07222024دوشنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

پیکر پاک حاج عبدالرضا لالوند تشییع و به خاک سپرده شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 ساعت 9:30 و در ساعاتی قبل از میلاد یگانه منجی عالم بشریت ، حضرت مهدی موعود(عج) ، پیکر پاک زنده یاد حاج عبدالرضا لالوند بر روی دوش « ورزشکاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات و شهروندانی شوشی » تشییع ودر گلزار شهدای شوش به خاک سپرده شد.


جامعه ی ورزش و انجمن روزنامه نگاران شوش عزادار شد

به قلم  : عباس کرم الهی

گذشت آن زمان که انسان  فقط یک بار از دنیا می رفت ؛ حالا یک بار از شهر ، یک بار از دیار ، یک بار از دل، ویک بار از دست مهربانی برخی از دوستان ، اما « زنده  عبدالرضا لالوند ای مرد پاک و تلاشگر » بدان که هیچ وقت از یادها فراموش نخواهی شد .

طرح فاصله گرفتن از خودرو در شوش گام اول را محکم برداشت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ رضا کرد

احمد اسماعیلی با ارائه ی طرحی مبنی بر فاصله گرفتن از تردد با خودرو و به جای آن استفاده از دوچرخه  توسط مسئولین دستگاه های دولتی ، امروز سه شنبه 19بهمن1395 گام اول خود را محکم برداشت .

 

 

 

شوش نایب قهرمان مسابقات دوچرخه سورای استان خوزستان شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

دیروز جمعه 18 فروردین 1396 ساعت 10 صبح مسابقات دوچرخه سواری استان خوزستان به میزبانی شهرستان رامهرمز به مسافت 35 کیلومتر تایم تریل انفرادی در رده های سنی بزرگسالان ، امید و جوانان برگزار شد .

همایش مشترک دوچرخه سواری و اسکیت به مناسبت هفته ی ورزش و تربیت بدنی در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت اداره ی ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی دوچرخه سواری و اسکیت و با همکاری تربیت بدنی آموزشگاه ها ، نیروی انتظامی وراهنمایی و رانندگی همایش دوچرخه سواری و اسکیت به مناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش در شوش برگزار شد .

رکاب زنان شوش عنوان قهرمانی استقامت تیمی و انفرادی مسابقات شهدای فتح المبین را به دست آوردند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت 9:30 صبح بیش از 60 رکاب زن از پنج شهرستان « اهواز ، شوش ـ باوی ، ماهشهر و رامهرمز » در مسابقاتی تحت عنوان « یادواره ی شهدای عملیات فتح المبین» از پارک میراث تا جاده ی سد دز را در مصافتی 80کیلومتری به رقابت پرداختند .

ورود جانباز دوچرخه سوار حامی محیط زیست به شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سیدمسعود طباطبایی جانباز 65 درصد دوچرخه سوار  مشهدی ، حامی محیط زیست پس از گذر از استان های مختلف کشور روز روز یکشنبه 4 مهر1395  وارد شهرستان شوش شد .

شوش میزبان مسابقات دوچرخه سواری خوزستان شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به مناسبت گرامی داشت شهدای والامقام عملیات فتح المبین  مسابقات دوچرخه سواری خوزستان به میزبانی شهرستان شوش روز جمعه 20 اسفند1395 ساعت 9 صبح در شهرستان شوش آغاز می شود .

سعید عین الوند جلوتر از رقبا در چهارمین مرحله ی لیگ دوچرخه سورای استان خوزستان از خط پایان گذشت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به میزبانی هیئت دوچرخه سواری اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش ، روز جمعه 3 اردیبهشت 1395 از ساعت 10:30 صبح تا 14 ، چهارمین مرحله ی لیگ قهرمانی دوچرخه سورای استان خوزستان یادواره ی «روز پدر و هفته ی کار و کارگر» به مسافت 115 کیلومتر از رستوران قصر بلور تا سد کرخه برگزار شد .

رکاب زنان آموزشگاه معلم مقام اول مسابقات دوچرخه سواری را کسب نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز پنجشنبه 21 بهمن 1395 ساعت 9 صبح به مناسبت گرامی داشت دهه ی مبارک فجر  45 دوچرخه سورا در قالب 8 تیم در رئه ی سنی نوجوانان در یک دوره مسابقات دوچرخه سواری که به همت هیئت کشتی شهرستان شوش و با همکاری اداره ی ورزش و جوانان و تربیت بدنی آموزشگاه ها برگزار شد با هم به رقابت پرداختند .

امیر پورمند از شوش، فاتح دومین مرحله ی لیگ دوچرخه سواری خوزستان شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

دومین مرحله لیگ دوچرخه سواری استان خوزستان روز جمعه 14 اسفند 1394 به مسافت 100 کیلومتر به میربانی شهرستان اهواز  با شرکت هشت تیم در جاده  « اهواز ـ بندر امام خمینی(ره)  برگزار شد .

 

 

 


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست