01222022شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm
از خبرنگار پایگاه خبری دانیال نیوز تجلیل شد

از خبرنگار پایگاه خبری دانیال نیوز تجلیل شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به منظور ارج نهادن به انعکاس ...

فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) از دو خانواده ی شهید دیدار نمود

فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) از دو خانواده ی شهید دیدار نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت سپاه ناحیه ی شوش دانیا...

دومین پویش مردمی کودکان سایبری در خوزستان

دومین پویش مردمی کودکان سایبری در خوزستان

رئیس پلیس فتا استان خوزستان از برگزاری دومین پویش مردمی کودکان سایبری با رویکرده...

به دنبال کسب مقام دوم علی محمد دامچین در رشته ی دعاخوانی از این ذاکر اهل بیت(ع) تجلیل شد

به دنبال کسب مقام دوم علی محمد دامچین در رشته ی دعاخوانی از این ذاکر اهل بیت(ع) تجلیل شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مجمع اهل بیت شهرستان شوش دانیال(ع) از ذاکر ...

تبلیغات

 
  • تصاویر خبری

  • سخن روز

خدا را در هر نعمتي حقي است، هر كس آن را بپردازد، فزوني يابد، و آن كس كه نپردازد و كوتاهي كند، در خطر نابودي قرار گيرد. حضرت علی(ع)

ورزشی

اجتماعی

اهالی کوی  وهب و انصار  واکسینه شدند

اهالی کوی وهب و انصار واکسینه شدند

3 MONTHS AGO

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ میلاد جلالی

در پی حضور پایگاه های سیار واکسیناسیون مرکز بهداشت شهرستان شوش با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید دانش ...

Loading...

فرهنگی ـ هنری و رسانه

اخبار شهرستان های استان خوزستان

مقاومت و پایداری

فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) از دو خانواده ی شهید دیدار نمود

فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) از دو خانواده ی شهید دیدار نمود

6 DAYS AGO

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ دانیال کیهانی

به همت سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) و حوزه ی مقاومت بسیج سردار شهید مجید بقایی ؛ همزمان با «سالروز وف...

Loading...

اقتصادی

مذهبی

سیاسی

ورزشی

تجلیل از دو پیشکسوت فوتبال در روستای جریه ی سید محمد

2 YEARS AGO
تجلیل از دو پیشکسوت فوتبال  در روستای جریه ی سید محمد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 19 روز چهارشنبه 2 مردادماه 1398 سرپرست اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش با حضور در میدان چمن فوتبال روستای جریه ی سید محمد از دو پیشکسوت فوتبال این روستا تجلیل نمود .

Readmore

اجتماعی

زیر ساخت های درمانی این شهرستان نیازمند توجه بیشتری می باشد

6 YEARS AGO
زیر ساخت های درمانی این شهرستان نیازمند توجه بیشتری می باشد

فرماندار شهرستان شوش گفت: وضعیت بیمارستان نظام مافی جوابگوی مردم نیست و زیر ساخت های درمانی این شهرستان نیازمند توجه بیشتری می باشد.

 

 

 

Readmore

اقتصادی

ستاد بازآفرینی پایدار شهری در شوش آغاز به کار کرد

6 YEARS AGO
ستاد بازآفرینی پایدار شهری در شوش آغاز به کار کرد

فرماندار شهرستان شوش از آغاز بکار ستاد باز آفرینی پایدار به منظور ساماندهی محدوده ها و محلات شهری شوش با مشارکت کارشناسان در قالب یک تیم تخصصی خبر داد.

 

 

 

Readmore

کد خبر: ۰۰۰۸۰۶4589

اولین جلسه ی شورای ورزش شهرستان شوش در سال1400 برگزار شد

تهیه و تنظیم عباس کرم الهی

با پیگیری فرماندار ، اولین جلسه ی شورای ورزش شهرستان شوش در سال 1400 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سالن سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانداری شوش برگزار شد.

به گزارش شوش نیوز ، از ساعت 13:20  الی 15 روز چهارشنبه 5 آبان ماه1400 اولین جلسه ی شورای ورزش شهرستان شوش با ریاست دکتر عدنان غزی فرماندار و دبیری ناصر ربانی نیا سرپرست اداره ی ورزش و جوانان برگزار شد .

ربانی نیا  در آغاز به فهرستی از مشکلات ورزش شوش اشاره کرد و گفت : خیلی جای امیدواری است همانطور  که من در دیگر شهرستان ها فعالیت داشته ام دومین فرمانداری که می بینم به جد و سخت دنبال رفع مشکلات ورزش است و من درست نیست به دیگر شهرستان ها اشاره کنم و در دومین شهرستان است که می بینم نماینده ی عالی دولت به جد دور ورزش است لذا به نوبه ی خود ، جامعه ی ورزش شوش و اداره ی کل ورزش و جوانان استان خوزستان از فرماندار شهرستان شوش تشکر ویژه اعلام می کنم .


وی افزود : با ورود من به شهرستان شوش طی بازدیدی که از اماکن ورزشی داشته ام شاهد مواردی شدم که « یا کار نشده است یا سهل انگاری به عمل آمده» شاید عمدی در کار نبوده اما به هر جهت با چنین مواردی برخورد کرده ایم ، باید بدانیم چه معضلاتی در ورزش داریم و اهدافمان از این به بعد چه می باشد ، اولین معضلی که ما با آن مواجه شدیم «باشگاه های فاقد پروانه هستند  که یک بار حقوقی برای دستگاه و تبعاتی هم برای امنیت شهرستان دارد » ما به کجا کشیده شده ایم که فرد می آیدباشگاه تأسیس می کند امافاقد پروانه است و دستگاه های امنیتی ، نظارتی ، بازرسی ، حتی شبکه ی بهداشت و درمان و در مجموع دستگاه هایی که مرتبط هستند برای تأسیس یک باشگاه با یک سری چالش ها مواجه می شوند ، من همه ی مسئولین را در این جلسه دعوت کرده ام که چرخ ورزش بچرخد .ما همه برادریم واضح هم می گویم که همه باید کمک کنیم که چرخ ورزش بچرخد ، ورزش شوش در کشور باید قطبی باشد ؛ داشتن 220 روستا و 80 زمین چمن فوتبال در دو شهرستان شوش و کرخه با آن همه امکانات قابل توجه  در روستاها در هیچ شهرستانی در سطح خوزستان و یا کشور نداریم وقتی دیدار با علی سرپرست بخشدار مرکزی شوش داشتم در مورد خیلی از مسائل صحبت شد و پی بردیم که امکانات زیادی در روستاها خصوص در بخش فتح المبین  وجود دارد ، تنها مشکلی که احساس می شود این است که برخی از ادارات که امکانات و تأسیسلتی دارند به بخش خصوصی واگذار می کنندما داریم این موارد را ساماندهی کی کنیم ، تنها خواهشی که دارم چنانچه اداره ای ملکی استیجاری دارد هر چند این حق طبیعی آنهاست ولی محبت کنند با ما همکاری داشته باشند که بتوانیم اینها را هم مجبور کنیم به تأسیس باشگاه همراه با صدور پروانه که دیگر در این خصوص مشکلی نداشته باشیم . و بتوانیم رصد کنیم هم از نظر بهداشتی  ، اداری از این نظر که آیا اهلیت دارند یا خیر ، صلاحیت داند یا ندارند ، بعضی جاها رفتم و دیدم که ملک مسکونی خود را تخریب کرده و این خانه را تبدیل به مجموعه ی ورزشی کرده است و مسئولیت حقوقی برای ما به وجود آورده اند .


سرپرست اداره ی ورز و جوانان افزود : خواهش دیگری که از دستگاه ها و خصوصا شبکه ی بهداشت و درمان و دایره ی اماکن نیروی انتظامی دارم این واحد با ماهمکاری داشته باشد که ما بیشتر و زودتر این باشگاه ها را ساماندهی کنیم .برخی از باشگاه ها واقعا خصوصی  و بدنسازی هستند من کسی را متهم نمی کنیم ، اتفاقاتی افتاده که مواد نیروزا در این باشگاه های بدنسازی رد و بدل می شود ، دست به کارهایی دیگری می زنند که جز شرح وظایف آنها نیست .من اینها را رصد کزده ام که می گویم .

ناصر ربانی نیا در ادامه به زمینی در روستای عنکوش اشاره کرد و یادآور شد : این زمین حدود 20 سال پیش جز کاربری ورزشی قرار گرفت و فرماندار شهرستان شوش برای این زمین خیلی پیگیری کردند و ما خدمت آقای دوستی رفتیم که جادارد از ایشان تشکر کنم و الان این زمین در حال روند واگذاری زمین است ، برخی از ادارات مثل بنیاد مسکن ، اداره ی مسکن و شهرسازی به آنها نامه دادیم که اراضی با کاربری ورزشی را به ما معرفی کنند ، مشکلی که با آن مواجه شدیم 90 درصد اماکن فاقد مالکیت هستند یعنی فاقد سند هستند این خیلی برای ما تبعات دارد ، همین استادیوم ورزشی خدمت مهندس چراغی هم گفتم که راهنمایی کرد چطوری ما این کاار را انجام دهیم .تأمین اعتبار شده و پیمانکار هم مشخص شده است اما چون در استادیوم مالکیت نداریم نمی توانیم کار کنیم خیلی سخت است . لذا انتظار دارم در این حوزه ها به ما کمک کنید .


وی افزود : ما علاوه بر وزارت ورزش ، سازمان جوانان را هم داریم ، قبلا این تو مقوله از هم جدا شده بود و اما از زمین سازمان تربیت بدنی به وزارت ورزش و جوانان ارتقاع یافت سازمان جوانان با ورزش  ادغام گردید اما متأسفانه اصلا برای جوانان هیچ برنامه ای در نظر گرفته نشد و الان بعد از چند سال باز دولتمردان به این نتیجه رسیده اند که سازمان جوانان را دوباره از ورزش جدا کنند ، البته این طرح در حال مطالعه است . تنها خواهشی هم که از بانک ها دارم ، می دانم که سودش بالا می باشد اما انتظار داریم جوانی که به ما مراجعه می کند به این جوان با دادن یک وام کمک کنیم یکی دیگر از نیازمندی های ما جذب سرمایه گذار برای ایجاد تأسیسات ورزشی است ، ما افق شهرستان شوش را مد نظر داریم تا در زمینه سالن ها و تأسیسات ورزشی با جذب سرمایه گذار به ایده آل برسیم .ما با سرمایه گذار قرار داد ده ساله می بنیم و طی این ده سال هر درآمدی داشته باشد متعلق به سرمایه گذار است .اصلا ما ورود نمی کنیم ضمانت نامه می گیریم و در این ده سال هر درآمدی داشته باشد متعلق به خودش می باشد .اگر کسی را سراغ دارید به ما معرفی کنید .


ربانی نیا در پایان به تنها نماینده ی شهرستان شوش در لیگ کشوری اشاره کرد و گفت :در حال حاضر تنها نماینده ی شهرستان شوش در مسابقات کشوری استقلال شوش است لذا من از تمام مسئولین انتظار دارم  این تیم را حمایت کنند ، هر چند مدیریت این باشگاه قصد داشت امتیاز خود را به دیگر شهرستان ها بفرو.شد ،اما این باشگاه در حال حاضر اعتبار و افتخار ورزش شهرستان شوش است و باید همه دست در دست هم دهیم ونگذاریم مدیریت باشگاه امتیاز را به فروش برساند .ما حتی خوابگاه همنداریم برای تیمی که مهمان است در اختیارش بگذاریم .هر کسی می تواند به سهم خودش به جامعه ی ورزش خدمت کند

در ادامه دکتر عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر توسعه رشته های شاخص و مدال آور گفت: ظرفیت ها و پتانسیل شوش در رشته های انفرادی و تیمی کم نظیر هستند و اداره ورزش می تواند در جهت بلفعل نمودن این ظرفیت ها با مشورت گرفتن از ورزشکاران و پیشکسوتان برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.


وی در ادامه بر تکمیل زیر ساخت های ورزشی شهرستان تاکید کرد و افزود: با توجه به سوابق شهرستان و کسب چندین مدال در رشته های مختلف ورزشی، زیرساخت مورد نیاز هیات ها در اولویت برنامه های شهرستان قرار گیرد.

عدنان غزی خواستار راه اندازی صندوق حمایت از ورزشکاران شد و گفت: تاسیس صندوق حمایت از ورزشکاران می تواند قدم های موثری در جهت توسعه و ارتقای بخش های مختلف ورزشی داشته باشد.

رئیس شورای ورزش شوش با اشاره به لزوم بیمه شدن ورزشکاران در روستاها تصریح کرد: بیمه ورزشی برای ورزشکاران می تواند تا حدودی در جبران خسارت و کمک به بازگشت مجدد ورزشکاران به میادین موثر باشد و این مسئله باید از طریق بخشداران مورد حمایت و تشویق قرار گیرد.

فرماندار شوش گفت: اداره ورزش و جوانان با همکاری بخشدار و شهردار فتح المبین، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی نسبت به برگزاری جشنواره شتر و مسابقات سوار کاری در بخش فتح المبین  اقدام کنند.

عدنان غزی در پایان خواستار تعیین زمان برای ورزش مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شد و آنرا برای ایجاد نشاط و همگرایی ضروری دانست.

در ادامه « دکتر مهدی عارف سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی سرپرست بخشدار مرکزی ، گودرز بهرامیان مدیر اداره ی جهاد کشاورزی ـ محمد میاحی رئیس و علی دیناروند عضو شورای اسلامی شهر شوش ، فروغ پوراحمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ، سیده لیلا سادات  جادران رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش ، مهندس فیض اله دیناروند سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شوش ، سرگرد رضا طاهری نماینده ی نیروی انتظامی شهرستان شوش ، مهندس سعید مهرپرور شهردار شهر فتح المبین ، ایوب فرج اله چعب مشاور جوان فرماندار شهرستان شوش و...» نکته نظرات خود را اعلام نمودند .


 

 
 
  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

قیمت روز طلا

شاخص بورس

پیشخوان

IMAGE
آفتاب یزد
دوشنبه, 06 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
ابتکار
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
ابرار
سه شنبه, 21 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
ابرار ورزشی
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
استقلال جوان
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
اطلاعات
سه شنبه, 07 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
اعتماد
سه شنبه, 07 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
افکار
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
اقتصاد پویا
پنج شنبه, 31 ارديبهشت 1394
ادامه مطلب...
IMAGE
ایران
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
ایران ورزشی
سه شنبه, 12 اسفند 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
بانی فیلم
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
بورس
چهارشنبه, 29 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
تجارت
چهارشنبه, 29 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
جام جم
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
جمهوری اسلامی
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
خبرورزشی
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
دنیای اقتصاد
پنج شنبه, 16 بهمن 1393
ادامه مطلب...
IMAGE
سایه
چهارشنبه, 29 بهمن 1393
ادامه مطلب...

نرخ ارز

عکس هفته

 

 

گرافیک و کایکاتور

اوقات شرعی

نظرسنحی

نظر شما در مورد عملکرد پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز چیست؟

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست