07252024پنج شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

وزیر خارجه ایران در دولت چهاردهم باید قوی و مقتدر باشد

به قلم ـ عباس کرم الهی

بعد از دولت سیزدهم یعنی آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهور خدمت و شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه که در سیاست خارجی و داخلی سنگ تمام گذاشتند ؛ در دولت چهاردهم که ان شاءالله فرد انقلابی و مردمی خواهد لود می بایست فردی به عنوان وزیر امور خارجه معرفی شود که مقتدر و قوی باشد .« مسئولیت اجتماعی ـ احترام به حریم خصوصی و شئون انسانی ـ احترام به منافع عمومی و احترام به ارزش های جهانی و تنوع فرهنگها » 4 اصل از 10 اصول بین المللی روزنامه نگاری است که برخی از خبرنگار نما ها به هنگام اخذ رأی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ، خارج از کشور رعایت نکردند و ایرانیان را با انواع فحش های رکیک و بد خود بدرقه کردند .


این بار از زائرین حاج قاسم رعب وحشت داشتید دفه ی بعدی چه می ترسید؟

به قلم ـ عباس کرم الهی

تلنگری به گذشته باشته بلاشیم , زمانی که پیادو رویی اربعیین حسینی به یک میلیون می رسید؛ ؛ پیش خودتوان فکر می کردید این یک میلیون بالاتر نخواهد رفت اما در یک چشم به هم زدن این یک میلیون به 20 میلیون رسید و دیدید که از کنترل شما خارج شده و به یک سیل خروشال تبدیل شده و با بنای موکب و نفاق بین برادران ایراتی و عراقی هم نمی توانید این  همبستگی را از هم  متلاشی کرده و متفرق نمائید 

قربانی که با پای خود به قربانگاه رفت

به قلم ـ احمد معین

دهم ذی الحجه عید قربان و روز بندگی است ، در این روز حضرت ابراهیم (ع) به دستور الهی فرزندش اسماعیل را به قربانگاه برد تا ذبح کند ، اما خواست خداوند امتحان ایشان بود و ابراهیم (ع) سربلند از این امتحان هم بیرون آمد. 

 

 

 

بازخوانی و افشای حقوق بشر به روایت تاریخ علیه جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ عباس کرم الهی

استکبار جهانی که خود را مدافع حقوق بشر در کل جهان می داند ؛ بیشترین جنابات و توطئه ها را علیه جهان سوم و کشورهای اسلامی خصوصا جمهوری اسلامی ایران داشته و دارد و قصد دارد به سلطه گری خود در منطقه ادامه دهد هر چند که همچون دست نشانده اش رژیم اشغالگر صهیونیستی از آن قدرت افتاده و روزهای افول خود را تجربه می کند .

فریاد استغاثه شیعیان محاصره شده شهرهای الفوعه و کفریا سوریه در شوش

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مردم ولایتمدار شهرستان شوش امروز جمعه 27 شهریور 1394 پس از اقامه نماز جمعه  با امضاء طوماری  تلاش کرده اند فریاد استغاثه شیعیان مظلوم و بی دفاع این دو شهر را به گوش مسلمین برسانند. 

 

 

 

نشست روشن فکری انتخابات 1400 در مسجد حضرت رسول(ص) شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت پایگاه مقاومت بسیج مسجد حضرت رسول(ص) حوزه ی  مقاومت سردار سرلشکر پاسدار شهید حسن درویشی  و گردان شهید احمد حیاری  لشکر عملیاتی 7 ولیعصر(عج) استان خوزستان ، نشست روشن فکری انتخابات 1400 با سخنرانی نماینده ی ولی فقیه در لشکر عملیاتی حضرت ولیعصر(عج) در مسجد حضرت رسول(ص) برگزار شد .

دومین جلسه ی شورای فرهنگی عمومی شهرستان شوش در سال 1400 برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سجاد عبیدی پور

دومین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوش با محوریت «انتخابات خردادماه1400» به ریاست امام جمعه ی شهرستان شوش در شبستان مصلی این شهرستان برگزار شد .

راهپیمایی ضد آمریکایی ، صهیونیستی نمازگزاران شوش پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی راهپیمایی کردند.

دیدار علی عبدی نسب سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با فرمانده نیروی انتظامی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 یکشنبه 22 مهرماه 1397 ، علی عبدی نسب پس از دیدار با امام جمعه ، در دومین دیدار حضوری خود با مسئولین ؛ به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی رفت و با سرهنگ حمیدرضا بهاروند پیمان همکاری فی ما بین بست .

روز شمار دفاع مقدس ( قسمت یازدهم )

ایده ـ عباس کرم الهی

در تاریخ 5 آذرماه 1358 ، سازمان بسیج مستضعفین یکی از نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کار گیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

اصحاب رسانه دین خود را به اسلام ادا کردند

تهیه وتنطیم ـ عباس کرم الهی

عکاس خبرنگار ـ سید آیدا تفاخ

به دستور رئیس اداره ی فرهنگی و ارشاد اسلامی شهرستان شوش سیده آیدا تفاخ به عنوان عکای خبرنگار در شعبه شماره 16 دعبل خزایی ـ شعبه ی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرک بختیاری ها از ساععت 18 الی 23 عباس کرم الهی را در پوشش خبری همیاری کرد

معاونت فرمانداری شهرستان شوش در رشته ی دکترای علوم سیاسی پذیرش شد

شهلا منگری ـ خبرنگار شوش نیوز

با خبر شدیم که عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری شهرستان شوش با موفقیت مفتخر شده در رشته ی دکتری علوم سیاسی پذیرش شود  .

سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را روز جمعه 15 تیرماه به نمایش می گذاریم

به قلم ـ عباس کرم الهی

دشمنان و معاندان  شبانه روزی به فکر مشوش نمودن افکار ایرانیان هستند تا روز جمعه 15 تیرماه 1403 پای صندوق های آخذ رأس حاضر نشوند تا اقتدار و عزت ایران پائین بیاید ؛ اما به کوری چشم دشمنان  با مشارکت حداکثری اقتدار ایران را پای صندوق اخذ رأی به نمایش خواهیم گذاشت .

چهره شناسی شماره 5

امروز هم مثل روزهای گذشته دو چهره از شهروندان شوش را برای شناسایی در معرض دید شما مخاطبین وفادار و پایه ی این پایگاه قرار داده ایم تا با شرکت در این مسابقه توانسته باشیم در کنار هم سهمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته باشیم .

مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) با حضور در شعبه اخذ رأی شماره 16 شوش رأس خود را به صندوق واریز کرد

در حالی که جمعی از اصحاب رسانه شوش حضور داشتند  مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه شوش دانیال(ع)  یا حضور در امامزاده عبدالله بن علی(ع) و دعبل خزاعی در شعبه ی شماره 16 ـ رأی خود را به نامزد مورد نظر خود در چهاردهمین دوره ی ریاست جمهوری داد 

تحلیلی اجمالی بر برجام ، آیا آمریکا آنقدر مهم است ؟!

به قلم ـ برهان زبیدی

 بدعهدی و خدعه ی آمریکایی‌ها در ماجرای برجام و سر باز زدن آن‌ها از عمل به تعهداتشان، آن‌هم در شرایطی که جمهوری اسلامی همه پیش‌پرداختهایش را انجام داده است، اگرچه «خسارت محض» (1395/1/1) است اما تجربه مغتنمی را نیز برای ملت ایران رقم زده است.

 

 

 

نشست بصیرتی هیئت اندیشه ورزکانون بسیج رسانه ی شوش با محوریت انتخابات برگزار شد

در عید الله اکبر غدیرخم نشست بصرتی با محوریت انتخابات با سخنرانی عبدالزهرا برهانی رئیس هیئت اندیشه ورز  و اکثریت اعضای این کانون در منزل شخصی مدیر کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) برگزار شد .

آیا شهادت شیخ نمر ، آخرین میخ بر تابوت آل سعود است ؟

احمد معین ـ خبرنگار شوش نیوز

سه سال پیش نیروهای امنیتی سعودی با یورش به اتومبیل شیخ شهید و مجروح کردن ایشان ، اورا به زندانهای مخوف و قرون وسطایی آل سعود منتقل کردند . 

هر شش داوطلب در بیان ادامه دهنده ی راه رئیس جمهور خدمت هستند اما در عمل یکی پیرو راستین است

به قلم ـ عباس کرم الهی

در تاریخ انقلاب اسلامی یعنی از سال 1357 تا کنون چهار بار در دوره ی راست جمهوری انتخابات زود رس داشته ایمکه غم انگیزتین دوره ی سیزدهم بود که رئیس جمهور خدمت مظلومانه به شهادت رسید .

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست