07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

از دختران بسیجی کانون بسیج رسانه تجلیل شد

به گزارش روابط عموی کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه شوش دانیال(ع) ساعت 17 ذوز جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403 به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) , آغاز دهه ی کرامت و روز دختران ار دختران فعال کانون بسیج رسانه با اوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل به عمل آمد .


حضور و قدر دانی سادات؛ شیوخ و خوانین شهرستان شوش به منظور قدردانی حملات موشکی و پهبادی هوافضا در سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) طططط

به منظور قدردانی و شکرگذاری ؛ جمعی از سادات ؛ شیوخ و خوانین از حملات موشکی و پهبادی هوا فضای با رمز یا محمد رسول الله(ص) در سپاه ناحیه ی سپاه شوش دنیال (ع) با سرهنگ پاسدار سید عطاءالله موسوی دیدار نمودند .

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه ی زهرا(س)

دانیال کیهانی ـ خبرنگار شوش نیوز

به همت جوانان مسجد جامع کوی ابوذرغفاری و به مناسبت سالروز شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه ی زهرا(س) ایستگاه صلواتی برپا شد .

به این می گویند اقتدار

به قلم ـ عباس کرم الهی

زمانی دشمن چون ایران سلاحی نداشت و کسی هم کوچکترین موشک را به او نمی داد ؛ روزانه ذزفول را زیر موشک های « شش متری ـ نه متری و دوازده متری » مورد هدف قرار میداد تا جایی که این موشک باران را به تهران هم کشاند ؛ اما از وقتی با زحمات شهید تهرانی مقدم موفق به ساخت انواع موشک شدیم ورق برگشت و اقتدار به دست ایران افتاد .

پیام تسلیت مدیر کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

باز اين چه شورش است كه در خلق عالم است / باز اين چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است/ باز اين چه رستخيز عظيم است کز زمين/ بي نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است/ اين صبح تيره باز دميد از کجا کزو/ کار جهان و خلق جهان جمله درهم است « محتشم کاشانی»

در چهارمین شب ماه محرم با پیکر پنج شهید تازه تفحص شده ی مدافع حرم در مشهد مقدس وادع گردید

مریم دیناروند ـ خبرنگار افتخاری شوش نیوز

در چهارمین شب ماه محرم که منتسب است به «حضرت حُربن یزید ریاحی (ع) » با پیکر مطهر پنج شهید تازه تفحص شده ی مدافع حرم در مشهد مقدس وادع شد .

اجتماع بزرگ فاطمیون شوش در حرم مطهر دانیال نبی (ع) برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت اداره ی تبلیغات اسلامی و با همکاری اداره ی اوقاف و امور خیریه و هیئات مذهبی شوش  به منظور از مردم مظلوم غزه ؛ اجتماع بزرگ فاطمیون شوش در آستانه حرم مطهر حضرت دانیال نبی(ع) برگزار شد .

29 فروردین ماه ، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مصادف است با سالروز یکی از شهدای شوش به نام « شهید علی چشم روشن»

ارسالی از ـ دانیال کیهانی

شهید کیست و به چه کسی شهید می گویند؟ در پاسخ به این سئوال ممکن است بگویید که جواب مشخص است و شهید به کسی گفته می شود که در جنگ با دشمنان اسلام کشته شود ولی شهادت فقط به این موضوع ختم نمی شود و موقعیت های دیگری نیز وجود دارد که به افرادی که در آن موقعیت کشته می شوند شهید می گویند. مفاهیم شهید و شهادت فقط مختص اسلام نیست و در ادیان مسیحیت، بهائیت، هندوئیسم و یهودیت نیز وجود دارد.

بازدید میدانی فرمانده ی سپاه ناحیه شوش دانیال(ع) از یادمان شهدای عملیات فتح المبین

میلاد جلالی ـ خبرنگار شوش نیوز

فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال به منظور نحوه ی رسیدگی و خدمت رسانی به زائرین کاروان های راهیان نور به صورت سرزده همراه با هیئت همراه از یادمان شهدای عملیات فتح المبین بازدید میدانی نمود .

به یاد گردان شهید دانش و گردان ضد زره روح الله خط شکنان عملیات والفجر مقدماتی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ علی روسی

عملیات والفجر مقدماتی عملیات تهاجمی گسترده ی نیروهای مسلح ایران در جنگ ایران و عراق بود، که به مدت 4 روز از روز دوشنبه 18 بهمن ماه1361 الی پنجشنبه 21 بهمن ماه1361به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت نیروی زمینی ارتش و خط شکنی گردان شهید دانش و گردان ضد زره روح اله به فرماندهی سردار شهید صفر احمدی ، در منطقه عماره، عراق انجام شد. 

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست