09292020سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

سفرهای استانی دکتر حمید بنی تمیم همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که قرار است چهارشنبه 26 تیرماه 1398 مجمع عمومی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران جهت انتخاب رئیس برگزار شود ؛ بر همین اساس دکتر حمید بنی تمیم یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون از روز چهارشنبه 5 تیرماه سفرهای استانی خود را آغاز نموده است .


حضور اولین جانباز شهرستان شوش درباشگاه کشتی جهان پهلوان تختی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18:30 روز چهارشنبه 8 خردادماه 1398 ، به همت کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شهرستان شوش ، غلامعباس قلاوند ، اولین جانباز و شهید زنده ی شهرستان شوش به همراه حاج رضا محمودخانی مدیر کانون بسیج ورزشکاران و جمعی از اعضای شورای اندیشه ورز در باشگاه کهن کشتی جهان پهلوان تختی با کشتی گیران در مورد منش پهلوانی سخن گفت .

موج اعتراضات جامعه کشتی برای بی توجهی به برگزاری انتخابات رئیس فدراسیون کشتی همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در حالی که 15 روز از انتصاب بهروز نعمتی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون کشتی ایران می گذرد تا مقدمات برگزاری انتخابات را مهیا نماید اما هنوز حتی نصب به تأیید صلاحیت ها هیچگونه اقدامی نشده و این در حالی است که مسابقات المپیک را در پیش رو داریم ، لذا تعدادی از روئسای هیئت های استانی با ارسال نامه ای به داورزنی اعتراض خود را اعلام نموده اند .

سخنی با تأثیرگزاران در انتخاب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ عباس کرم الهی

در آغاز می خواهم شما را دعوت کنم به شناخت بیشتری به بهروز نعمتی سرپرست فعلی کشتی جمهوری اسلامی ایران و در پایان از شما بخواهد آینده ی کشتی را به دست کسی بسپارید که عدالت سرلوحه ی کارش باشد و از نظر منش پهلوانی محبوب و مقبولیت داشته باشد .

تروریسم ورزشی گریبانگیر فدارسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

به قلم ـ روح اله پورطالب

زمانی که واژه تروریسم را می شنوید بی شک یاد عملیات تروریستی، خشونت سیاسی، تهدیدات اجتماعی یا حملات برنامه ریزی شده در ذهن خطور می کند، ولی هدف ما از این نوشتار با گفتمان تروریسم ورزشی چیزی فراتر از حمله سخت است.

بازدید مدیر کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه شوش از سالن صالحین شهرک بهرام

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18 روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 1398 حاج رضا محمودخانی مدیر کانون ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش با حضور در سالن صالحین شهرک بهرام از چهار کشتی گیر که در سال های قبل در مسابقات استانی چهار مقام سومی را کسب نموده اند تجلیل نمود .

این مهندسی انتخابات ، روش شغالان است یا شیران ؟

به قلم ـ حسن آقایی

روی سخنم با برادر قهرمانی است زمانی دور در مسابقات المپیک خوش درخشید و امروز راهی را در پیش گرفته تا در جهان کشتی ایران را ضربه ی فنی کند به این امید که .......پیروز شوی؟ریاستت مبارک!!

دیدار مدیر و اعضای شورای کانون بسیج ورزشکاران با نماینده ی ولی فقیه در سپاه ناحیه ی شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11 روز پنجشنبه 19  اردیبهشت ماه 1398 به مناسبت هفته ی عقیدتی سیاسی و هم زمان با روز بزرگداشت شیخ کلینی و روز اسناد ملی و میراث مکتوب ؛ مدیر و اعضای شورای کانون بسیج ورزشکاران سپام ناحیه ی شوش با حجت الاسلام عباس دانیالی نماینده ی ولی فقیه  در سپاه دیدار نمودند .

مربی کشتی شهرک بهرام شوش در پی ایجاد فضای ملتهب در کشتی ایران سکوت خود را شکست

به قلم  ـ داود کیانی زاده

مربی کشتی شهرک بهرام

بعد از کارنامه ی درخشان دکترحمید بنی تمیم و انتصاب بهروز نعمتی یکی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی که اصلا آشنایی با قانون و اساسنامه فدراسیون کشتی ندارد و همین کار باعث التهاب در کشتی شده است بر خود لازم دیدم چند کلامی را با جامعه ی کشتی در میان بگذارم .

حمایت جمعی دیگر از کشتی گیران مطرح کشور از دکتر حمید بنی تمیم

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

همانگونه که در دو روز گذشته جمعی از کشتی گیران مطرح کشور در فضای مجازی با پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ارتباط برقرار کردند و از دکتر حمید بنی تمیم حمایت نمودند ؛ امروز چهارشنبه 11اردیبهشت 1398 نیز برخی دیگر از کشتی گیران حمایت خود را از این پهلوان خطه ی خوزستان اعلام نمودند .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست