07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

برگزاری مسابقات چند منظوره به مناسبت هفته ی بهزستی در سالن یادگار امام

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

شنبه 29 تیرماه 1398 برای دومین روز متوالی و به مناسبت هفته ی بهزیستی مسابقات چند منظوره ای به همت هیئت ورزش همگانی  و برای 30 نفر از بیماران اعصاب و روان مراکز توانبخشی حکیم و دانیال در سالن یادگار امام برگزار شد .

فتح قله ی کاسه ماس توسط کوهنوردان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ بهرام کولیوند

در حالی که همه به خاطر ریزگردها و یا هوای سرد در خانه مانده بودند ، کوهنوردان شوشی تحت عنوان گروه کوهنوردی آپادانا روز جمعه 29 بهمن در هشت ساعت توانستند کوه کاسه ماس از استان ایلام را فتح کنند.

چهار مسابقه ی همگانی به مناسبت هفته ی بهزیستی در پارک میراث شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 19 جمعه 28 تیرماه 1398 به همت انجمن جسمی حرکتی توانجویان امید و با همکاری هیئت های ورزشی همگانی و جانبازان و معلولین چهار مسابقه ی همگانی شامل « طناب کشی ـ دارت ـ آمادگی جسمانی و هدف زنی فریزبی» ویژه ی توانجویان و خانواده های آنها در پارک میراث برگزار شد .

به مناسبت هفته دولت ، همایش پیاده روی خانوادگی گلگشت در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ قاسم احمدی و عباس کرم الهی

روز یک شنبه 7 شهریور 1395 ساعت 7:30 صبح در ششمین روز از هفته ی دولت که با عنوان  « برجام ، امنیت و اقتدار ملی » نام گذاری شده است ، همایش پیاده روی خانوادگی در پارک میراث شود با حضور بیش از 70 شرکت کننده برگزار شد .

 

حرکتی نو توسط هیئت ورزش همگانی برای سالمندان شوش آغاز شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18:30 عصر روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه 1397 به همت هیئت ورزش همگانی شهرستان شوش ، در پارک میراث با حضور بیش از 40 نفر از سالنمندان حرکتی نو به منظور « ورزش مغزی » این قشر آغاز شد .

طی مراسمی با حضور رستمی ، دفتر هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای شوش افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه 3 مرداد 1395 ساعت 9:30 صبح با حضور اسماعیل رستمی دبیر هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوزستان و هیئت همراه ، رئیس اداره ی ورزش و جوانان و سرپرست مرکز بهداشت ، دفتر هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای شهرستان شوش در تالار نیایش افتتاح شد .

سرانجام پس از چهار ماه انتظار خودروی برنده ی جشنواره ی پیاده روی صبح و نشاط اهدا شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 19 روز شنبه 31 تیرماه 1396 یک دستگاه پراید ، جایزه ی ویژه ی جشنواره ی پیاده رئی خانوادگی صبح و نشاط ، پس از چهارماه انتظار ، در محوطه ی شهرداری شوش به احمد خدادادی برنده ی این جشنواره اهداء شد .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه مبار فجر در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 9 بهمن 1394 ساعت 8 صبح به همت اداره ی ورزش و جوانان و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ، به مناسبت دهه ی مبارک فجر ، همایش پیاده روی خانوادگی از پارک میراث(ویندی پارک) تا پارک ساحلی شهر شوش برگزار شد .

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش از ابطال تعرفه های تکراری در پیاده روی خانوادگی خبرداد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به بهانه ی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که قرار است روز جمعه 27 اسفند 1395 از حرم دانیال نبی(ع) تا پارک میراث برگزار شود ، به اداره ی ورزش و جوانان رفته و در همین راستا با رشید هدایت خواه گفت و گویی زیر را انجام دادیم .

دومین دوره ی عملی مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی بانوان خوزستان در شوش آغاز به کار کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به هیئت ورزش های همگانی و با پیگیری های اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش ، دومین دوره ی عملی مربیگری درجه ی 3 آمادگی جسمانی بانوان استان خوزستان در سالن یادگار امام(ره) این شهرستان آغاز به کار کرد .

 

 

 


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست