12012023جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

ایستگاه صلواتی در روز و شب عید سعید غدیرخم و آغاز ولایت و امامت امیرالمؤمنین برپا شد

میلاد جلالی ـ خبرنگار افتخاری شوش نیوز

 به همت حلقه ی صالحین حوزه ی  مقاومت بسیج شهید دانش  در روز و شب عید سعید غدیر خم ایستگاه صلواتی توسط نونهالان و نوجوانان بسیجی حلقه ی صالحین شهید حسین بنداوی مستقر در مسجد النبی(ص) زیبا شهر شوش برپاشد .


در شوش خبرها بود .

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

نگاه به مقاطع مختلف شوش، راهی درست برای شناخت محسوب شدن است.دلسوزان را به حال خود رها کردن،صواب نیست که ظلمی مضاعف بر مردمانی است که کوشاترین بودند.آن هایی که قبل از تاریخ در این سرزمین می زیستند و ما از آن ها بی خبر بودیم.

نقد و نقد پذیری ـ قسمت ششم

به قلم استاد جعفر دیناروند

مفاهیم  نقد و نقد پذیری:در مورد نقد و نقد پذیری مفهوم نیز دارای جایگاهی خاص است.از معنایابی و تعاریف که گذر کنیم به موردی برخورد می کنیم که متفاوت از تعریف و معناست.در این عرصه با واژه ای به نام«مفهوم» سروکار داریم که گرچه برای تمام موضوعات قابل تسری است اما در نقد و نقد پذیری تاثیرات بیشتری دارد.

نقد و نقدپذیری ـ قسم دهم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

اصول نقد پذیری: پذیرندگی و پذیرش امری درونی است که از طرف فرد یا گروهی نشان داده می شود.حالتی است که در آن آمادگی مطرح است و مانند سئوالی است که منتظران پاسخ را در درون خود جای می دهد.بر این اساس، برای نقد پذیری نیز آمادگی، بسیار مهم و حیاتی است.

نقد و نقدپذیری ـ قسمت پنجم

به قلم استاد ـ جعفر دیناروند

تعاریف نقد و نقد پذیری:در مورد تعریف از یک واژه یا کلمه، دو شیوه؛ رایج است.اول، معنای لغوی آن که مربوط به فرهنگ های لغوی است و دوم تعاریفی که جنبه ی تخصصی دارند که در هر علمی، اصول و مبانی خاصی را دارا هستند.

نقد و نقد پذیری ـ قسمت نهم

به قلم استاد جعفر دیناروند

مبانی نقد پذیری:باید نقد پذیری را در کنار نقد سازی مطرح کرد.در واقع آنچه نقد پذیری را معنا می بخشد وجود فعالیتی به نام نقد است.بنابراین هم نقاد دارای بنیان هایی است و هم نقد پذیری اساس و ریشه ای دارد.

نقد و نقدپذیری ـ قسمت چهارم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

اهمیت موضوع:نقد و نقد پذیری تنها در جامعه ی انسانی دارای معنا و مفهوم است.وجودی لازم و عملکردی اصلاح طلبانه دارد و دارای دو جنبه ی فردی و جمعی است.از این نظر که موضوعی علمی و دانشی است می توان، آن را در زمره ی فعالیت های هدف دار جای داد و انتظارات مردم و خصوصا پیشرفتگرایان را در اجرای دقیق، آن قابل پیش بینی دانست.

نقد و نقدپذیری ـ قسمت هشتم

به قلم استاد جعفر دیناروند 

اصول نقد:وقتی مبانی نقد مشخص و پایه ها و زیر بنای آن ساخته شد آنگاه باید در مورد چگونگی اجرای آن بحث کرد.این بخش نشان دهنده ی روشی برای پیاده کردن است.در واقع در این فعالیت، اصولی وجود دارند که نشان می دهند نقد نمی تواند به هر شکلی موفق شود.شاید بهتر است بگوییم اگر اصول مشخص نشوند راه طی شده نیز به مقصد نخواهند رسید.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شوش از دوره های رایگان فنی حرفه ای آموزشگاه خبرداد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوش افزود : بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد .

نقد و نقد پذیری ـ قسمت هفتم

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

مبانی نقد:اگر نقد را فعالیتی مستمر بدانیم که از طریق خاصی صورت می گیرد بنابراین می توانیم آن را بر پایه ای استوار نماییم.این بدان معنی است که بپذیریم،نقد عملی علمی است و بدون پایه و اساس انجام نمی گیرد.

نقد و نقدپذیری ـ قسمت دوم

به قلم ـ  استاد جعفر دیناروند

مسئله ی اساسی:

بیان مسئله ی اساسی در نقد و نقدپذیری نشان دهنده  توجه به بنیان هاست.این که در جامعه ای این مسئله موجودیت می یابد یا در افراد مهم و قابل قبول ،دارای جایگاهی است یا خیر؟ 

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست