اگر تا کنون اقدام نکرده اند  به لینک ttps://eitaa.co0m/joinchat/2667708844c8599d3 در ایتا ملحق شوند .


سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای شوش و کرخه در دیدار با امام جمعه گزارش عملکرد دستگاه خود را تشریح نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های  شوش و کرخه  به مناسبت اعیاد ماه رجب و شعبان با امام جمعه ی این شهرستان دیدار نمود و گزارش عملکرد دستگاه خود از ابتدای سال 1400 تا کنون را تشریح نمود .

رئیس اداره ی سوادآموزی شهرستان شوش به مناسبت آغاز هفته ی سوادآموزی عملکرد خود را تشریح نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

رئیس اداره ی سوادآموزی شهرستان شوش ضمن تبریک آغاز هفته ی سواد آموزی و عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه ی زهرا(س) در یک گفتگوی اختصاصی عملکرد دستگاه خود را در سالی که گذشت تشریح نمود .

هفتمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوش در سال1400 برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

هفتمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوش با محوریت « بالا بردن رشد جمعیت  و برنامه ریزی برای هفته ی نوجوان» با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل برگزاری جلسات  شورای فرهنگ عمومی برگزار شد .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست