06142024جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

پیشکسوت تئاتر شوش از نمایشنامه حماسه ی 8مهرماه1359 می گوید

به قلم ـ عباس کرم الهی

نمایش حماسه ی 8 مهر59 ؛ گام کوچک و بسیار ناچیزی است برای بازخوانی درخشان ترین مقطع تاریخ مردم غیور و سلحشور شهر شهیدان گمنام  ، شوش دانیال(ع) ، هر اثری چه فیلم و چه تئاتر قطعا کاستی هایی همراه خود  دارد که به همین منظور از همشهریان و رزمندگانی که این حماسه را آفرید پوزش می طلبم و بر این باورم نیاز هست با تدبیر سترک رزمندگان ؛ کسانی که در کنار شهید زنده ، جانباز 70 درصد برادر غلامعباس قلاوند بوده اند و در آن روز اجازه ندادند شوش به دست بعثیون عراق بیوفتد و سرافرازی این شهر را در ذهن می پروراندند به نیت شهدایی که الان دیگه بین ما نیستند ، کمک خواهند کرد که این نمایشنامه را کامل تر و پربار تر نمایم .


فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج شهید مجید بقایی از سه آزاده ی سرافراز دیدار نمود

دانیال کیهانی ـ خبرنگار افتخار شوش نیوز

به مناسبت سی و دومین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج سردار شهید دکتر مجید بقایی به همراه فرماندهان  پایگاههای  مقاومت بسیج شهید چمران و حضرت دانیال(ع) از سه برادر آزاده ی سرفراز دیدار نمود .

بیانیه ی فرماندهان ، رزمندگان و آزادگان گردان شهید دانش

هتک حرمت به خانواده همرزم شهیدمان را بر نمی تابیم ؛ امروز شکستن حریم خصوصی و اهانت و ضرب و شتم مادر شهید محمد رضا انصاری توسط سارقان دل همه مارا بدرد آورد ؛ مادرانی که دیروز جگر گوشه هایشان را فدای این مرز و بوم کردند وامنیت و آسایش را برای ملت شریف به ارمغان آوردند ...

پیام فرمانده ی سپاه ناحیه شوش دانیال (ع) به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به وطن

بیست و ششم  مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز این اسوه های صبر و استقامت  به آغوش میهن اسلامی، یادآور اراده راسخ مردانی است که در راه دفاع از کیان و عزت یک ملت، در برابر سخت‌ترین ناملایمات ایستادگی کردند و دست از آرمان والای خود برنداشتند.

فرمانده هان پایگاه های مقاومت حوزه ی بسیج کارگری کارخانجات و کارمندی با امام جمعه ی شهرستان شوش دیدار نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

فرمانده ی حوزه ی مقاومت  کارگری کارخانجات و کارمندی سپاه ناحیه ی شوش به همراه جانشین و فرماندهان پایگاه های مقاومت این حوزه با امام جمعه ی شهرستان شوش دیدار نمودند .

آزادگان ، اسوه های صبر و استقامت را دریابید

به قلم ـ عباس کرم الهی

همیشه در سراسر کشور وقتی که به روز ورود اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نزدیک می شویم ، شخصیت های حقوقی و حقیقی ازدوران سخت و طاقت فرسای آزادگان سخت می گویند و آنها را در جامعه شهید زنده می نامند ، این سخنان بسیار پسنده و به جاست و باید جوانان و نوجوانان  ، این نسل آینده بدانند که این سرافرازان اسوه ی صبر و استقامت هستند ولی چرا در عمل مشکلات این عزیزان حل نمی شود ؟

آخرین وضعیت روستا های سیل زده شهرستان شوش مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش شوش نیوز و به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران شهرستان شوش ؛ ساعت 18:25 روز پنجشنبه 22 فروردین 1398 با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرمانده ی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش آخرین وضعیت روستاهای سیل زده را تشریح نمود .

آشنایی با پیشکسوت رسانه شوش در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

تاکنون شما مخاطبین عزیز شوش نیوز را با فعالیت های عباس کرم الهی در دو بخش « هنرهای نمایشی و رسانه و مطبوعات» آشنا کرده ایم ،  هدف و قصدمان این بود که در قسمت سوم شما را با فعالیت ایشان در بخش ورزش آشنا کنم اما چون ایام دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی آغاز شده ، لذا قسمت سوم  را به «خاطرات ایشان در دوره ی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی » آشنا خواهیم کرد .

کمک رسانی گروه جهادی حوزه ی مقاومت فتح المبین به مردم سیل زده

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 13 فروردین 1398 ، به دستور سروان پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده سپاه ناحیه ی شهرستان شوش ؛ جمعی از پرسنل کادر و وظیفه و بسیجی  حوزه ی مقاومت بسیج فتح المبین به فرماندهی ستوان دوم پاسدار روح الله رجبی به کمک روستائیان سیل زده رفتند .

خاطرات انقلاب در شوش

مقدمه:

از اولین شب از ایام الله دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز همچون سال های گذشته در نظر دارد در دو بخش مطالبی مفید را در اختیار جوانان و نوجوانان که تاکنون کمتر با دوران انقلاب اسلامی در شهر شوش آشنا شده اند ، فرمان مقام معظم رهبری را اطاعت نموده و در این راستا هر شب مطالبی مفید را در اختیار مخاطبین قرار دهد ، یک بخش مربوط به خاطرات انقلاب در شوش به قلم استاد جعفر دیناروند » می باشد که مقدمه ی این خاطره را امشب مشاهده می کنید و دومین بخش مربوط به چهره شناسی است که امسال اکثر چهره ها به شخصیت های ورزشی شوش اختصاص دارد .

چهارمین طرح آیه های صبر در منزل سرهنگ پاسدار بازنشسته و جانباز حاج غلامحسین سبحانی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ رضا نیسی

ساعت 20 پنجشنبه 22 آذرماه 1397 به همت مجمع اهل بیت و با حضور جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ؛ چهارمین آیه های صبر در منزل پاسدار و جانباز  سرافراز حاج غلامحسین سبحانی برگزارشد .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست