09272020یکشنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

جلسه ی تخصصی هیئت اندیشه ورز کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش ، جلسه ی  تخصصی هیئت اندیشه ورزکانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش در اولین روز هفته ی پهلوان پروری و بسیج ورزشکاران با حضور حاج رضا محمودخانی برگزار شد .


به بهانه ی بیست و یکمین سالروز شهادت سپهبد امیر علی صیاد شیرازی

به قلم ـ عباس کرم الهی

در بامداد روز شنبه 21 فروردین 1378 و در سن 55 سالگی امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که معروف به صیاد دلها بود به وسیله عوامل مسلح سازمان منافقین در پوشش رفتگر، مقابل درب منزل مسکونی‌اش واقع در تهران جلوی  دیدگان « مهدی» پسر 18 ساله اش به درجه ی رفیع شهادت نائل گردید .

حضور فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش در روستای مگرن و یک کار جهادی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که سرگرد پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده ی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش تا ساعت 14 روز یکشنبه در جلساتی که در مقرر ستاد برگزار شد حضور داشت ؛ اما با زبان روزه به اتفاق برخی از همکارانش به روستای مگرن رفت و با نصب کولر اسپیلت برای چند چادر لبخندی بر لبان سیل زدگان نشاند.

در تقویم رسمی کشور اشاره ای به روز جهانی مقاومت نشده است

به قلم ـ عباس کرم الهی

ضمن عرض تبریک فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال 1398 که به فرموده ی حضرت آیت العظمی امام خامنه ای«مدظله العالی» سال «جهش تولید» نامگذاری شده است ، و تبریکی دیگر را هم خدمت هموطنان خصوصا مردم ولایتمدار شهرستان شوش به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص)  در سوم فرودین داشته باشم ، اما برخو.د لازم می دانم نقدی هم به ﻣﺮﻛﺰ ﺗﻘﻮﻳﻢ ﻣﺆﺳﺴه ی ژﺋﻮﻓﻴﺰﻳﻚ داﻧﺸﮕﺎه ﺗﻬﺮان که تقویم رسمی کشور را تنظیم می کنند داشته باشم .

رضا بارانی پول های جمع آوری شده ی جشن تولدش را به سیل زدگان اهدا نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ آرزو نیک اندیش

رضا بارانی 13 ساله فرزند غلامعلی بارانی جانشین فرمانده حوزه ی مقاومت بسیج ادارات ، در حالی که مبلغ قابل توجهی در جشن تولدش جمع آوری شده بود ، کل مبلغ را با خرید نیازمندی های سیلز دگان هزینه نمود.

اولین جلسه ی برنامه ریزی سالروز ورود آزادگان سرافرار به میهن در دفتر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:10 روز سه شنبه 15 مردادماه 1398 همزمان با سالروز  شهادت امیر سرلشگر خلبان عباس بابایی اولین جلسه ی برنامه ریزی سالروزی ورود آزادگان سرافراز«جمعه 26 مردادماه1369» در دفتر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش برگزار شد .

اولین گردهمایی مدافعان حرم شهرستان های اندیمشک و دزفول به منظور برگزاری انتخابات مجمع مدافعان حرم در حسینه ی عاشقان ثارالله اندیمشک برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ خیرالله حسنوند

ساعت 19 جمعه 21 دی ماه 1397 همزمان با سالروز میلاد نور بانوی اسلام حضرت زینب کبری(س) ، اولین گردهمایی مدافعان حرم شهرستان های اندیمشک و دزفول به همت سرهنگ نورالدین مدهنی از فرماندهان مدافع حرم و هیئت رزمندگان شهرستان اندیمشک به منظور برگزاری انتخابات مجمع مدافعین حرم در حسینه عاشقان ثارالله برگزار شد .

پیام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش به مناسبت روز قلم

علی الهایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش به مناسبت 14 تیر روز قلم و همچنین سالروز ربوده شدن چهار دیپلمات ایرانی توسط رژیم اشغالگرفلسطین پیامی را صادر نمود .

بسیج لشکر مخلص خداست

امروز سه شنبه 29 آبان ماه 1397 سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و آغاز هفته ی وحدت است و به همین بهانه ، شهروندان شوش را با تعبیر حضرت امام خمینی(ره) در مورد بسیج از منظر قرآن کریم آشنا می کنیم :

آیین گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در نمازخانه ی سپاه شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 2 خردادماه هم زمان با سالروز  معراج رسول اکرم(ص)  و سالروز جنگ بدر ؛ به همت سپاه ناحیه ی شوش ، آیین گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در نمازخانه ی سپاه این شهرستان برگزار شد .

پیام تبریک خانواده شهید عباس نادری به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی

اخلاق مداری و قاطعیت نیروی انتظامی خدمتی با ارزش و گرانبها به مردم  شریف ، متدین ، ولایتمدار و شهیدپرور ایران اسلامی است که می بایست این خدمت شبانه روزی که برقراری امنیت نسبی را برای مردم به دنبال دارد را پشتوانه ای گران سنگ و پناهگاهی امین برای جامعه دانست .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست