07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه و دیگرکارگران ایران با # انتخابات آگاهانه مشتی بر دهان دشمنان بزنید

به قلم ـ عباس کرم الهی ـ مدیر کانون +بسج رسانه سپاه ناحیه س شوش دانیال(ع)

در واپسین لحظات کسانی که شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را از بخش دولتی به بخش خصوصی بردند ؛ سعی دارند افکار کارکنانشرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و دیگر کارخانجات را برای رأی دادن مشوش کنند تا به اهداف خود دست یابند و دوباره کارخانجات را تعطیل نمایند # با انخابی آگاهانه جلوی تعطیل شدن مجدد کارخانجات را بگیرید .


مدیرعامل جدید شرکت کاغذپارس با فرماندارشوش دیدار کرد

فرمانداری شوش، فرماندار شهرستان شوش دراین دیدار، ضمن تاکید بر اهمیت رشد تولید واحدهای پیشرو شهرستان، ایفای حقوق کارگر و تحکیم قانون را از الزامات توسعه واحدهای صنعتی عنوان کرد.

چرا برخی از مدیران شوش به جایگاه انجمن روزنامه نگاران بی احترامی می کنند؟

به قلم عباس کرم الهی

عصر و شب روز سه شنبه 26 بهمن ما طی چند بار تماس تلفنی از طریق قاسم منصور آل کثیر خبرنگار تلاشگر خبرگزاری مهر از نشست خبری مدیران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مطلع شدم .

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در گفتگو با رسانه های محلی شوش گفت : امسال سعی ما بر این است که نیاز کاغذ تحریر کشور را از کارخانجات داخلی تأمین کنیم .

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ مرتضی ایمانی اصل

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران که به عنوان نماینده ی رئیس جمهور روز پنجشنبه 7 فروردین ماه از نقاط مختلف شهر شوش بازدید به عمل آورده بود در یک مصاحبه ی خبری با نشریات « صدا و سیمای خوزستان ـ خبرگزاری ایرنا ـ پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ، نشریه صدای کرخه و نشریه صدای شوش » پیرامون این سفر گفت :ما افتخار این را داشتیم که در معیت رئیس جمهوربه استان عزیز خوزستان سفر کنیم و مأموریت من به عنوان نماینده ی رئیس جمهور آمدن به شهرستان های شوش و کرخه بود ، بحمدالله از ابتدای صبح ما از بخش های مختلف در این منطقه بازدید کردیم ، پروژه هایی که نیازمند در واقع توجه ویژه و نیازمند تزریق منابع بود و مشکلاتی که مردم در حوزه های « بهداشتی ، اقتصادی ، عمرانی و فرهنگی » داشتند .

ضیافت ناهار کانون نور هفت تپه به مناسبت هفته ی وحدت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت زهرا مانگری مدیر کانون فرهنگی و هنری نور منطقه ی صنعتی هفت تپه ، به مناسبت آغاز هفته ی وحدت ، روز سه شنبه 23آذر1395 ساعت 14:30 ضیافت ناهاری در زینبیه ی کوی والفجر(پمپ استیشن) برگزار شد .

 

 

 

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس هفت تپه به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

در متن مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس هفت تپه ، دکتر ابوالفضل روغنی گلپایگانی آمده است : « اللّهُمَّ اجعَل مَحیایَ مَحیا محمد و آل محمد(ص) و مَماتی مَماتَ محمد و آل محمد (ص) /// خدواندا زندگی و حیات ما را زندگی و حیات محمد و خاندانش قرار بده و مرگ ما را مرگ آنان قرار بده . »

ماکت های واقعه ی عاشورا و ابزار جنگ سرد در کوی طالقانی هفت تپه با استفاده از گل ساخته شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ زهرا سگوند

به همت کانون فرهنگی و هنری بشارت ، روز چهارشنبه 26آبان1395 ساعت 10 صبح ، نونهالان  این کانون در دبستان حضرت رقیه (س) در کوی آیت الله طالقانی هفت تپه با ساختن ابزار جنگ سرد و ماکت های واقعه ی عاشورا با استفاده از گل ، نمایشگاهی را دایر شد .

مدیرعامل گروه صنایع کاغذپارس در اولین نشست خبری خود گفت : اگر شما خبرنگاران به بسترهای اقتصادی کمک کنید در واقع کمک به امنیت جامعه کرده اید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ محمد آل کثیر

مدیرعامل گروه صنایع کاغذپارس هفت تپه در چهارمین روز از ماه محرم از اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش تجلیل نمود .

کارگاه آموزشی کارگر ، فرهنگ ، امید و نشاط در منطقه ی صنعتی هفت تپه برگزار شد

رقیه محمودی ـ خبرنگار شوش نیوز ـ عکس سید مهدی موسوی

به همت اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش و به مناسبت هفته ی کارگر ، کارگاه  آموزشی کارگر با محوریت « امید و نشاط برگزار شد .

 

 

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان در جمع کارگران شرکت هفت‌تپه: داستان شرکت هفت‌تپه از مدیریت و واگذاری غلط بود / باید مدیری لایق و انقلابی برای نیشکر هفت تپه انتخاب شود

ارسال خبر ـ پیمان عبیدی پور

نماینده ولی فقیه در خوزستان به همراه امام جمعه شهرستان شوش روز دوشنبه با جمعی از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه دیدار کرد.

حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در دیدار با جمعی از کارگران شرکت هفت‌تپه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام مشکلات به وجود آمده برای شرکت هفته تپه و کارگران آن ناشی از یک انتخاب غلط در عرصه مدیریت و واگذاری غلط این شرکت است.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها بر انتخاب یک مدیر دلسوز، جهادی، متخصص، آگاه و کاربلد تاکید کرده است که اگر در انتقال مالکیت این شرکت به این فرمایشات مقام معظم رهبری توجه می‌شد امروز شاهد این اوضاع در این شرکت نبودیم.


نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: در نشست امروز با تعدادی از کارگران شرکت هفت تپه ضمن بررسی برخی از مشکلات کارگران و راهکار آنها، از معیارها و شرایطی که مدیران جدید این شرکت باید برخوردار باشند سخن به میان آمد که ما تلاش خواهیم کرد که در جلسات مشترک با استانداری و مسئولان استانی شرایط مدیران جدید را بررسی و اعلام نظر کنیم.

حجت الاسلام موسوی فرد با اشاره به خلع ید مالک هفت تپه بیان داشت: هفت تپه مصداق عینی کلام مقام معظم رهبری است که اگر در راس مدیریت هر مجموعه‌ای مدیر کارآمد دلسوز و جهادی باشد آن مجموعه پیشرفت خواهد کرد و با مشکلی مواجه نخواهد شد که در صورت عدم وجود این نوع مدیر بر آن مجموعه، به سرنوشت هفت تپه و شاید بدتر از آن دچار شود.

وی گفت: تمام تلاش ما این است که با صحبت با مجموعه‌های کشوری و دولت، مدیری لایق، انقلابی و جهادی برای مدیریت شرکت انتخاب شود که علاوه بر بازگرداندن کارگران اخراج شده، فرصت‌های جدید شغلی را برای جوانان استان ایجاد کند.

بخشی از منطقه ی صنعتی هفت تپه پنج روز است فاقد آب آشامیدنی می باشد

به علت خرابی یکی از پمپ های آب ، بخشی از منطقه ی صنعتی هفت تپه به مدت پنج روز است که فاقد آب آشامیدنی هستند و ساکنان این مناطق  آب آشامیدنی خود را از کوی شهدای هفتم تیر و یا کوی والفجر (پمپ استیشن ) و شهر حر تأمین می کنند .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست