10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

برگزاری مسابقات چند منظوره به مناسبت هفته ی بهزستی در سالن یادگار امام

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

شنبه 29 تیرماه 1398 برای دومین روز متوالی و به مناسبت هفته ی بهزیستی مسابقات چند منظوره ای به همت هیئت ورزش همگانی  و برای 30 نفر از بیماران اعصاب و روان مراکز توانبخشی حکیم و دانیال در سالن یادگار امام برگزار شد .


چهار مسابقه ی همگانی به مناسبت هفته ی بهزیستی در پارک میراث شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 19 جمعه 28 تیرماه 1398 به همت انجمن جسمی حرکتی توانجویان امید و با همکاری هیئت های ورزشی همگانی و جانبازان و معلولین چهار مسابقه ی همگانی شامل « طناب کشی ـ دارت ـ آمادگی جسمانی و هدف زنی فریزبی» ویژه ی توانجویان و خانواده های آنها در پارک میراث برگزار شد .

به مناسبت هفته دولت ، همایش پیاده روی خانوادگی گلگشت در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ قاسم احمدی و عباس کرم الهی

روز یک شنبه 7 شهریور 1395 ساعت 7:30 صبح در ششمین روز از هفته ی دولت که با عنوان  « برجام ، امنیت و اقتدار ملی » نام گذاری شده است ، همایش پیاده روی خانوادگی در پارک میراث شود با حضور بیش از 70 شرکت کننده برگزار شد .

 

حرکتی نو توسط هیئت ورزش همگانی برای سالمندان شوش آغاز شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18:30 عصر روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه 1397 به همت هیئت ورزش همگانی شهرستان شوش ، در پارک میراث با حضور بیش از 40 نفر از سالنمندان حرکتی نو به منظور « ورزش مغزی » این قشر آغاز شد .

طی مراسمی با حضور رستمی ، دفتر هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه 3 مرداد 1395 ساعت 9:30 صبح با حضور اسماعیل رستمی دبیر هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوزستان و هیئت همراه ، رئیس اداره ی ورزش و جوانان و سرپرست مرکز بهداشت ، دفتر هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای شهرستان شوش در تالار نیایش افتتاح شد .

سرانجام پس از چهار ماه انتظار خودروی برنده ی جشنواره ی پیاده روی صبح و نشاط اهدا شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 19 روز شنبه 31 تیرماه 1396 یک دستگاه پراید ، جایزه ی ویژه ی جشنواره ی پیاده رئی خانوادگی صبح و نشاط ، پس از چهارماه انتظار ، در محوطه ی شهرداری شوش به احمد خدادادی برنده ی این جشنواره اهداء شد .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه مبار فجر در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 9 بهمن 1394 ساعت 8 صبح به همت اداره ی ورزش و جوانان و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ، به مناسبت دهه ی مبارک فجر ، همایش پیاده روی خانوادگی از پارک میراث(ویندی پارک) تا پارک ساحلی شهر شوش برگزار شد .

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش از ابطال تعرفه های تکراری در پیاده روی خانوادگی خبرداد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به بهانه ی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که قرار است روز جمعه 27 اسفند 1395 از حرم دانیال نبی(ع) تا پارک میراث برگزار شود ، به اداره ی ورزش و جوانان رفته و در همین راستا با رشید هدایت خواه گفت و گویی زیر را انجام دادیم .

دومین دوره ی عملی مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی بانوان خوزستان در شوش آغاز به کار کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به هیئت ورزش های همگانی و با پیگیری های اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش ، دومین دوره ی عملی مربیگری درجه ی 3 آمادگی جسمانی بانوان استان خوزستان در سالن یادگار امام(ره) این شهرستان آغاز به کار کرد .

 

 

 

فتح قله ی کاسه ماس توسط کوهنوردان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ بهرام کولیوند

در حالی که همه به خاطر ریزگردها و یا هوای سرد در خانه مانده بودند ، کوهنوردان شوشی تحت عنوان گروه کوهنوردی آپادانا روز جمعه 29 بهمن در هشت ساعت توانستند کوه کاسه ماس از استان ایلام را فتح کنند.

استقبال شهروندان شوش از پیاده روی در پارک میراث روز به روز پر رنگ تر می شود

عباس کرم الهی

امروز شنبه 29 فروردین ساعت 18 جهت   دیدار با علی محمد خردمند رئیس هیئت فوتبال شهرستان شوش به پارک میراث(ویندی پارک ) رفتم و با  یک حرکت خوشایند مواجه شدم .

 

 

 


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست