07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

در جلسه ی توجیهی جمنای شهر الوان ، عبدالزهرا عبدالخانی به عنوان رئیس جمنای این شهر منصوب شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21 جمعه 14 اردیبهشت 1397 عبدالزهرا برهانی رئیس جبهه ی مردمی انقلاب اسلامی شهرستان شوش و هیئت همراه با حضور در شهر الوان ، در اولین جلسه ی توجیهی رئیس جمنای این شهر را معرفی نمود .

بازدید رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش از مراسم اعتکاف در شهرهای الوان و شاوور و15 روستا

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز شنبه 4 اردیبهشت 1395 ساعت 10صبح الی 13 رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به همراه مسئول امور مساجد از مراسم اعتکاف در سه مسجد شهرهای شاوور و الوان و 15 روستای بخش شاوور از توابع شهرستان شوش بازدید به عمل آورد .

 

 

 

هاشم خنفری پور جعفری ،رسماً فعالیت خود را به عنوان شهردار الوان آغاز نمود

تهیه و تنظیم : عباس کرم الهی

آیین تودیع و معارفه ی شهردار شهر الوان ساعت 9:35 صبح روز چهارشنبه «با 35 دقیقه تأخیر» در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

پست شهر الوان از توابع شهرستان شوش مدتی است که تعطیل است

عباس کرم الهی

در یکی از روزهای دهه ی مبارک فجر ، جهت افتتاح دو خانه ی بهداشت  به شهر الوان رفتیم و چند دقیقه ای جلوی بخشداری شاوور توفق کردیم که نا گهان چشممان به اداره ی پستی افتاد که با قفل آویز درب آن بسته شده بود .

ابتکار جالب اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی الوان در هفته تعاون

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

رئیس اداره ی تعاون کار و رفاه اجتماعی الوان به همراه چند تن از روسای ادارات بخش شاوور بیش از 40 کتاب را به اداره کتابخانه های الوان هدیه دادند که 5 کتاب آنها  يعني حوزه تعاون ، روابط کار ، اشتغال و بازرسی  مربوط به کتب تخصصي وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد .

مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در الوان برگزار شد

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مراسم بیست و ششمین سال ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر الوان از توابع بخش شاوور  شهرستان شوش برگزار شد.

 

 

 

رئیس دادگستری بخش شاوور دارفانی را وداع گفت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

همزمان با تشییع پیکر پاک پدر کریم ستاوی یکی از بزرگان عشیره ی عقیلی ؛  با خبر شدیم که مجید افراخته رئیس دادگستری بخش شاوور از توابع شهرستان شوش بر اثر عارضه ی قلبی به رحمت ایزدی پیوسته است .

دستاوردهای عمرانی شهرستان شوش در چهارمین روز از دهه ی مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوان :

در چهارمین روز از دهه ی مبارک فجر با حضور مهندس نجاتی فرماندار شوش و جمعی از مسئولین ، 6 پروژه ی عمرانی و خدماتی در شهرهای الوان و شاوور افتتاح و فعالیت خود را آغاز کردند .

حل مشکل چهارهزار و 500 نفر از ساکنان روستاهای شهرستان با آغاز ساخت پل خسرج

فرماندارشهرستان شوش گفت: با ساخت پل خسرج بر روی رودخانه ی کرخه علاوه بر کاهش 40 کیلومتری تردد رفت و برگشت بیش از چهار هزار و 500 نفر از ساکنان 21 روستای منطقه ، 2 بخش فتح المبین و شاوور شوش نیز به هم متصل می شوند.

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست