12022023شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

پس از نماز عبادی سیاسی جمعه؛ راهپیمایی مردم ولایتمدار شوش به منظور حمایت از سپاه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از نماز عبادی سیاسی جمعه ، ساعت 14:10 از میدان یازهرا تا آستان مقدس حرم دانیال نبی(ع) مردم ولایتمدار شهرستان شوش که در صف اول آنها امام جمعه و جمعی از سپاهیان حضور داشتند به منظور حمایت از سپاه راهپیمایی نمودند .


موکب زوار حسینی و هیئت زنجیرزنان روستای شهید دانش 600پرس غذا برای سیلزدگان تحویل حوزه ی علمیه دادند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9 صبح روز دوشنبه 19 فروردین 1398 هیئت زنجیرزنان و موکب زوار حسینی  روستای شهید دانش « عمله سیف» به مدیریت کاظم دادستان برای سیلزدگان روستاهای شوش 600 پرس غذا آماده و در اختیار حو.زه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) دادند .

حضور گروه های جهادی حوزه ی مقاومت بسیج شهید مجید بقایی در روستاهای حاشیه ی رودخانه ی دز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت 11 قبل از ظهر روز یکشنبه 18 فروردین ماه 1398 ، گروه های جهادی حوزه ی مقاومت بسیج سردار شهید مجید بقایی 1000 پرس غذا را به وسیله ی قایق بین تعدادی از اهالی روستاهای سیلزده ی حاشیه ی رودخانه ی دز از بخش شاوور از جمله «مزرعه 2 و 3 و... » توذیع کردند .

دکتر نوری خبر داد : کمیسیون کشاورزی از بانک های سپه و رفاه شکایت دارد

با توجه به پرداخت نشدن مطالبات کشاورزات ذرت کار ،  این قشر زحمت کش برای کاشت گندم دچار مشکل شده اند ، به همین منظور کمیسیون کشاورزی مجلس از بانک های سپه و رفاه شکایت دارد  .

 

 

 

خاطرات انقلاب در شوش ـ قسمت دوم )

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

رهبری انقلاب :

هر انقلابی برای رسیدن به پیروزی در درون خود دارای رهبری یگانه است.این انقلاب با هر گرایشی که باشد، زمانی توفیق می یابد که مردم پیرو رهبر آن باشند.طبیعی است که هدف مشترک مردم و رهبر کمک شایانی به یکپارچگی خواهد نمود.

نشست خبری دکتر سید راضی نوری در هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر

این نشست خبری به مدت سه روز تایپ شده است :

دکتر سید راضی نوری نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی  در هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی  در نشست خبری با خبرنگاران مطبوعات و پایگاه های خبری تحلیلی در ساختمان جدید درمانگاه خیریه ی امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد ، به سئوالات مطرح شده پاسخ داد .

خاطرات انقلاب در شوش

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

از امروز سه شنبه 17 بهمن ماه 1396  در نظر داریم علاوه بر خاطرات انقلاب اسلامی ایران ؛ هر شب بنا به تقاضای جمعی از شهروندان خاطرات استاد جعفر دیناروند با موضوع « خاطرات انقلاب در شوش » را نیز پوشش دهیم .

دانستنیهای حقوقی

نگارنده ـ هوشنگ ماکنالی زاده

حتما بسيار پيش آمده كه در موقعيتي قرار گرفته‌ايد كه نمي‌دانسته‌ايد مشكل‌تان را چگونه حل كنيد يا اينكه نسبت به شرايط حقوقي محقق شدن آن فعل و آثار احتمالي آن آگاهي كافي نداشته‌ايد.

 

  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست