06222024شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

توزیع کتابچه های شیوه ی زندگی و ناباروری در اداره ی ورزش و جوانان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

کتابچه ی شیوه زندگی و ناباروری  زیر نظر دکتر محمداسماعیل مطلق توسط امور جوانان اداره ی ورزش و جوانان شوش بین ارباب رجوع توزیع شد .


همایش پیاده روی خانوادگی در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت « شورای اسلامی شهر شوش ، شهرداری شوش و هیئت همگانی اداره ی ورزش و جوانان»  و با همکاری «اداره ی اوقاف و امور خیریه ، نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی  ، فوریت های پزشکی و آتش نشانی» همایش راهپیمایی خانوادگی به مناسبت چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور 300نفر از شهروندان از پارک میراث«ویندی پارک» تا حرم مطهر حضرت دانیال نبی(ع) برگزار شد .

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی همایش پیاده‌روی خانوادگی در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 30 مهر 1395 ساعت 8:30 صبح به مناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش ، همایش پیاده روی خانوادگی به همت اداره ی ورزش و جوانان و با همکاری راهنمایی و رانندگی و اداره ی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به مسافت 5 کیلومتر برگزار شد .

 

نرمش صبحگاهی و صرف صبحانه به مناسبت هفته ی تربیت بدنی در پارک ارمغان شوش

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 2 آبان ماه 1397 به همت مشاور فرماندار شهرستان شوش در امور بانوان و خانواده و به مناسبت هفته ی تربیت بدنی ، مراسم ورزش صبحگاهی و صرف صبحانه در پارک ارمغان شوش برگزار شد .

همایش پیاده روی گلگشت همراه با مسابقات پرتاپ حلقه و دارت در پارک میراث شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ روح اله سلیمانی مقدم

به همت هیئت جانبازان و معلولین اداره ی ورزش و جوانان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران  ، اداره ی بهزیستی و هیئت وزرشی بیماران خاص ، به مناسبت هفته ی تربیت بدنی ، همایش پیاده روی گلگشت همراه با مسابقات پرتاپ حلقه و دارت در پارک میراث شوش برگزار شد .

محمد چنانی ، توانجوی وزنه بردار نیاز به توجه خیرین را دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

امروز شنبه 14  مهرماه 1397 ساعت 11 وقتی که از خیابان امام خمینی(ره) عبور می کردم یکی از توانجویان  که حمید منصوری مدیر عامل انجمن توانجویان جسمی حرکتی شهرستان شوش وی را همراهی می کرد از من خواست که ندایش را به گوش خیرین شوش برسانم .

استعفای مدیر مسئول شوش نیوز از دو عنوان هنری و ورزشی

مهدی کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 8 صبح روز یکشنبه 24 مرداد 1395 مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز از دبیری هیئت ورزشی بیماران خاصی و پیوند اعضاء و داوطلبی عضویت در هیئت رئیسه ی انجمن هنرهای نمایشی خبرداد .

آشنایی با ورزش همگانی و کمیته های آن

مؤلف ـ عباس کرم الهی

در آغاز هر مقاله ای که به معرفی یک رشته ی ورزشی  اختصاص دارد ، می بایست به تاریخچه ی پیدایش آن در جهان اشاره کرد تا  اصل موضوع برای مخاطبین روشن تر و واضح تر باشد ، هر چند که در اکثر شهرستان ها علاقه مندان به ورزش همگانی  فکر می کنند این رشته فقط به پیاده روی خانوادگی خلاصه می شود .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شوش برگزار شد

مریم دیناروند ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ مریم حیدری نیا و مریم دیناروند

روز جمعه 25 نیرماه 1395 ساعت 7 صبح به همت بسیج جامعه ی زنان ناحیه ی مقاومت بسیج و با همکاری  « هیات رزمندگان اسلام، نیروی مقاومت بسیج و اداره اوقاف وامور خیریه، همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شوش برگزار شد .

 

 

 

شهروندان شوشی دل نگران نباشند ، قرعه کشی همایش پیاده روی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز شنبه 28 اسفند 1395 ، قرعه کشی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهرستان شوش که حدود 100 هزار نفر در آن شرکت کرده بود در دفتر رئیس اداره ی ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته ی جوان و میراث فرهنگی در شوش برگزار شد

عباس کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

روز جمعه 31 اردیبهشت 1395 ساعت 8 صبح به مناسبت هفته ی جوان و میراث فرهنگی همایش پیاده روی خانوادگی از پارک میراث تا محوطه ی باغ موزه ی شوش برگزار و به قید قرعه به 40 نفر جوایزی اهدا شد .

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شوش همراه با پخش زنده از شبکه 3 سیما برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه27 اسفند 1395 در آخر جمعه ی سال در حالی که اعلام شده بود همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی از حرم مطهر حضرت دانیال نبی(ع) ساعت 7:30 شروع خواهد شد ، اما به تقاضای تهیه کننده ی برنامه تلویزیونی صبح و نشاط نیم ساعت زودتر آغاز شد .

شهرستان شوش یکی از قطب های ورزش سوارکاری خوزستان است

مصاحبه گر ـ عباس کرم الهی

به بهانه ی برگزاری جشنواره ی زیبایی اسب اصیل عرب استان خوزستان که به مدت دو روز در ورزشگاه تختی شوش برگزار شد گفت و گویی با فتاح کنعانی رئیس هیئت سوارکاری استان خوزستان انجام داده ام که حاصل آن را در این خبر آمده است :

 

 

 

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه ی فجر در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 8:30 صبح به همت اداره ی ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد و شبکه ی بهداشت و درمان ، به مناسبت گرامی داشت دهه ی مبارک فجر ، همایش پیاده روی خانوادگی با شعار «جامعه ی سالم هاری از اعتیاد » از پارک میراث تا موزه ی شوش برگزار شد .

همایش بزرگ پیاده روی همگانی در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در ششمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی به همت اداره ی ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی ،  همایش بزرگ پیاده روی به مسافت 3 کیلومتر در شوش برگزار شد.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست