12012023جمعه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

با حضور اعضای پایگاه های مساجد و محلات ، طرح «هر مسجد یک خبرنگار و یک عکاس» در شهرستان شوش برگزار می شود

مدیرکانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) از برگزاری طرح «هر مسجد یک خبرنگار و یک عکاس» در شهرستان شوش خبر داد و گفت: این طرح باهدف بهره گیری از ظرفیت های موجود در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات  برای ارتقای اطلاع رسانی برگزار می شود.


مدیرکانون بسیج رسانه در دیدار با فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) گفت : جهادگران خبر در شهرستان های شوش و کرخه فعال می شود

اولین دیدار مدیرهای کانون بسیج رسانه و بسیج ورزشکاران با فرماندهی سپاه ناحیه ی شوش و جانشین فرمانده ی این ناحیه برگزار شد .

انجمن های مردم نهاد شوش برای اولین بار از اصحاب رسانه تجلیل نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ الهه مانگری

به همت مؤسسه ی مردمی ستاره ی مهربانی علوی و انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شوش به مناسبت روز خبرنگار در یک نشست صمیمانه از اصحاب رساانه تجلیل شد .

سرپرست کمیته ی امداد امام خمینی(ع) شهرستان شوش برای اولین بار از پیشکسوت مطوعات و رسانه ی شوش تجلیل کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ میثم عدالت پور

پس از اینکه چند روز پیش سرپرست کمیته ی امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان شوش به بهانه ی روز خبرنگار از جمعی از اصحاب رسانه ی این شهر تجلیل کرده بود ، امروز با حضور در خانه ی شخصی عباس کرم الهی از پیشکسوت رسانه و مطبوعات این دیار برای اولین بار نیز تجلیل به عمل آورد .

در دیگر استانها بر اساس شورای فرهنگ و هنر ؛ مراسم روز خبرنگار ، هفته ی اول مردادماه برگزار می شود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مراسم روز خبرنگار با توجه به اینکه در سال 1401 مصادف است با عاشورای حسینی ، در دیگر استانها قرار است در هفته ی اول مردادماه برگزار شود .

رئیس کمیته امدا حضرت امام خمینی(ره)شهرستان شوش برای اولین بار از تعدادی از خبرنگاران تجلیل نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

رئیس کمیته ی حضرت امام خمینی(ره) شهرستان شوش برای اولین بار به مناسبت روزخبرنگار از هفت/7 نفر از خبرنگاران نشریات صدای کرخه و صدای شوش تجلیل نمود .

پنجمین جلسه ی کارگاه آموزش خبرنگاری ویژه ی بسیجیان شوش برگزار شد

عکس ـ زهرا حیدری نیا

به همت کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) و با همکاری حوزه ی مقاومت بسیج شهید دانش ، پنجمین جلسه ی کارگاه آموزش خبرنگاری با محوریت « اصول عکس خبری » زیر نظر عباس کرم الهی پیشکسوت مطبوعات و رسانه ی این دیار برگزار شد .

تقدیم به بانوان خبرنگار به مناسبت تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی و پیام رسان دشت کربلا حضرت زینب (س)

فائقه شیرک ـ مسئول بانوان کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع)

17مردادماه 1401روز خبرنگار ، مصادف شده با  عاشورای حسینی ، اولین پیام رسان کربلا حضرت زینب (س) بر بانوان خبرنگار  مبارک باد .

سومین نشست آموزش خبرنگاری بسیجیان در مسجد ابوذر غفاری شوش برگزار شد

به همت کانون بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش و با همکاری حوزه ی مقاومت شهید دانش ، سومین نشست آموزش خبرنگاری ، ویژه ی بسیجیان علاقه مند به حرفه ی خبرنگاری در مسجد ابوذرغفاری شهر شوش برگزار شد .

معرفی دست اندرکاران ، خبرنگاران و عکاسان پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز

به قلم ـ عباس کرم الهی

از گوشه و کنار خبررسیده است که مسئولین شهرستان شوش برای تجلیل از اصحاب رسانه برای روز خبرنگار بیشتر توجه به خبرنگاران شهرستان شوش دارند ، در اینجا می خواهم برای رفع شبهه و تشویش اذهان عمومی کلیه «دست اندرکاران ، خبرنگاران و عکاسان خبرنگار» این پایگاه را معرفی کنم که بیش از این نوک پیکان سئوالات خبرنگارانی که دعوت نمی شوند معطوف این پایگاه نشود .

اولین جلسه ی کارگاه آموزش خبرنگاری بسیج رسانه با محوریت تاریخچه ی روزنامه نگاری جهان ، ایران و خوزستان برگزار شد

عکس ـ حسین حسینی مقدم ـ مرتضی ایمانی اصل

اولین جلسه ی کارگاه آموزش خبرنگاری کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) با همکاری حوزه ی مقاومت بسیج شهید دانش  در مسجد امام زین العابدین(ع) کوی شهید رجایی شوش برگزار شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست