10162021شنبه
Last updateسه شنبه, 03 نوامبر 4505 7pm

عیادت سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از مدافع حرم در بیمارستان نظام مافی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با حضور در بیمارستان نظام مافی از مدافع حرم ، جانباز شیمیایی ، مدیر کانون  ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش عیادت نمود .


برای سلامتی حاج رضا محمود خانی در این شب شام غریبان حسینی دعا کنید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

متأسفانه  با خبر شدیم کشتی گیر مهربان ، مدافع حرم  و مجروح شیمیایی شهرستان شوش ، مدیر کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش  ، ستوان یکم پاسدار رضا محمودخانی  به علت مبتلا شدن به ویروس منحوس کرونا در بیمارستان بستری است .

تروریسم ورزشی گریبانگیر فدارسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ روح اله پورطالب

زمانی که واژه تروریسم را می شنوید بی شک یاد عملیات تروریستی، خشونت سیاسی، تهدیدات اجتماعی یا حملات برنامه ریزی شده در ذهن خطور می کند، ولی هدف ما از این نوشتار با گفتمان تروریسم ورزشی چیزی فراتر از حمله سخت است.

تغییر نام پنج باشگاه ورزشی در شوش به نام شهدای ورزشکار

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش و با حضور رئیس سازمان  بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان ، امام جمعه ، افسر ارشد سپاه ناحیه ی شوش ، رئیس شورای اسلامی شهر شوش ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران «آئین تغییر نام پنج باشگاه ورزشی به نام شهدای ورزشکار» برگزار شد .

این مهندسی انتخابات ، روش شغالان است یا شیران ؟

به قلم ـ حسن آقایی

روی سخنم با برادر قهرمانی است زمانی دور در مسابقات المپیک خوش درخشید و امروز راهی را در پیش گرفته تا در جهان کشتی ایران را ضربه ی فنی کند به این امید که .......پیروز شوی؟ریاستت مبارک!!

سفرهای استانی دکتر حمید بنی تمیم همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که قرار است چهارشنبه 26 تیرماه 1398 مجمع عمومی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران جهت انتخاب رئیس برگزار شود ؛ بر همین اساس دکتر حمید بنی تمیم یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون از روز چهارشنبه 5 تیرماه سفرهای استانی خود را آغاز نموده است .

مربی کشتی شهرک بهرام شوش در پی ایجاد فضای ملتهب در کشتی ایران سکوت خود را شکست

به قلم  ـ داود کیانی زاده

مربی کشتی شهرک بهرام

بعد از کارنامه ی درخشان دکترحمید بنی تمیم و انتصاب بهروز نعمتی یکی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی که اصلا آشنایی با قانون و اساسنامه فدراسیون کشتی ندارد و همین کار باعث التهاب در کشتی شده است بر خود لازم دیدم چند کلامی را با جامعه ی کشتی در میان بگذارم .

حضور اولین جانباز شهرستان شوش درباشگاه کشتی جهان پهلوان تختی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18:30 روز چهارشنبه 8 خردادماه 1398 ، به همت کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شهرستان شوش ، غلامعباس قلاوند ، اولین جانباز و شهید زنده ی شهرستان شوش به همراه حاج رضا محمودخانی مدیر کانون بسیج ورزشکاران و جمعی از اعضای شورای اندیشه ورز در باشگاه کهن کشتی جهان پهلوان تختی با کشتی گیران در مورد منش پهلوانی سخن گفت .

موج اعتراضات جامعه کشتی برای بی توجهی به برگزاری انتخابات رئیس فدراسیون کشتی همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که 15 روز از انتصاب بهروز نعمتی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون کشتی ایران می گذرد تا مقدمات برگزاری انتخابات را مهیا نماید اما هنوز حتی نصب به تأیید صلاحیت ها هیچگونه اقدامی نشده و این در حالی است که مسابقات المپیک را در پیش رو داریم ، لذا تعدادی از روئسای هیئت های استانی با ارسال نامه ای به داورزنی اعتراض خود را اعلام نموده اند .

سخنی با تأثیرگزاران در انتخاب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ عباس کرم الهی

در آغاز می خواهم شما را دعوت کنم به شناخت بیشتری به بهروز نعمتی سرپرست فعلی کشتی جمهوری اسلامی ایران و در پایان از شما بخواهد آینده ی کشتی را به دست کسی بسپارید که عدالت سرلوحه ی کارش باشد و از نظر منش پهلوانی محبوب و مقبولیت داشته باشد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست