12012023جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

پس از نماز عبادی سیاسی جمعه؛ راهپیمایی مردم ولایتمدار شوش به منظور حمایت از سپاه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از نماز عبادی سیاسی جمعه ، ساعت 14:10 از میدان یازهرا تا آستان مقدس حرم دانیال نبی(ع) مردم ولایتمدار شهرستان شوش که در صف اول آنها امام جمعه و جمعی از سپاهیان حضور داشتند به منظور حمایت از سپاه راهپیمایی نمودند .


موکب زوار حسینی و هیئت زنجیرزنان روستای شهید دانش 600پرس غذا برای سیلزدگان تحویل حوزه ی علمیه دادند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9 صبح روز دوشنبه 19 فروردین 1398 هیئت زنجیرزنان و موکب زوار حسینی  روستای شهید دانش « عمله سیف» به مدیریت کاظم دادستان برای سیلزدگان روستاهای شوش 600 پرس غذا آماده و در اختیار حو.زه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) دادند .

خاطرات انقلاب در شوش

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

از امروز سه شنبه 17 بهمن ماه 1396  در نظر داریم علاوه بر خاطرات انقلاب اسلامی ایران ؛ هر شب بنا به تقاضای جمعی از شهروندان خاطرات استاد جعفر دیناروند با موضوع « خاطرات انقلاب در شوش » را نیز پوشش دهیم .

حضور گروه های جهادی حوزه ی مقاومت بسیج شهید مجید بقایی در روستاهای حاشیه ی رودخانه ی دز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت 11 قبل از ظهر روز یکشنبه 18 فروردین ماه 1398 ، گروه های جهادی حوزه ی مقاومت بسیج سردار شهید مجید بقایی 1000 پرس غذا را به وسیله ی قایق بین تعدادی از اهالی روستاهای سیلزده ی حاشیه ی رودخانه ی دز از بخش شاوور از جمله «مزرعه 2 و 3 و... » توذیع کردند .

خاطرات انقلاب در شوش ـ قسمت دوم )

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

رهبری انقلاب :

هر انقلابی برای رسیدن به پیروزی در درون خود دارای رهبری یگانه است.این انقلاب با هر گرایشی که باشد، زمانی توفیق می یابد که مردم پیرو رهبر آن باشند.طبیعی است که هدف مشترک مردم و رهبر کمک شایانی به یکپارچگی خواهد نمود.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست